Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım şimdiden korkarsan işin var okumuşsundur çoğu topikde önce içinden korkuyo at ve kafaya takma ayrıca hapla korunduğuan göre 6 aya kadar olmama riski var aman hemende kalaiblirsin bünye meselesi Allah en kısa zamanda bebişine kavuştursun :Saruboceq:

arifecim sen neler yapıyosun tedaviye devam ediyomusun hayatım benim içime öyle doğuyoki senin hiç bir şeye gerek kalmadan süprizin kucağında olucak biliyosunki senle mavi denizi rüyamda görmüştüm

amin amin canım benim sağol inşallah dediğin gibi olur evet canım devam ediyorum ama bu ay ilaçsız kendiliğinden denedik bakalım hayırlısı eğer bebiş gelmezse rahim filmi gelicek delikafadulden

cerencim iyiyim canım bebiş iyi galiba baya büyüdü pantolon giymiyorum iki gündür elbise giyiyorum göbek iyice fırladı pantolonu çıkarınca sen nasılsın cerenim teyzesinin güzeli nasıl

Selam kızlar ben geldimmmmmhihoyyyt bencede bir okutalım yaaaasenağlama Benim aklım fikrim filizde kaldııııı nerdesin filizcimmmmmmmmm:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

hoşgeldin canım nasılsın, hepimiz filizi merak ediyoruz elimizdenden bişey gelmiyor :sm_confused:

aa mavicim bu güzel haber hihoyyyt yaşasın bekliyor uz

evet haklısın ama ben üç kutu içtim hap zaten aşırıda yan etkilerini gördüm inşallah öyle bir sonuca sebep olmaz ama bir aydır çocuk isteyip istemediğimi düşündüm ve en sonunda istediğime karar verdim eşimde istiyo bir sürü şey okudum bu konuda bide benim bünyem çok hassas ufacık şeyde hasta olurum acaba hamilelik nasıl geçicek beni çocuktan çok korkutan o hayırlısı inş rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin

hoşgeldin jasmin inşallah çok beklemeden bebişin gelir hakkında hayırlısı

hayırlısı canım işallah sağlıklı bi hamilelik geçirirsin ve aramıza hoşgeldin

cerencim iyiyim canım bebiş iyi galiba baya büyüdü pantolon giymiyorum iki gündür elbise giyiyorum göbek iyice fırladı pantolonu çıkarınca sen nasılsın cerenim teyzesinin güzeli nasıl

Canım al bendende o kadar basküle çıktığımda kilo fazla gelmiyor gözüme ama göbiş maşşallah ceren ben burdayım diyorr teyzesi
sanırım bundan sonra bende hep elbise giyicem pantolonlar rahatsız etmeye başladı havalar açsada bari alttan üşütmesek :roflol:

Valla güzelim öncelikle allahtan herşeyin hayırlısını iste o bebiş senin içinde var olmaya başladımı herşeye birden bire hazır hale gelirsin emin ol annelik iç güdüsü bu. hastalık konusu ise tabii hamiş olunca dahada dikkatli olman gerekecek malesef
allahtan hayırlısı hadi bakalım... güzel haberler bekliyoruz hihoyyyt

cerotcum valla bilmiyorum ama doktro iyi oldugunu söyledi sanırım önceden inceydi ki kalınlaştı dedi..bakalım yarın iş çıkışı gidiyorum doktora bakalım ne diyecek..kızlar yumurtlama ortalama hangi günler başlar ?filiz gelsinde formül söyleyecekti bir arkadaşa banada söylemin zamanım geliyor benimde anladın ya?kız arife bilirim ben ...

cerencim seni de çok fazla göremedim aslında onu söylemek istedim..eski performansını düşünerek hani:)) haklısın filizden çıt yok yani.. ama mavi denizin haberi var sanırım filizden..bekleyelim ve görelim değil mi...
kızlar ben kaçtım müdür geziyo valla...:)

jasmin hoşgeldin hemen kafaya gebe kalacam diye şartlandırma..valla ne olacagı belli olmuyor..inan bir çok kişi hemen gebe kalcagını sanıyordu bende dahil ceren hari. nasıl bir kelime olduysa bu neyse..kız ceren kaç kilo aldın bakayım sen ?

mavidenizcim 10. gün başlıyor yumurta oluşmaya ama çatlaması ve döllenmeye hazır olması tam anlamıyla 13-14. günü buluyor..klomen içtiğinde 8. gün bile oluşmaya başlıyor ama bazen yumoş..reglinin 20. gününe kadar da döllenme süreci yani yumurtlama dönemi devam ediyor.

sağol cerencim ama biraz kalabalık bir çevrem var ve herkesten farklı yorum geliyo kafamı karıştırıyolar yok işte daha iki aylık evlisin biraz tadını çıkar evliliğinin alış iyice çocuk olunca çok zor olucak diyende var çok güzel bir şey hemen yap diyende var zaten bu ay hamile kalsam dokuz ay sonra gelicek bebek o dokuz ay tadını çıkarırım diye düşünüyorum ve en sonunda karar verdim bakalım bu ay çalışmalara başlıcaz illa hemen olsun diyede kafama takmam Allaha bırakıyorum sadece korunmucaz Allah ne zaman isterse o zaman verir zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…