Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yasemincim haklısın altı üstlü helede anlaşamıyorsan eminim üzücü bir durumdur..ama lütfen stresli geçirme gebeligini bak filizcim nurada demişti..gebeligini stresle geçirirsen bebişte stresli olur dogdugundada..dogr bunun bir çok örnegi var çevremizde..lütfen kimsenin seni üzmesine olanak verme gerekirse kıran kişinin yüzüne söyle beni üzüyorsun diye...hem ne zaman taşınıyorsunuz siz..ev hazır degilmiydi zaten?

yasemincim mavi doğru diyor seni üzenin suratına lafı pat diye yapıştır.valla ben öyleyim içime atıp kendimi üzeceğime kibarca o anda lafı sokarım içim rahat eder

canımmm bozma moralini kuzucuğum lütfennnn..
içerdeki prensesi düşün ve kendini motive et noluurrr herşey hayırlısı ile hal olur...
bende altlı üstlü oturuyorum ama şeytan kulağına diyemde nazar değmesin :nazar:
sizin taşınma durumunuz vardı sanırım yoksa benmi yanlış hatırlıyorum :uhm:

evet canım taşınıcaz bizim durumlar karışık biraz kayınvalidem üst katıma gelicek daha gelmedi. sadece altta babanne var evin çevresini falan sevmiyorum evin diyorum çünkü orayı kendi evim gibi hissetmiyorum. Sana maşallah balım Allah mutluluğunu bozmasın:nazar: Prensesim var evet onu çok seviyorum yalnız değilim o var herşeyim feda ona. taşıncağımız yerde babamların kısa süreliğine orda olcaz anneme yakın olmak için yaz sonu falan ev alıp taşınmam lazım ev alamazsamda kiraya yeterki mutlu olacağım yerde oturayım eşimde bazen anlayışlı değil anlamıyor beni yada benmi abartıyorum bilmiyorum çoook doluyum çok..

evet canımcım yaa aklımda kalmıştı bir babaanne muhabbeti ama emin olamadığım için pot kırmayayım dedim sonra burdaki herkes benle dalga geçiyor geligit oldum diye delikafadulden kaydirigubbakcemile3
kuzucuğum üzme kendini çok doğru düşünüyorsun kendini nerede rahat vede mutlu hissedeceksen orda olmalısın kira yada değil sonuç itibari ile sende çalışıyorsun eşine destek oluyorsun bu yüzden maddi anlamda da yardımın olur yani...
şimdi fazla üzme kendini ve içerdekini düşün ayrıcada yeni evini :sm_cool:

kızlar iyimisin demişiniz maşallah bugün bomba gibiyim ne de olsa biraz önce eşim aradı sesini duydum ya ondandır

yasemincim haklısın altı üstlü helede anlaşamıyorsan eminim üzücü bir durumdur..ama lütfen stresli geçirme gebeligini bak filizcim nurada demişti..gebeligini stresle geçirirsen bebişte stresli olur dogdugundada..dogr bunun bir çok örnegi var çevremizde..lütfen kimsenin seni üzmesine olanak verme gerekirse kıran kişinin yüzüne söyle beni üzüyorsun diye...hem ne zaman taşınıyorsunuz siz..ev hazır degilmiydi zaten?

haklısın balım ama doluyorum işte birsüre sonra hep alttan alıp biriktiriyorum kimsenin yüzüne bişey söyleyemiyorum kalbini kırcam diye. kayınvalidemler gelmedi henüz. taşıncam az kaldı neyi bekliyorum bende bilmiyorum. dün tabaklarımı falan götürdü babamlar eşim işlerini toparlasın ay sonu gidicem. oturduğum yeri sevmiyorum zaten üstüne bide görümcemin nişanı oldu mesela bana sorulmadı bile bizim evde olacağı, dün mevlid vardı babannede eve girmişler bardak almışlar bana sorsalar ben almayınmı dicem?? nezakaten sorulur benim bildiğim. eşim taşıncağımız yer için gelenimiz gidenimiz çok olur uyuyamam diyo şikayet edip duruyo ben iki senedir sabrediyorum taşınmak için herkes kendini düşünüyo hamileyim kendimi kaldıramıyorum artık sude sürekli kıpır kıpır bazen canımı yakıyo dün babannede bulaşıkları toparlıyorum görimcemle beni tanımayan bi kız dedi sen hamile hamile napıyosun diye! alınganlığımmı üstümde bilmiyorum ama doluyorum işte

yasemin hani şu herşeyi patavatsızca söleyen babannemi hatırladığım kadarı ile yok su sesi geliyodu yok evde patır patır yürüyodunuz koşuyodunuz deyip seni sıkan kadınmı

afiyet olsun burcuuu cokacimcoook fazla kuru yeme kıızzz zatii kabızsın daha beter olmayasın....

