Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

cerot haklısın canım bu hafta gündüz işlerin yoğunluğundan gece kocişin varlığından topikte çok fazla online olamadım.
önümüzdeki hafta gece mesaim daha çok olur emin ol diğer arkadaşlarda eşlik ederlerse işte o zaman yine şaşı olabilirsiniz
topiğin hareketli haline gelmesi gerek yaaa

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5.ayımdayı m (11 şubat)
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday m
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayım dayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)
11.jasminn_23............................1.ayımdayım
Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................21. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................27. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................15 haftamızdayız
6. Ceren....................................19 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................12.haftamı z dayız
8. Entelliye ...............................12.haftamızdayız
9. İerror......................................14 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................33.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız

kızlar durun yanlış anlamayın ama filize ben mail atmıştım..cvp gelmiş evde olmadıgını apar topar gittiginden bahsetti gelince kendisi neden gelmedigini anlatır diye anlatmadım ama sizin de benim gibi merak ettigini bildigim için dayanamadım yazdım size..babası trafik kazası geçirmiş ama şükür iyi miş şuan evde çok işii oldugundan giremediginden ama bir kaç sonra girecegini söyledi..gelince kendisi ayrıntısını anlatır...

kız jasmin ben hala beklemdeyim cicim takvime bakma :çok üzgünüm:

bende kafama takmam diom ama yarın ilacımın bitmesini ve regl olup bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum ve ondan sonra eminim her gün acaba bu akşam hamile kalıcakmıyım diye düşünücem sırnaşık şey senin çocuğun yokmu bulcuk ne kadarlık evlisin sen

jasmin hoşgeldin hemen kafaya gebe kalacam diye şartlandırma..valla ne olacagı belli olmuyor..inan bir çok kişi hemen gebe kalcagını sanıyordu bende dahil ceren hari. nasıl bir kelime olduysa bu neyse..kız ceren kaç kilo aldın bakayım sen ?

anladım ben o cümleyi canımcım CEREN hariç yazmışın evet bende biraz azgınlık varda sööölemesi ayııppp :eek: kocacığımı hiç rahat bırakmadım gece-gündüz demedim, hastalık-sağlık demedim, başım ağrıyo - kafam kalkmıyo demedim hep yaptımm kudurukluğumun sonunda kısa bir sürede aldım karşılığını ve şimdi bu kadar azgınlığa karşın 9 ay ara verdim tatil yada ceza :asigim:
valla mavişçim diğer topikte okudun sanırım cicim ben şimdilik 3 kilo aldım 19 haftalığım ama asıl bundan sonra almaya başlayacaksın diyorlar bana çünkü malum bulantılar geçti ve iştah açık cokacimcoook bakalım kaç olucam :CüvCüv:

sağol cerencim ama biraz kalabalık bir çevrem var ve herkesten farklı yorum geliyo kafamı karıştırıyolar yok işte daha iki aylık evlisin biraz tadını çıkar evliliğinin alış iyice çocuk olunca çok zor olucak diyende var çok güzel bir şey hemen yap diyende var zaten bu ay hamile kalsam dokuz ay sonra gelicek bebek o dokuz ay tadını çıkarırım diye düşünüyorum ve en sonunda karar verdim bakalım bu ay çalışmalara başlıcaz illa hemen olsun diyede kafama takmam Allaha bırakıyorum sadece korunmucaz Allah ne zaman isterse o zaman verir zaten

öyle muhakkak canımın içi bak ben evlendim bir kere regl oldum ikincide bebeğimi öğrendim ben senden de iyiyim yani :) etrafımdakiler banada bir çok şey söylüyor ama kimin umurunda bana acemisin diyen bile oldu banane yaa rabbim bana layık görmüş o evladı aratmadan vermiş ben halime şükretmek yerine kalkıpta isyan edecek değilmi ya siz korunmayı bırakıp çalışmalar abşalayın dediğin gibi hemende olmayabilir anında da kalabilirsin nasip işleri bunlar. ama bence en doğru kararı vermişsin canım korunmayın. salın gitsin vakti zamanı gelince bebiş gelir zatiii...
bu arada kaç yaşındasın?

