Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Son olarak küçük odam burası ileride iremimin odası olacak inşallah.Şimdilik ütü masası falan duruyor çamaşır odası diyebiliriz.Yeni taşındığımda çekildiği için fotolar tv yerde:)

kızlar ben sabah 7 de kalktığım için dayanamıyorum sohbeti bırakmak istemem ama artık klavyenin üstünde horlamaya başlayacağım iyi geceler

işte bunda çok haklısın hem de çok :)

Ablacım bak bende dertleşeyim accık seninle:çok üzgünüm: biz eşimle okulda tanıştık birbirimizi sevdik.( ilk başta o aşık oldu ben zamanla tanıyarak kömür gibi içten içe sevdim onu) Benim eşim yüreği pırıl pırıl biridir.Ama benden önce doğru düzgün bir uzun vadeli ilişkisi olmadığı için ben çok idare ettim onu tek inandığım şey yüreğinin temizliğiydi.Yani şöyle anlatayım sana karşımda şekilsiz bir hamur vardı ona istediğim şekli vermek benim elimdeydi ama çok sabretmem lazımdı.Bu sabrı kendimde gördüm ve Allahın izni ile bu yola baş koydum.

iyi geceler entelliyecim, bana verdiğiniz destek için hepinize çok teşekkür ederim, kendimi şimdi çok daha iyi hissediyorum sayenizde

Ailesi özellikle annesi beni çok sevdi ve eşimin karakteri konusunda beni hep doğru yönlendirdi Allah bin kere razı olsun.Ama gel gör ki genç bir kız dilinden hiç anlamıyordu ben naz yapıp aramasam o daha çok yapıp aramıyordu falan vs.Hatta sözlendiğimzide dayanamayıp ayrıldım ondan 3 ay ama çok özledim ve karşıma hep canımlı cicimli sözler söyleyen birinin beni kandırmasından çok korktum ona geri döndüm ve barıştık zaten o da 3 ay zarfında almış dersini Allaha sonsuz şükürler olsun ki şuan daha yeni yeni iyiyiz

ne güzel ifade etmişsin, Allah mutluluğunuzu daim etsin hayatım, sabır çok önemli gerçekten, sabrının karşılığını alacaksın eminim :)

ne güzel ifade etmişsin, Allah mutluluğunuzu daim etsin hayatım, sabır çok önemli gerçekten, sabrının karşılığını alacaksın eminim :)

Yani o yaşlarda 18-19 yaşlarındaydım ve onun yüreğinin temizliğine güvenerek bu yola çıktık birlikte.Ne oldu sonucu bana olan sevgisi kat kat arttı ve saygı duyuyor onunla uğraştığım için bırakıp gitmediğim için:asigim: ben bu yaşlarda bunları düşündüm hemde evli olmadan 4 yıl sürdü bizim nişanlılık- sözlülük durumu. Ben bu yaşımda bunları düşündüysem sen hayli hayli düşünürsün ablacım dert etme kendine.Senden bir ricam var hatasını anlayıp senden özür diledğinde eşini geri çevirme ablacım.Emin ol kendinden utanacak ve gözünde değerin artacak test ettim onayladım gerçekten bu durum:teselli:

Üç adam ölür ve cennete giderler. Sorgu meleği birincisine sorar, "Seni cennete yollamadan önce sana bir sorum var: Karına karşı sadık oldun mu?" Adam yanıtlar; "Evet, asla bir başka kadına bakmadım." Sorgu meleği, "Şuradaki Rolls-Royce'u görüyor musun? O senindir. Cennetteyken kullanabilirsin.." Sorgu meleği ikinci adama da aynı soruyu sorar ve şu cevabı alır; "Bir kez karımı aldattım ama bunu ona itiraf ettim. Beni bağışladı ve mutlu yuvamızı kurtardık." Bunun üzerine sorgu meleği, "Şuradaki Mercedes'i görüyor musun? Cennetteyken onu kullanacaksın.." der ve üçüncü adama da sorar, "Karını hiç aldattın mı?" Adam yutkunur ve şöyle der; "itiraf edeyim ki; bulduğum her kıza asıldım ve her fırsatta onlarla yattım, birçoğu ile beraber oldum. Üzgünüm." Sorgu meleği; "Ehh" der, "Ama temelde iyi bir adamsın. Şuradaki eski vosvos'u görüyor musun? Cennette onu kullanacaksın." Bunun üzerine üç adam vedalaşır, arabalarına atlar ve kendi yollarına giderler. Birkaç hafta sonra ikinci ve üçüncü adam birlikte gezerlerken barın önünde birinci adamın Rolls-Royce'unu görürler. Bara girdiklerinde adamın perişan bir halde, etrafındaki boş şişelerin arasında salya sümük oturduğunu görürler ve şaşırırlar. "Heyy! ne oldu sana?" der ikinci adam, "Cennettesin, altında bir Rolls-Royce var, hersey mükemmel ama sen niye bu haldesin?" "Bugün karımı gördüm!" der birinci adam. Diğerleri; "Aaaa! ne kadar güzel, peki derdin nedir?" diye sorarlar. Adam içini çekerek konuşur, "Kaykay'la dolaşıyordu..."

Umarım dediğin gibi olur hayatım, inat huyu vardır benim kocamın, çok inatçıdır, ama benden özür dileyene kadar asla konuşmayı düşünmüyorum

:roflol::roflol: işte benim ablam buuuuu helal sana heh şöyle:enbuyukkk: sen kahveni yaptın mı bakiiimmm

kaç ay oldu evleneli canım?

6 ay oldu ablacım.O zaman sen git yanına abla 3 günlük dünya 1 günü bile geri getiremezken değer mi küs kalmaya:1no2: sen erdemli bir kadınsın göster büyüklüğünü eşinin yanına yattığında ona sarılarak uyu sabahta bu konu bitmiş olsun emin ol kazanan sen olacaksın gurur yapacak bir durum yok ablacım:teselli:

canımcım yatak odasına gitmedi, çalışma odasındaki tek kişilik yatağa gitti yattı, söylediklerini de yutmak istemiyorum açıkçası, biraz sürünmeye ihtiyacı var, son günlerde fazla şımardı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…