Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

gelmiş gelmiş bizim eve neredeydin kız..şu tüp bebk bölümündeki hatuna yine yazanlar olmuş siz çocuk dogurmayın diyen psikolojik tedavi görün diyen vs..bizi uyaran kişiye msj attım sildi o yorumlarıda...

geldim cicim geldim +18 anket bölümünde idim burcuda beni orda yakaladı ve tutup kolumdan çekti kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3
tüp bebek bölümündeki hatun kim beee hatırlayamadım ben?
şu papaz olduğumuz adamlarımı diyorsun hani topik kapanacaktı neredeyse
ya bırak girme oralara uğraşma yazma yaaa
sinirlerim geriliyor benim valla

Artık gidebildiğim yere kadar idare edicem. cerenim doğru dedin evde net var siz varsınız örgü yaparım.

arife bulcuk maviş ben bebek düşünmeden bile soruyodum doğumu bilmem neyi. hem siz anne adayısınız. öyle ben hamile değilim diye kendi adımada söylüyorum uzak kalmayın. bebek sevgisini kalbine koyan her bayan anne adayıdır bence. he bugün bize kondu yarında size konacak o minik melekler inşallah. bişey itiraf edicem ben hamiş olmayan üzülür diye konuşmaktan bile çekiniyordum ama vazgeçtim benim bile bebeğim oluyorsa Allah herkese nasip eder. maviş biliyosun mucize yaşadım.

geldim cicim geldim +18 anket bölümünde idim burcuda beni orda yakaladı ve tutup kolumdan çekti kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3
tüp bebek bölümündeki hatun kim beee hatırlayamadım ben?
şu papaz olduğumuz adamlarımı diyorsun hani topik kapanacaktı neredeyse
ya bırak girme oralara uğraşma yazma yaaa
sinirlerim geriliyor benim valla

ceren valla senden ders alcam ben.. +18 dersikaydirigubbakcemile3
maşallahın var hatunum aman nazar değmesin:nazar:

kız yok yazmadım ana sayfadan gördüm son bir kişi yazmış daldım tabii baktım ooo bir kaç hatun yazmış bende hemen yönetivilere haber verdim...ne demek burcucum görevimiz..yassak sa yorum yazmak yazılmasın dedim..onlarda silinsin diye..harbi o hatunun başka msjlarınıda gördüm :1shok: oldum yanii..

ooo mavi kanka olmuşun yöneticlerle:roflol:
ceren kız görmemmi cvp bile yazdım sana ben ordakaydirigubbakcemile3

kız manyak karı daha bu sabah diğer topikten konuştuk o mevzuyu hatırlasana üüüürrrüüüüü
bizde ses yok anam bardak değil istersen vazo daya duvaraaa
tabi evimizde varda anlaaa :asigim: :roflol:

evet ciicm valla çok şaşrımıştık senin durumuna ama hep taa o zmandan beri senin gibi olacam diye hep kırmızıları görene kadar inatla bekleyip hamile sanıyordum kendimi tabii negatifi görünce dumur olup tam hayal kırıklıgı yaşıyordum...

kuzucujklarım ben çıkıyorum evden grş. bye bye ayrılmayın haa 15 dk. sonra burdayım yine

yaseminkcim senin oalynı ben bilmiyomuyum acaba hiç hatırlamdım :uhm:
bu arada içinden geldi gibi rahat rahat konuş biz hamileliği bekleyenler üzülmeyiz işallah dedğin gibi bizede gelicek meleklerimiz zamanlarını bekliyolar sadece :Saruboceq:

yettim gari yettim ahanda geldim burdayım... hihoyyyt hihoyyyt

ceren valla senden ders alcam ben.. +18 dersikaydirigubbakcemile3
maşallahın var hatunum aman nazar değmesin:nazar:

:nazar: maşşallah :nazar:
sen iste cicim bütün bilgilerimi tüm çıplaklığı ile paylaşmaya hazırım ben kaydirigubbakcemile3
bilgi paylaşıldıkça güzelleşir ve asıl bilgi olur :roflol:

kız yok yazmadım ana sayfadan gördüm son bir kişi yazmış daldım tabii baktım ooo bir kaç hatun yazmış bende hemen yönetivilere haber verdim...ne demek burcucum görevimiz..yassak sa yorum yazmak yazılmasın dedim..onlarda silinsin diye..harbi o hatunun başka msjlarınıda gördüm :1shok: oldum yanii..

kızzz merak ettim sayfanın linkini atsana bende bir bakayım aramayayım şincik onu topik topik

leeennn niye sustunuz yazın bakiiiiimmm...ay ben doktoru arayacam birazdan kaybolabilirim...

burdayım kız bennnn kaybolma heyyyy

YOK CİCİM BİRDEN SIKINTI ÇÖKTÜ ÜSTÜME GALİBA FİLM FALAN DİYORUM YA ONDANDIR HERALDE :nazar:

filmi hiç dert etme şekerim olcak bitcek hemencik sonuçlarıda güsel çıkcak işallah böyle düşünüp durrusan etkilersin tüm herşeyini şimdiden düşünme daha çok var zaten filme

X