Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın şekerim nasılsın bebişimiz nasıl
benim bu sabnh canım sıkkın yanımdaki arkadaşım doğumdan dolayı 2ay sonra ayrılıcak onun yerine yeni birisi geldi çok üzülüyuorumsenağlama

canımcım biz iyiyiz teyzesi bebişte gayet iyi okumuşsundur belki geçmişi doktor amcamız çok güzel şeyler söyledi çok mutluyuz bu sebeplen hihoyyyt darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah :Saruboceq:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 çatlak yumurta
bırakma beni bırakma beni sensiz yaşayamam bırakma beniii
anla halimden tut ellerimi gitme yalvarırım bırakma beni
valla şarkıyı hatırladım eemmee söyleni çıkaramadım :uhm:

kızlar patronum 40 derece ateşle evde yatıomuş bugun kaydirigubbakcemile3
ay töbe yarbbim Allah şifa versin diyemde yine hani acık içimden sevinmedimde değil yani

deli karı yaa bu gün iyisin o zaman kaçamazsın burdan cicim... patronda yok ehe ehe

slm hatunlar nasılsınız bayagı kaynatmışsınız..hepinizi özledim valla 2 gün yazışamadık ya...nasılsınız

canım hoşgeldin nasılsın
valla sorma haftasonu baya kaynadı buralar yaa sizde evlere bağlatın netide bu kadar yokluk olmasın

kız ben daha hamile olmak isteynelerdenizm bekliyorum ne güsel sordum öyle kaç haftalıksın die valla kaydirigubbakcemile3 gebelik öncesi folik asit iç dediler bende içmeye başladım

inşallah sanada soracağız cicim bunları. gerçi sen çözdün işi kızzz sormaya gerek yok anında takvimi koyarsın aşağılara kaydirigubbakcemile3

kız arife sen folikasit kullanımıoydun benim bir hafta oldu başlayalı çok feci kabız yaptı beni yaa sürekli tuvaletim geliyo ama yapamıyorum resmen :1shok:

burcum ben bebek sahibi olmaya karar verdiğim zaman başlamıştım ama bi kaç aydır kullanmıyorum bende yan etki göstermemişti ondan olduğun eminmisin baktınmı yan etkileri nelermiş bu arada iyi hatırlattın tekrar başlasam iyi olucak :1hug:

amin canım inşallah et bacım et tutar belkikaydirigubbakcemile3

Kızlar günaydınlar maşallahh okumaya korkuyorum kaç sayfa kaynatmışsınız gene. Nasılsınız??

günaydın cicim nasılsın? bencede yasemincim burcu doğru diyor ben ara ara burda olduğum halde ben bile okurken sayfaları :1shok: kafamçokkarıştı böyle oldum kaydirigubbakcemile3
kız biz sude deyip duruyoruz ama sen sude melis yazmışın iki isimmi koyacaksınız prensese?
bu arada küçük hanım nasıllar?
kızzz ne oldu sen oyun halısı yapıyordun hani başlamadınmı daha?

arifecim valla içinde bişey yazmıo folikasidin kullanan arkdaşlar dedi ondandır diye bende öyledir diye düşündüm :uhm:

cerencim kız coşkun sabhı nasıl hatırlamssın bizim coşkun sandalyede oturup elinde uduyla ud mu o sazmı ne bende anlamam ya hiç öle şeylerden kaydirigubbakcemile3
veeee evetttt bugun bi akslik çıkadı sürece tüm gün burdayım hihoyyyt

maşllah canım allah nazarlardan saklasın daha çok sevineceksin canım allahın izniyle

kızlar patronum 40 derece ateşle evde yatıomuş bugun kaydirigubbakcemile3
ay töbe yarbbim Allah şifa versin diyemde yine hani acık içimden sevinmedimde değil yani

