Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

araba çarpmış güzelim, bana 3 gün sonra söylediler, apar topar gittim, ameliyat oldu, şimdi iyi çok şükür, dizinde bir adet çivisi var atık

Yerim ben onuuuu cinsiyeti neydi??:ecrin_bebek: inşallah canım en kısa zamanda bende kiraya vermek istiyorum orta katı:roflol:

valla cinsiyetimiz daha belli degil göstermiyor bizimki kendini edepli çocuk olacak herhalde:roflol:
ayyy inşallah canım en kısa zamanda bütün hamiş olmak isteyenlerle birlikte
kiraya verirsiniz orta katıı :Saruboceq::Saruboceq:
biliyosun kriz var fazla kira isteme:roflol: (yat dinlen)

araba çarpmış güzelim, bana 3 gün sonra söylediler, apar topar gittim, ameliyat oldu, şimdi iyi çok şükür, dizinde bir adet çivisi var atık

ayyy çok geçmiş olsun ablacım :Saruboceq:
Allah birdaha göstermesin :Saruboceq:
Allah görünür görünmez kazalardan saklasın inşallah:Saruboceq:
bak şimdi dahada iyiymiş daha da iyi olurrrr

iremcim niye kızayım hayatım? tabii ki kızmadım, ben şansımı denedim, ama kullanmadı bu şansı ve akşama kadar sürüm sürüm süründü, yapmadığı şaklabanlık kalmadı sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey akşama kadar smiley gibiydi... hehehe

Yok anacım ne kirası yeterki gelsin o sadece yeme içme herşey benden kaydirigubbakcemile3 nerde bulacak böyle ev sahibini bu zamandaakaydirigubbakcemile3

sağol bayan merak :) bu arada ben sana bir soru sormuştum, görmedin sanırım... kaç haftalık oldun ve doğum tarihin ne zaman canımcım, listeyi güncelleyeceğim

aaaa nurcum da gelmiş hu hu hu komşu komşu delikafadulden
geçmişi okumadan günümüze gelllgamyoncuiremsu

kız nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur... gel bakiim buraya... iki akşamdır kaçıp kaçıp gidiyorsun... huuuuuu NUUUUUUUURRRRRRRRR

Ayyyy çok sevindim ablacım yaaaaa hihoyyyt Allah ağzınızın tadını bozmasınnn :Saruboceq: Ben seni dün rüyamda gördümmm oğlun olmuş:ecrin_bebek: onu yazmıştın bizeee bayram vardı topikteee ve aşağıya bakıyorum onlıne kişi sayısı 100 dü :roflol: ben akşam konuştuklarımızın bayağı etkisinde kalmışım sanırsam:dance:

kız allah mı söyletiyor yoksa, ayyyyy ne güzel olur valla, inşşşşşşaaaallllllaaaaaaah yarabbim sen duy :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

kız allah mı söyletiyor yoksa, ayyyyy ne güzel olur valla, inşşşşşşaaaallllllaaaaaaah yarabbim sen duy :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Sana da içime ne doğuyor biliyor musun ablacım marta kadar hayırlı haberini alıcaz inş:Saruboceq: cidden atmıyorum öyle demek geldi içimden:Saruboceq::ecrin_bebek:

Yok anacım ne kirası yeterki gelsin o sadece yeme içme herşey benden kaydirigubbakcemile3 nerde bulacak böyle ev sahibini bu zamandaakaydirigubbakcemile3

tamam ev sahibi hazırmış cenabı hak en kısa zamanda kiracıyıda gönderirr:Saruboceq:

ve filiz ablayı rüyanda görmüşsün oglu olmuş diye hayırlara varsın inşallah:Saruboceq: ama ryanda başkasını hamile olarak görmek insanın kendinin hamile olmasına çıkarmışşşş:Saruboceq
inşallah en kısa zamanda hamiş olarak gördüğün kişide sende hamiş olursunuzzzzzz:Saruboceq:

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5. ayımdayım (11 şubat)
4. Aum......................................38. ayımdayım
5. Bulcuk...................................6. ayımdayım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6. ayımdayım( 1şubat )
7. Mavi45...................................19. ayımdayım
8. Rahel.....................................18. ayımdayım
9. cerot.......................................6. ayımdayım
10. filiz_kus................................1. ayımdayım (5 şubat)
11. jasminn_23............................1. ayımdayım
12. prenses_irem........................ 1. ayımdayım (19 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................21. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................27. Haftamızdayız (K) (27 nisan)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22. haftamızdayız (K)
5. Nur_84..................................16 haftamızdayız
6. Ceren....................................19 haftamızdayız (K) (20 haziran 2009)
7. Kayra42.................................12. haftamızdayız
8. Entelliye ...............................14.haftamızdayız (02 ağustos 2009)
9. İerror......................................14 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................34.haftam ızdayız (K)(24 şubat-10mart)
12.Bayan merak.........................18.haftamızdayız (Haziran sonu)
13.htc80.....................................4. haftamızdayız

Kendimden hiç beklemiyorum nedense keşke olsa:ecrin_bebek: sanki hayal gibi benim için şuan bu bebiş olayı:ecrin_bebek:

Yengeç mi olacak burcu?? Bayan merak bence senin kızın olacak öyle doğdu içime bende topik müneccimi gibi herkese bişey diyorum kaydirigubbakcemile3

ayy yengeçmi oluyor canım hiç aklıma gelmemişti yengeçlerin huyları nasıl olur güzelmidir
anası yay babası yay çocukta tengeççççç

ayyy canım hayırlısı olsun inşallah saglıklı sıhhatli olsunda hayırlısıylan inşallah :Saruboceq:
cinsiyet önemli dgil
en kısa zmanda da bizde senin müneccimligini yaparız canım ogalanmı kızmı diyyeeee:Saruboceq:

inşallah kızlar inşallah... hepinize dua ediyorum, kendime de... bakalım iremcim yaşayıp göreceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…