Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

iyiyim birtanem sen nasilsin topikdekiler hepniz iyisinizdir umarim gerci kimsecikler yok ama olsun gelince okur cevap verirler herhalde

eeee kızlar aşk olsun dünyaları okudum geldim bir kişi gelmemiş deli gibi kendi kendime yazıp duruyorum bakın durmadan yazarım 15 sayfa sabah dumur olursunuz heheheheh neyse buralardayım bye

çok sevindim kibeleciğim sende artık bırak şu kuruntuları bak herşey Allahın izniyle yolunda devam ediyor yer onu teyzesi yer:)))

kızlar cidden hayırsır ya hepiniz sözleşmiş gibi yoksunuz bende ooo şimdi sayfalar atlamıştır yine diyordum:))))neyse herkesin sağlığı keyfi yerinde olsun da arada topik bış kalmış sorun değil biraz gezip tozayım yine gelir bakarım topiğe belki gelen olur:)))

ayyyyyyyyyyyy kızlar oku oku-tatlicadiarzu- oldum valla gözlüklerimi takmıyordum sayenizde onlarıda takamaya başaldımmm:kahve:

bugün gece benim şansıma kimsecikler yok burda eee tabii herkez kacasını bulunca burayaı untuyorrr:roflol:
ben canlarım iki gündür giremiyordum kk kociş ofiste bırakıyordu leptapı ve bugün akşam getirmiş bende girebildimmm

bugün biraz sancılarla uyandım ve akşam eşim gelince doktora gittik ama doktorda sagolsun bugün yokmuş yarın gelecekmiş Allahatan bir mani çıkmazsa yarın yani bugün akşam gidecegiz inşallah güzel haberler alırızzz:Saruboceq::Saruboceq:

filiz ablacım geçmişi okudum ama son sayfaları açılmadıgı için okuyamadım ama sende benim gibi iki gündür yoksun nasılsın merak ettim umarım iyisindirrrr
mavicim ve yasemincimm umarım rabbim ümmeti muhammamedin evladıyla birlikte sizin sıkıntılarınızıda gidersinnn
benssenbcim sende nasıl oldugumu sormuş iyi dileklerde bulunmuşsun teşekkürederim canım
sen nasılsın ugramış gitmişsin ben geçmişi okurken karşılaşamadık ama umarım iyisindirr

günaydın kızlar akşam kimse yokmuş bende girmedim
kibelecim bebişin büyümüş bak ne güsel hiç endişe etme
entelliye kız yazsaydın onbeş yimri sayfa okurduk biz ne güsel -tatlicadiarzu- bi sen bide bayan merak varmış galiba akşam bu sıralar gece gündüz durdun topik zaten dinlenmeye çekildi kızlar
bayan merak bugun doktora gidicekmişsin güsel haberlerini getir bize işallah :Saruboceq:

iyyim arifecim ben sen nasılsın dünden beri
ceren kıı günaydın dinlenebildinmi akşam eyimisin hoşmusun nassın

jerorcum canım çok sağol sıkıntım geçti sizlerin sayesinde tabi sen nasılsın
entelliye bugün bekliyoruz kuzum
kibelecim çok güzel heberler almışsın bebişinde büyümüş artık endişelenme kib
bayan merak güzel haberlerle gel inşallah

X