Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir kızlar size doyum olmaz ben uyumak üzereyim, yarı görüşürüz canlarım, iyi geceleeeeeerrrrmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

yeter bu kadar sanırım, yoksa atacaklar beni... hehehe

aaa kim atacakmış seni hıh ben onları atarımmmÇok üzgünüm çoook
bana müsade canlarım kendinize iyi bakın biraz sancım var sanırım bugün ayakta fazla durdum :çok üzgünüm:
kaynım memleketten okumaya geldide bizimle kalacak artıkın
ondan biraz yoruldum sanırımmmm:nazar:

kız filiz abla iyi döktürmüşsün bu ne yaa gülme krizine girdim resmen ya nerden bulursun bu kadar fıkrayı allah iyiliğini versin sen bizi güldürdün allahımda seni güldürsün ömür boyu herşeyin yoluna girmesine inan çok sevindim allahım ağzınızın tadını bozmasın.

bende dün eşime nazlandım yürüyüşü semtimizde değil sahilde yapalım diye oda kabul etti gece 12 de bebeğe götürdü ta aşiyana kadar yürüdük süperdi deniz kokusu azcık meleğimin ciğerleri bayram etsin dedim hep duman hep is kokusu bi rahat nefes alamıyoruz bizim buralarda trafik yoğun olduğundan müthiş hava kirliliği var

kız filiz abla iyi döktürmüşsün bu ne yaa gülme krizine girdim resmen ya nerden bulursun bu kadar fıkrayı allah iyiliğini versin sen bizi güldürdün allahımda seni güldürsün ömür boyu herşeyin yoluna girmesine inan çok sevindim allahım ağzınızın tadını bozmasın.
sağol birtanem, Allah hiçbirimizin yüzünü soldurmasın... beğenmene sevindim canımcım
bende dün eşime nazlandım yürüyüşü semtimizde değil sahilde yapalım diye oda kabul etti gece 12 de bebeğe götürdü ta aşiyana kadar yürüdük süperdi deniz kokusu azcık meleğimin ciğerleri bayram etsin dedim hep duman hep is kokusu bi rahat nefes alamıyoruz bizim buralarda trafik yoğun olduğundan müthiş hava kirliliği var

ne güzel yapmışsınız, harika... iyi gelmiştir... bir dahaki sefer yürürken oralarda benim için de çek havayı içine, tamam mı?

iyiyim canım, sen nasılsın?

bende iyiym Allaha şükür
pazar kahvaltısı yaptık ama cümbür cemeatt
kaynım la görümcemin beyi burdalar onlarda vardı
biraz yoruldum sanırım azevvel bi 15-20dk uzandım kendime geldimmm
şimdi onlarda çıktılar ve sofralar yatak döşekler bana bakıyorrr

bende iyiym Allaha şükür
pazar kahvaltısı yaptık ama cümbür cemeatt
kaynım la görümcemin beyi burdalar onlarda vardı
biraz yoruldum sanırım azevvel bi 15-20dk uzandım kendime geldimmm
şimdi onlarda çıktılar ve sofralar yatak döşekler bana bakıyorrr

aaaa görümcen yardım etmedi mi???? sen hamilesin ya???:mymeka: