Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Filizcimmm olsun en azından için rahatladı sen elinden gelen herşeyi yaptınkaydirigubbakcemile5 bir kaç gün sonra normale dönersiniz canım üzülme:1hug: biz seni çok seviyoruz ve sonuna kadar haklı buluyoruz hatayı sakın kendinde arama:1hug: aslında hatalı hatasız yok bu konuda sadece gerilmişsiniz.Zamanla geçecek bugünlere gülüp geçeceksiniz.Herşey gönlünce olsun eğer çok ısrar edip seni yanlış yönlendirdiysem özür dilerim:çok üzgünüm:

canım ne olmuş filiz ablaya ben geçmişi okumadım girip girip çıkıyorum onun için okumadım ama çok merak ettim

canım ne olmuş filiz ablaya ben geçmişi okumadım girip girip çıkıyorum onun için okumadım ama çok merak ettim

Eşi ile birazcık tartışmışlar ama şimdi geçti.Yani en azından biz öyle umuyoruz.:çok üzgünüm: Sen nerelerdeydin.Bu topik ihmale hiç gelmiyor anacım bir gün girme sayfalar alıp başını gidiyor sonra geçmişi okuyup kaçıyor herkeskaydirigubbakcemile çünkü konuşmaya hali kalmıyorkafamçokkarıştı sen nerelerdeydin? Ceren olsa şimdi ihmal etme topiği bak alırım elimeklava: hııı derdikaydirigubbakcemile3

Burdayım canım nasılsın? yoktun ne zamandır hayırdır önemli bir durum yok değil mi?

sagol yok canım sadece eşim iş için leptapı götürüyor bende anca akşamları yada nezaman eve getirirse ozman giriyorum
iki üç gündür yoktum ama iyiyim doktora muayeneye gittik bizimki iyiyimiş Allha şükür
yannız iltihabım varmış ve doktor iki kutu hap verdi onları kullanıyorum
birde memleketten kaynım geldi artık burda okuyacak bizimle kalacak
bunların dışındada iyiyim
seneden nehber nasıl gididyorrr

ayyy kıyamam tevekkeli yoktu nezamandırrrr:çok üzgünüm:
umarımki şimdi iyilerdir ve hiçbir sorunları yoktur:Saruboceq:
Allaha herkezin sıkıntılarını gidersinnnnn:Saruboceq:

canım öyle valla hiç ihmale gelmiyor ben gittigim gün sayfa sayısı -848-idi bi geldimm-900-küsür olmuş bende bu dafa okumadım geçmişi eger okursam malummmm-tatlicadiarzu-kafamçokkarıştışöyle bişiyler oluyoruzzz:roflol:

Gerçekten haklısın insanın gözleri bile bozulabilir-tatlicadiarzu- sen neler yapıyorsun? sen hamilemiydin?

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaar, kocamı yatırdım geldiiiiiiiiiiiiiim.... nasılsınız?

petekcim burada yoksun ama çok teşekkür ederim canımcım, umarım iyisindir.

bayan merak canım nasılsın? nasıl oldu ağrın? yoktun uzun zamandır, ben de geçen hafta yoktum ist'a gitmiştim babam için, perşembe dönebildim.

iremcim, canııııııııııııııııııııııııım nasılsın birtanem?

Sanaaa kurban olayım ben be ablammmmmmmmm yine yanıltmadın beni geldinnnnnnŞeniz
Seni görünce aaa geldi dedim reflex dışı kocamda diyor ki kim geldiii:roflol::roflol: gelde anlat:roflol::roflol:

Sanaaa kurban olayım ben be ablammmmmmmmm yine yanıltmadın beni geldinnnnnnŞeniz
Seni görünce aaa geldi dedim reflex dışı kocamda diyor ki kim geldiii:roflol::roflol: gelde anlat:roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol:kız cadı bırakır mıyım seni buralarda :roflol::roflol::roflol:

filiz ablacım sendemi geldin canım
olanları azbuçukta olsun duydum üzme kendini (gerçi işn boyutu nekadar bilmiyorum ama )
herşey hallolur

bayan merak, senin doğum tarihin ne zaman güzelim? kaç haftalık oldun sen? listede seni de güncelleyelim

evet ablacım önceki gibi giremedim bu hafta kociş iş için götürüyor leptapı bende sizlerden magrum kalıyorumm
agrılarımda düzelmeye başladı hamdolsun iltihap varmış doktor iki kutu hap yazdı onları almaya başaldımmm daha iyiyim

canım babanda bişiymi vardı babam için yazmışsında :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…