aaa filizcimm geçmiş olsun yaa inan çok korktuk en kısa zamanda aramıza bekliyoruz Allah babana şifa versin :Saruboceq:

bende kafama takmam diom ama yarın ilacımın bitmesini ve regl olup bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum ve ondan sonra eminim her gün acaba bu akşam hamile kalıcakmıyım diye düşünücem sırnaşık şey senin çocuğun yokmu bulcuk ne kadarlık evlisin sen

canım ben 2,5 yıllık evliyim hapla korundum 6 ay oldu korunmayı bıraktım ve hala beklemedeyim :nazar:

Mavi deniz bilgi için teşekkürler canım inan filiz ablam artık rüyalarıma girmeye başlamıştı gerçekten çok endişeleniyordum onun için allah biliyor ya...
neyse bir kaç saat daha beklicez napalım iyi olsunda biz beklemeye razıyız dimi kızlarrrrrrrr
bu arada ablacım babana çok büyük geçmiş olsun diyorum allahım şifa versin en acilinden umarım ciddi bir durum yoktur.
senide en kısa sürede bekliyoruz haberin olsun...

Mavi Denizcim bizi aydınlattığın için çok teşekkürler:1hug: inşallah durumu iyidir babasının Allah en kısa zamanda acil şifalar versin:Saruboceq::Saruboceq:

sagolun kızlar bişe degil inanın bende çok merak etmiştim ama neyseki iyi oldugunu söyledi gelince kendisi anlatır zaten..

Jim ile Mary akıl hastanesinde iki hastadır. Bir gün hastanenin yüzme havuzunun etrafında dolaşırken Jim aniden suya atlayıp en dibe batar. Bunu gören Mary hemen ardından atlar ve dibe kadar yüzüp Jim'i kurtarır. Tabii Mary'nin bu kahramanca davranışı hastanede olay olur. Bunu duyan başhekim de Mary'nin artık iyileştiğini düşünüp, hastaneden derhal taburcu edilmesi emrini verir. İşlemler yapılır, belgeler çıkartılır, Başhekim ayni gün Mary'nin yanına gider:
-Mary, sana bir iyi bir de kötü haberim var. İyi haberim, yaptığın kahramanca davranıştan ötürü anladık ki akli dengen tamamen yerinde ve böylece hastanemizden taburcu oluyorsun. Kötü habere gelince, kurtardığın hasta, Jim, intihar etmiş. Az önce odasının banyosunda kendisini asmış bulundu.
- Mary gayet sakin yanıt verir: “O intihar falan etmedi ki. Ben onu astım kurusun diye. “

:roflol::roflol:

canım ben 2,5 yıllık evliyim hapla korundum 6 ay oldu korunmayı bıraktım ve hala beklemedeyim :nazar:

o zaman seninki normalmiş bekle bekle olur üzülme Allah en doğru zamanda verir inş bebeğini kucağına yerimseniben benim bi kuzenimin yedi sene çocuğu olmadı hemde hiç korunmadılar eşiyle gitmedikleri doktor kalmadı her doktorda aynı cevap hiç bir sorununuzyok Allahtan diye yedi sene sonra tedavisiz ilaçsız kendiliğinden çocuğu oldu çocuk doğdu bir sene sonra bir tane daha açıldımıda tam açılıyo sırnaşık şey bu arada cerencim 24 yaşındayım ben

canım hoşgeldin aramıza

selam kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

kusura bakmayın, beni çok merak etmişsiniz ama haber bile veremeden apar topar İstanbul'a gittim pazar günü, babama araba çarpmış geçen hafta çarşamba, ama bana bunu babam pazar günü söyledi çevrenin baskısıyla, pazartesi de ameliyat olacağını söyleyince atladığımız gibi arabaya gittik İstanbul'a. Çok şükür ki çok önemli değil ama yaşı 73, epidural iğne ile dizinden ameliyat oldu pazartesi, dün de eve çıkınca gece yola çıkıp geldik.

Bu arada beni merak eden soran tüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. hepinizi çok seviyorum :)

iremcim süperdi :roflol: topiğe canlılık geliyo galiba içimiz rahatladı tabiii çok şükür

jasmincim evet doğru diyosun zamanı gelince bebişlermiz gelicek işallah :Saruboceq:

X