Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Arifecim evet ya kızlar haklı düşünme şimdiden bunları lütfen germe kendini stres olursun moralin hep bozuk olur buda sana hiiiiçç yakışmazzz

burcum evet canım eve geldim üstümü değiştirdim veee hemen kk açtım cicim
fakat malesef çok uzun kalamıcam başım yine tuttu uzanıcam biraz duramıyorum ::

uzan canım sen dinlen iş yerinde pc vde pc yorucu olur daha çok bende avans dağıtıp öyle çıkıcam

filmi hiç dert etme şekerim olcak bitcek hemencik sonuçlarıda güsel çıkcak işallah böyle düşünüp durrusan etkilersin tüm herşeyini şimdiden düşünme daha çok var zaten filme

aslında doğru söylüyosun ben kendi kendime kuruyorum galiba
mavideniz aradınmı kız doktorunu
aman ceren bu ne hız maşallah yemek yedinmi sen

kızlarrrr ksuruma bakmayın lütfen kalıp sizle gerçekten hoş sohbetler etmek istiyorum ama duramıyorum burcununda dediği gibi evde işte pc sanırım bu yüzden başım ağrıyor biraz yatsam iyi olucak.
eğer kendimi iyi hissedersem gelirim yine ama baktınızki ben yokum anlayın akşamı yatarak geçiriyorum.
hepinizi kocamannn öpüyorum şekerler kendinize dikkat edin emi cicişler prensesler....

sağol cerencim iyyiki varsınız kızlar içime su serpiyosunuz kimseye anlatamıyorum bunları buda beni çok sıkıyor neyse geçti cerencim uzan dinlen canım yorugunsun galiba

Konuştum doktorlar aslında hastanede şuan acil hastası vardı ayrıntılı konuşamadık ama bana bugün yarın ve cuma 110 luk igne yapacaksın dedi anlamdım ben tek zannediyordum bunu.. C.teside kontrol edecek..sanırım yarım saat sonra tekrar ararım çünkü perş atladı ya bugünü çarş sandı yada gerçekten bilinçli dedi riske atmak istemiyorum çünkü..

evet emin olmak için birazdan bi daha ara deidn gibi riske atılcak bişi değil

kızlar bende avansları kontrol edeyim birazdan çalışanalr koşa koşa yanıma gelir bugunlükde bu kadar benden yarın görüşürüz hepinize iyi akşamlar

Boncuğum bencede ara sen doktorunu yalnış bişi yapma hem kafan rahat olur canım
burcuu kız gidiyonmu sanada iyiakşamlar canım

Arifecim arayacam tekrar şimdi hastası vardı belkide acildeydi sürekli birilerine laf yetiştiriyordu bir yandan ..saat 7 gibi falan ararım o saatlerde daha rahat olur belki..

kızlar bugün tüm gün dışardaydım eve gelincede direk mutfağa daldım yemek falan şimdi bitti eşim gelecek yemek yiyeceğiz sonrada kardeşimin doğum günü var oraya gideceğiz yani anlayacağınız bugün yokum bulduğum bu 5 dakka süredede bir selam vermek istedim herkese:)))

aaa şimdi baktım meğer kismeciklerde yokmuş topikte((

neyse hepinizi öpüyorum umarım herşey yolundadır kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…