Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Tamam cicim anlaştık o halde zaten ben yazana kadar sen yapacağını yapmışsın. neyse bu konu şuan itibari ile son cümlesiyle kapanmış bulunmaktaaa...
kızzzz bağlantı ne zaman açılacak evde senin?

iyyim canım şimdi sadece üşüyorum buz gibi ve bembeyazım ama kötü değilim

canımmm bence üşüttün sen hafta sonu fazla yüklendin kendine dikkat et aman haaa
bu arada cicim SENDE İYİKİ VARSIN a.s.

arife burcu ceren irem yasemin herkese günaydınlar gününüz güzel olsun inşallah

sağol canımın içi seninde günün güzel geçsin inşallah nasılsın bakalım bu gün keyifler yerindemi?

Okumaya çalışıyorum ballarım sinirimde bozuk biraz okuyorum buralardayım.
ierror canım benim günaydınlar nasılsın

burcu yoruldu bayagı kızlar ondan dır..ha bide bu kabız oldu bugün ters etki yaptı ona he heee..ama foliktende vazgeçme gebelik öncesi mutlaka içilmesi gerekiyor.belkide gebelikte..

burcu yoruldu bayagı kızlar ondan dır..ha bide bu kabız oldu bugün ters etki yaptı ona he heee..ama foliktende vazgeçme gebelik öncesi mutlaka içilmesi gerekiyor.belkide gebelikte..

evet valla doru deidn kabızdım bide ben belki oda etkilemiş olabilir bünye alışık değil böle şeye kaydirigubbakcemile3
ama ısrarla devam folikasite en azından 3 ay içeyim bari

noldu canım neden sinirin bozuk hayırdır

Uzun şeyler canım ya anlatsamm nerden başlıcam ev olayları diyip geçiyorum.
sen biliyosun işte mavişim altlı üstlü oturmanın sıkıntıları insan yerine konmuyorum bazen valla kızımla beraber çekip gidicem bigün.. doluyorum kendi kendime öyle.

canımmm bozma moralini kuzucuğum lütfennnn..
içerdeki prensesi düşün ve kendini motive et noluurrr herşey hayırlısı ile hal olur...
bende altlı üstlü oturuyorum ama şeytan kulağına diyemde nazar değmesin
sizin taşınma durumunuz vardı sanırım yoksa benmi yanlış hatırlıyorum :uhm:

cerennnnnn yabancı vaaaarrr delikafadulden

burcuuu kim kız o dur yakalayım hemen saçından tuttuğum gibi kaydirigubbakcemile aha gördüm efeak onumu diyon
kııı efe erkek ismiiiiiii :uhm: delikafadulden

canım sorunlar bitmez valla biz alışcaz bu durumlarla ilgli çekip gitme annesi sudecikde üzülür bak sonraaa :1hug:

kızlar ben yemeğe gidiyorum saat 12 oldu cokacimcoook gelirim birazdan jet hızılyla kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…