Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

merhaba kızlar, bugün geç kaldım... maalesef hiç keyfim yoktu, neyse iyi olduğumu söyleyeyim diye geldim, merak etmeyin... İremcim akşam sözünü dinledim ama işe yaramadı... biraz evvel konuyu çözdük ama hala kırgınım, neyse geçer herhalde, ben de uzatmamaya karar verdim, hala keyifsiz ve neşesizim, bu akşam buraya gelmezsem kusura bakma canım, nasıl olsa görüşürüz... Cerencim sen de merak etmişsin beni... daha iyiyim canım, meseleyi hallettikten sonra kendimi daha iyi hissediyorum, cereni karnının üstünden sev benim için canım :) fırsat bulursam tekrar uğrarım kızlar, kendinize iyi bakın :)

kızlar naptınız ben koişe iş yaptırdım çalışma odasını temizlettim

afferim nur peki sen ne yaptın?
elinde kahve fincanı koltuğa oturmuş bacak bacak üstüne atmış
onu o tarafa koy
şurayı iyi sil
aman bak dikkat et düşecek
böylemi yaptın kızzz :roflol:

merhaba kızlar, bugün geç kaldım... maalesef hiç keyfim yoktu, neyse iyi olduğumu söyleyeyim diye geldim, merak etmeyin... İremcim akşam sözünü dinledim ama işe yaramadı... biraz evvel konuyu çözdük ama hala kırgınım, neyse geçer herhalde, ben de uzatmamaya karar verdim, hala keyifsiz ve neşesizim, bu akşam buraya gelmezsem kusura bakma canım, nasıl olsa görüşürüz... Cerencim sen de merak etmişsin beni... daha iyiyim canım, meseleyi hallettikten sonra kendimi daha iyi hissediyorum, cereni karnının üstünden sev benim için canım :) fırsat bulursam tekrar uğrarım kızlar, kendinize iyi bakın :)

neden keyfin yok abla yaa peki niçin bizi terk ettin o halde :a015:
konuyu konuştuysanız sorun yok biraz zaman geçsin sende normale dönersin
sevdim ben teyzesi cereni oda içerden öpücük yolaldı muuccuuukk diyee :ecrin_bebek:
akşama bende giremeyebilirim malum baş ağrısı ve uykusuzluk
ama bellide olmaz tabi....
yine görüşürüz filizcim üzme kendini lütfen :Saruboceq:

cerencim özür dilerim bugün beni sora sora bir hal olmuşsun valla okudukça çok utandım ama ben geçmişi okumaktan yetişemedim size şimdi anca bitti

valla filizcim öncelikle babacığına ve size geçmiş olsun allah daha beterinden sakınsın tatlım bütün yazılarınızı okudum filizcim seni üzgün görmeye alışık değiliz yapma böyle her evde böyle kırıcı kelimelerin sarf edildiği anlar oluyo erkekler patavatsız kelimeler etmeye daha çok meyilli ama herşey konuşup anlaşılır siz birbirinize aitsiniz sonuç bu yani

afferim nur peki sen ne yaptın?
elinde kahve fincanı koltuğa oturmuş bacak bacak üstüne atmış
onu o tarafa koy
şurayı iyi sil
aman bak dikkat et düşecek
böylemi yaptın kızzz :roflol:

yok kız kitaplarımı yerleştirdim oda ağırları kaldırdı

mavi cim o umtsuz kelimeleri senden duymamış farzediyorum ben senin gibi hırslı bir bayana yakıştıramadım pes etmeyi ben seni tanıdığım kadarı ile iradeli birisin sen pes etmeki senin mutluluk haberlerini çığlıklarını en kısa sürede burdan paylaşıcaz

cerencim özür dilerim bugün beni sora sora bir hal olmuşsun valla okudukça çok utandım ama ben geçmişi okumaktan yetişemedim size şimdi anca bitti

kız sen hangi tarihten beri okuyorsun allah aşkına gözlerin dönmedimi bacım kafamçokkarıştı

kızlar ben geldim yani bil.açıktı ama biraz kocişle ilgilendim tabii adamla haftanın bir günü beraberiz zaten jerror haklı biyazıonuzki anacım insanın gözleri dönüo okuycam die
ben haftaya kontrole gidecem 14.haftanın sonu oluo acaba cinsiyeti sölemem ihtimali olmazmı kızlar

kızlarrr ben hala kahvaltı yapıyorum rahatsız etmesin diye ağır ağır yiyorumda malum ceren hanımcık herbişeyden rahatsız oluyor :):)):
bayan merak geçmiş olsun canım nasıl bir sancın var bende 2 gündür sancı çekiyorumda

canım sanırım şuanda burda yoksun ogünde acilen çıkmak zorunda kaldım şimdi cevap hakkımı kullanıyorummm:roflol:
canım benim kasıklarımda bir sancı var bazen bayagı artıyor bazende normal oluyor
aniden oturdugum yerdeden kalkamıyorum eger öyle kelkarsam sanki igne yapıyorlar gibi aniden bir sancı giriyor
bende sizden sonra doktora gittim çrşb günü doktorda idrar tahlili yaptı ve iltihap varmış sancını nedenide buymuş ayriyettende çok sık idrara çıkıyorumm-
bunun içinde bana iki kutu hap verdi şimdide kullanıyorumm

canım senin sancıların ne durumda geçtimi

güle güle bayan merak yine gel

yine geldim gelmesine de kimsecikler yokk:1no2:
aaaaaaaa ne koca varmış canım sizlerde de haftasonu hepbirlikte:mymeka: -Allah ayırmasın-:Saruboceq:
kimsenin ugradıgı felan yok zaten herzaman giremiyorum sizleri çok özlediiimm:asigim::asigim:

kızlar geçmişi okumadım kaç gündür yoktum ve herzamanki gibi çok fazla yazmışsınız:kahve:
sizlerden ne haberler var nasılsınız -tek tek isim yazmıyorum hepinize-:asigim:
nasıl gidiyorrr ayriyettende filiz ablacımdan ne haber geldimi buraya görüştünüzmü bir heberiniz varmıı:uhm::uhm:

filizcim çok geçmiş olsun 1 haftadır doğru düzgün giremedin kusura bakma geç oldu biraz ama allah korumuş babanı

X