Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Tamam filizcim o zaman bu akşam kaçta geleyimkaydirigubbakcemile3 hiştttt kimse duymasın özellikle cerenkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
gülüm akşam saat 20'den sonra gelirim ben, gerçi burayı pek kapatmıyorum yaaa, o da ayrı tabii hehehe
ordan bakınca kıskanmış gibimi duruyorum sence :dilcikar: :dilcikar:
ben bir kızarsam gidersem çok ararsınız bizi :lepi:

oy oy oy kıyamam ben cerenimeeeeeeeeeeee... yerim ben onu yerim:Saruboceq:

teşekkürler hayatım :) bu arada afferim sana beni ne güzel tanımışsın, valla kahvemi yaptım, yaktım da cigaramı tüttürüyom... hehehe

bu arada valla özelden değil buradan da verebilirim kızlar tüyoları, hazır hamile kalmak isteyen başka arkadaşlar da var, bir iyiliğimiz dokunsun di mi ama?:teytey::teytey::teytey:

ben hazırım aldım kağıdı kalemi elime kaydirigubbakcemile3:1rolleyes:

kızlar derse başlıyoruz, hazır mısınız bakem?

evet adetinizin bittiği günden 2-3 gün sonra çalışmalara başlıyorsunuz. bu arada maksimum - Doğurgan Dönem Hesabı buradan muhtemel doğurgan dönem hesabınızı yapıyorsunuz. doktorum bana 36 saatte bir ilişkiye girin demişti, yani gün aşırı, çünkü ilişkiden sonra yeterli spermin toplanması 1,5 günü buluyormuş. ilişkiden sonra kesinlikle kalkmıyorsunuz ve ayaklarınızı duvara dikip 20-30 dakika yatıyorsunuz... tavsiyem yanınızda bir kitap bulundurmanız çünkü zaman geçmek bilmiyor ve çok sıkılıyorsunuz. bu arada erken yumurtlama ve geç yumurtlamayı hesaba katmanız gerekiyor, illa ki doğurgan dönem hesabı yaptığınız günleri baz almayın, ben hep adet bittikten 2-3 gün sonra başladım ve adet olmaya yakın bir dönemde bıraktık (hamile kalmış olabilirim diye bıraktık), her gün değil 2 günde bir kızlar bu önemli :)

evet adetinizin bittiği günden 2-3 gün sonra çalışmalara başlıyorsunuz. bu arada maksimum - Doğurgan Dönem Hesabı buradan muhtemel doğurgan dönem hesabınızı yapıyorsunuz. doktorum bana 36 saatte bir ilişkiye girin demişti, yani gün aşırı, çünkü ilişkiden sonra yeterli spermin toplanması 1,5 günü buluyormuş. ilişkiden sonra kesinlikle kalkmıyorsunuz ve ayaklarınızı duvara dikip 20-30 dakika yatıyorsunuz... tavsiyem yanınızda bir kitap bulundurmanız çünkü zaman geçmek bilmiyor ve çok sıkılıyorsunuz. bu arada erken yumurtlama ve geç yumurtlamayı hesaba katmanız gerekiyor, illa ki doğurgan dönem hesabı yaptığınız günleri baz almayın, ben hep adet bittikten 2-3 gün sonra başladım ve adet olmaya yakın bir dönemde bıraktık (hamile kalmış olabilirim diye bıraktık), her gün değil 2 günde bir kızlar bu önemli :)

Canım benim kociş korkuyor bebişten :ecrin_bebek: sanki o bakıcak:dilcikar: ben onu sarhoş etsemmm olmas mı kikaydirigubbakcemile3 ama 2 günde 1 ayyaşa çıkar kocişimin adı:roflol:

Filizcim ne ettin sennnnnn insanda hal kalmaz:eek:kafamçokkarıştı

hehehe kalııııır kalır :eek: denenmiş bir şey gülüm aaaa şimdi, konuşturma beni :eek: haaaaaa bu arada pozisyon da önemli (klasik pozisyon diyeyim de herkes anlar herhalde) :eek::eek::eek: sonra daaaaaaaaaa gelsin bebişler :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

hepsini bir bir not aldım hocam ben biz bu ay adetimin bittiği gün başladık ilişkiye ama iki günde bir oalyına dikkat etmedik :1no2: ilişkiden sonrada uyudum hep kaydirigubbakcemile3
kızlar ben geldim hastaneme şikayet dilekçesi yazıp geldim

hayırdır nurcum nolduki şikayet ettin

evet iremcim filiz ablama katılıyorum hal kalmaz olurmu söylediğim durum tecrübem ile sabittir...
ben zaten dinamiktim evlendikten sonra dahada bir dinç oldum ehe ehe :):):)
bence pozisyonun her türlüsünü deneyin arkadaşlar ne zaman tutacağı belli olmaz hatta kocişiniz dinlendirip dinlendirip arka arkaya yapınn alllaahhhhhh ooff yaaa bana bir şeyler oluyorr....

ne oldu güzelim, hayrola?[/QUOTablacım güzel ilgilensinler diye özel hastaneye gidiyoruz 10 dakikada çıkarıyor bizi cinsiyet öğrenmeye gittik 5 dakika baktı hı açmıyor tamam hadi kalk dedi bitti bende istiyorumki güzelce ölçümlerini falan yapsın bu yüzden dilekçe yazdım hastane çok temiz ve doğumda bakımı çok iyiymiş o yüzden bırakmakta istemiyorum

yaaa nur ablana kızıyorsun ama sende pat diye kayboluyorsun kızlar soruyor cevap versene bee
ne oldu niye şikayet ettin anlatta bilelim....
hadisene beee

Canım benim kociş korkuyor bebişten :ecrin_bebek: sanki o bakıcak:dilcikar: ben onu sarhoş etsemmm olmas mı kikaydirigubbakcemile3 ama 2 günde 1 ayyaşa çıkar kocişimin adı:roflol:

kız kociş neden korkuyo ki
sen ona en iyisi şu taktiği uygula bak süper adet sonrasında hamile kalınmıyomuş taaki bidahaki adete kadar rahat ol aslanım de :eek: gerisi malum :jeyyar:

hepsini bir bir not aldım hocam ben biz bu ay adetimin bittiği gün başladık ilişkiye ama iki günde bir oalyına dikkat etmedik :1no2: ilişkiden sonrada uyudum hep kaydirigubbakcemile3

hayırdır nurcum nolduki şikayet ettin

evet canım 2 günde bir olayı önemli çünkü adamcağızların güç toplaması gerekiyor... hehehe

X