:roflol::roflol: darısı tüm patronların başına evden çalışsınlar tek işleri mail yönlendirmek evde kalsınlar hepkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

haaaa evet tabi yaa coşkun sabahtı doğru hatırladım hay sen çok yaşa emii
bir zamanlar öyle bir sanatçı vardı ya doğru
ulen şuan önüne gelen şarkı söylüyor vallaha yolda görsem hiç biriciğini tanımam hee o kadar çoklarki kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

maşllah canım allah nazarlardan saklasın daha çok sevineceksin canım allahın izniyle

amiinnnnnnnnn :Saruboceq: inşallah cicim yaaa inşallah darısı sizlerinde başına :Saruboceq:

kız ben daha hamile olmak isteynelerdenizm bekliyorum ne güsel sordum öyle kaç haftalıksın die valla kaydirigubbakcemile3 gebelik öncesi folik asit iç dediler bende içmeye başladım

yaaaa canım kusura bakma uyanamadım daha herhalde -tatlicadiarzu-
ama belki Allah söyletmiştirrr söyleyene degil söyletene bak sen demi:Saruboceq:
birde çizelgen oluna şaşırdım canım -tatlicadiarzu-
bana doktor hamile kalmadan iki ay önce vermişti a.s

Canlarım benim Sude iyi teyzeleri

Evet Cerenin annesi iki isimli olacak Sude Melis.. Sudeyi babası koydu Meliside hem anlamını hem söyleşini çok severim Öyle söyledik öyle gidiyor. Sude Melis inşallah. Oyun halısına daha başlamadım yaa malzemeleri alamadım bile ama yapınca göstercem size söz balım.

Bulcuk haklısın valla göslerime yasık yaaa:1shok:

Arife iyiyiz valla sizler nasılsınız? Hafta sonu yoğun geçti benim babanne aşure günü için herkesi topladı eşimede tabak dağıtacak insan yok sende gel demiş çok bozuldum valla biran önce gitmek istiyorum ordan herşey batıyo iyice

mavi deniz yeter artık kuzum yaa nolur kapatın bu mevzuyu her gördüğümde ben geriliyorum ama yaaa bak ben hamileyim huuu sizin yüzünüzden erkencikten doğurucam cereni sorumlusu siz olucanız :):):)

mavi deniz yeter artık kuzum yaa nolur kapatın bu mevzuyu her gördüğümde ben geriliyorum ama yaaa bak ben hamileyim huuu sizin yüzünüzden erkencikten doğurucam cereni sorumlusu siz olucanız :):):)

Ceroş naber cicimhihoyyyt aaa gerilmek hiç yakışmıyor sana daha güne ve haftaya yeni başladık daha kopucaz çoookkkkk:teytey::teytey: ben Filizi bekliyorum gelmedi hala acaba bişey mi oldu yaaaasenağlama kız bunun kocişi bilgisayara gıcık oluyordu ya sakın bozmasın bilgisayarınıdelikafadulden

ayyy canım benim yesin onu teyzesi emiii adıyla yaşasın inşallah yavrun, yavrularımız...
canım yaa oo oyun halılarına baktınmı ne kadardı çokmu pahalı idi çok değlse uğraşma al hazır bir tane çalışırken zor oluyor çünkü bende çok şey yapmak istiyorum ama çalıştığım için hiç fırsat bulamıyorum
şimdi biri çıkıp ordan dicekki gece yarılarına kadar kk da oturup gevezelik ediyon ama kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

iyidir kuzucum sen nasılsın sende ne var ne yok şeker?
kızz yok laf aramızda kolayına gerilip sinirlenmem ben ama iyice suyunu çıkardılar muhabbetin yalanmı kapansın istiyorum bu konu yaaa
filiz evet dün akşam yoktu dahada halen yok kızz kim bilir nerelerde geziyordur yine o varya ooo
yada yatıyordur evde malum akşamda yok enişteyle :asigim:

hadi len ordan beni özlemişlermişmiş ben dedim diyemi aklınıza geldi...şaka şaka hafta sonu iyi sayılır c.tesi biraz yogun geçti eve gel o gün net baglanma durumu vardı alttaki komşuyla halledilecektim ufak bir sorun çıktı onlarda yok diye halledemedik eli kulagında yani yakında hallolucak..akşam çok ge4ç yattık misafirlerimiz vardı film falan izledik evde tabii ben gözlük kırdım sonra film izlerken ..ceren sevindim bebişimiz iyi imiş..aman nazar degmesin tüm bebişlerimize..burcu kabızlık çok kötü düşünkü ben sürekli çekiyorum.bayan merak sen neler yaptın?ierror nerede filiz huu kızlar kalkın bakalım..nurunda eşi gelmemiş sanırım neyse inş fazla üzmek kendini bende öyleydim bir zamanlar halada var sayılır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…