Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yok yok bana 12 den sonrası yaramıyo anladım artık iyice nasıl bir uyku çöküyor anlatamam mirmirmirmir neskafeyi sade içemezken iki gündür açılsın uykum diye sade içiyorum :bbo:

kız ceren arife burdayım sizler nasılsınız ben geçmişi okumaktan hiç bir zaman kurtulamıcam dün izinliydim fulll temizlik yaptık ablamla ben evi süpürdüm tozunu aldım heryerin ablamda balkonları yıkadı evi sildi derken baktım akşam olmuş ondan sonra kociş geldi yemek felan misafir derken giremedim böylede geçmişleri okumakta esir kaldım

nur nasılsın hayatım kociş gelince moralin yükseldi dimi hayatım allah hayatımızdan eksik etmesin

kız burcu napıyon bakıyım bu uyku hali ne böyle geçmişte yazmışın ben şimdi uykucuyum hamilelikte ne olur diye valla bana da sen mızz mız yatmayı seversin gibi geliyo keyifçi seni gidii

cerot aşılamayı senmi yaptırmıştın yanlış hatırlamıyorsam hayırlı haberleri bize verirsin inşallah

arifecim sen neler yapıyosun tedaviye devam ediyomusun hayatım benim içime öyle doğuyoki senin hiç bir şeye gerek kalmadan süprizin kucağında olucak biliyosunki senle mavi denizi rüyamda görmüştüm

HU HUUUU,
mavi deniz, bulcuk, arife, bensenb kızlar iyi dilekleriniz için tek tek teşekkür ederim hepinize...
Allah hepimiz için hayırlısını versin, inanın dua ediyorum hepimize de hep..

mavi denizcim rahim duvarının normal bir kalınlıkta olması iyi diyor dr lar..ama belirli bir mm si var ve onun üzerinde kalınlaşmaya başlıyorsa, o da ayrı bir tedavi gerektiriyor..çok şükür buradaki hiç kimsede yok bu sorun..senin de yumoşlar gelişmeye başlamış..sevindim canım..hadi bakalım 2009 dan doğurmadan gitmek yokk..yüzümü kara çıkarmayın...:)))

cerencim, filizcim, nerelerdesiniz yaa..performansınızı düşük buluyorum bu ara..şipşak bitiriverdim valla geçmişi..:))) eskiden okuyarak akşamı ederdim yazdıklarınızı..pişşt çıkın deliklerinizden..hadiii....
ben yemeğe kaşıyorum.umarım öğleden sonra yazabilirim yine..
mucux mucux..öptüm hepinizi teeek tek:)

ierrorcum şimdi gördüm yazdığını...
evet bitanem ilk aşılamam..bakalım dr um 3 kere deneyeceğiz dedi..hayırlısı..inşallah buradan müjdeli haberi veririm size...

ierrro kız valla uykucuyum kabul ediyorum ama bugune bugun bayılamdanda ameliyat olmuş insanım :dilcikar: ay övündüm şeye bak yarabbim :roflol: annem çok dayanıklı oldumu söyler ama uyku evet onu kabulleniorum

nurcum hoşgeldin nasılsın bakalım

Kızlar ipin ucu kaçtı, geriye dönük okuyamayacağım. Yeni hamişimiz var mı? Rahel, benssenb mavi45 durumlarınız nasıl? Kızlar hepinizi soramıyorum bizler burda epey eskiyiz de o yüzden, önce eskiler aklıma geliyor. Kızlar ben bebiş işinden fena halde soğudum. Hepimiz için dua ediyorum ama artık hiçbirşey yapmıyorum. Hepinizi kocaman öpüyorum.

Bebek için soğudum ne demek gülüm? Neden öyle dedin.

Hoşgeldin zuzum neden bu kadar yoruyorsun kendini valla ben ev işlerini öyle bir saldımki ellemiyorum anacım ellemeye kalksam iki katlı ev bu ağırlıkla kaç günde biter bu evin işleri vışşş bu yüzden kadın çağırmaya karar verdim böyle olmayacak çünkü

kızzz ben burdayım asıl okumuyormusun huuu asıl filiz kayıp yaa hepimiz çok merak ediyoruz onu yaa nerde acaba :uhm:

ben geldim güzeller nasılsınız bakalım

hoş geldin kızz nasılsın keyfin nasıl bebiş nasıl :ecrin_bebek:

kızlar bu ay aranıza bende katılabilirim yarın itibariyle hapım bitiyo ve bi daha korunmucaz ayyy çok heycanlandım acaba bu ay hamile kalıcakmıyımmmm nasıl bi duygu ya çokta korkuyorum yapabilecekmiim bu sorumluluğu alabilecekmiyim diye

Selam kızlar ben geldimmmmmhihoyyyt bencede bir okutalım yaaaasenağlama Benim aklım fikrim filizde kaldııııı nerdesin filizcimmmmmmmmm:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

iyiyim canım dershane defterlerini geçiriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…