İerror kız laf surata kibarca söylenirmi cicim geldiği gibi söyle gitsin en iyisini yapıyorsun valla bende pek haz etmem böyle şeylerden kardeşim bana hep şey der; ulan abla varya nasıl bir kişiliksin anlamıyorum seni gülerken adama öyle bir laf otutturuyorsunki adam mors oluyor resmen...
banane ben yaparım kimse benden kıymetli olamaz benim için değerli olana değerini gösteririm zaten beni üzüyorsada biri ne değeri onu varya parça pinçik ederimmm ayyyy coştum durdurun beniiiiiiii delikafadulden :sm_cool:

aman kimse senden ve bebişinden önemli değil yasemincim salla gitsin inan kafaya takıpta bebişi üzme

yasemin hani şu herşeyi patavatsızca söleyen babannemi hatırladığım kadarı ile yok su sesi geliyodu yok evde patır patır yürüyodunuz koşuyodunuz deyip seni sıkan kadınmı

evet balım ayneen o. aslında kötü biri değil ama arada içindekini çıkarıyor patavatsızca konuşuyor

inan bende öyleyim ceren ben den daha değerlimiki onlar bende öyle anlamlı anlamlı oturturum lafı ama bana içten sıcak olana da valla ben de öyle olurum bir gelene on değil bin giderim zaten sevince çok cıvık biriyim deli gibi severim ama anlık kindarlıklarım vardır

kızlar iyimisin demişiniz maşallah bugün bomba gibiyim ne de olsa biraz önce eşim aradı sesini duydum ya ondandır

Maşşallah diyelim kızzz patlamayasın sakınnnn kaydirigubbakcemile3
eşin uzaktamıydı cicim? :uhm:

haklısın balım ama doluyorum işte birsüre sonra hep alttan alıp biriktiriyorum kimsenin yüzüne bişey söyleyemiyorum kalbini kırcam diye. kayınvalidemler gelmedi henüz. taşıncam az kaldı neyi bekliyorum bende bilmiyorum. dün tabaklarımı falan götürdü babamlar eşim işlerini toparlasın ay sonu gidicem. oturduğum yeri sevmiyorum zaten üstüne bide görümcemin nişanı oldu mesela bana sorulmadı bile bizim evde olacağı, dün mevlid vardı babannede eve girmişler bardak almışlar bana sorsalar ben almayınmı dicem?? nezakaten sorulur benim bildiğim. eşim taşıncağımız yer için gelenimiz gidenimiz çok olur uyuyamam diyo şikayet edip duruyo ben iki senedir sabrediyorum taşınmak için herkes kendini düşünüyo hamileyim kendimi kaldıramıyorum artık sude sürekli kıpır kıpır bazen canımı yakıyo dün babannede bulaşıkları toparlıyorum görimcemle beni tanımayan bi kız dedi sen hamile hamile napıyosun diye! alınganlığımmı üstümde bilmiyorum ama doluyorum işte

canım benim bitanem neden alttan alıyorsunki aman gelin diye adın çıkmasın diyemi sakınnn yapma bunu kim ne derse desin kocan seni biliyor sen kocanı yeterrrr salla gitsin gerisini yaa... haa birde yaşına hürmeten susuyorum derler yaaa valla hiç bakmam ben yaşına maşına bana çen çen konuşurken benden genç ama ben susup yaşlı diyecem hayatta hiç bir kitap yazmaz bunu kızı oyarıımmmm.... :roflol:
eve girme muhhabetide hakketten can sıkıcı yaaa ben olsam neler yapardım neler oldu olacak gelin birlikte yaşayalım derdim anlayan anlardı...
su muhabbetine gelince babaanne söyleniyormuş ya ne de bir dahakine olursa biliyinmi :"sende yalnız yıkanamazsın yaşlısın çok istiyorsan gel birlikte girelim de" gülerek ama bak bir daha laf ediyormu çatlak karı....
ayyy bak valla coştumm kızzz yok yok sen bana takıl bak neler yaparız o bunamış cadıyaaa :sm_cool: :roflol:

yasemin helede senin bebişi üzmeye hakkın yok biliyosun o orta katta kiracı vede seninki bizimkilerden büyük artık tamamen senin hissettiklerini hissediyo vede seni dinliyo annesi moralini hep yüksek tut

cerencim yok eşim uzakta değil işte ve hergün evde beraberiz ama ben onu her an her saat özlüyoyorum

cerencim yok eşim uzakta değil işte ve hergün evde beraberiz ama ben onu her an her saat özlüyoyorum

ahhh uzucuğum benim kıyamam ben sana canımmm rabbim ağız tadınızı huzurunuzu aşkınızı sevginizi hiç bozmasın inşallahh :Saruboceq:
bende senin gibiyim cicim eşime çok bağlıyım her an özlerim bende onu hatta dün gece uyurken özledim inanmazsın uynadım yatakta gittim teee dibine kadar sokuldum öpüp uyumaya devam ettim. daha öncedende çok düşkündüm ama hamilelikten sonra daha bir bağlı oldum ona rabbim onları başımızdan eksik etmesin inşallahhhhh
allahım herkese bunları yaşatsın ağız tadı iç huzuru versinnn :Saruboceq:

yasemincim cerenin dediklerine katılıyorum aslında geçip o andan söylemek lazım olanları bende söyleyemiyorum biriktikçe birikiyor sürekli sonrada sinirlerim bozuluyor birde kötü bir huyum varki sinirlenince elim aygım titriyor eger o an biri sorarsa hepten kopuyorum hemen aglayıveriyorum doluyum ya sıkamıyorum daha fazla kendimi yani o durumu anlatamıyorum karşımdakine..kaç keredir eşimin karşısında dayanmayıp aglamışımdır anlatirken..benim de az önce sinirim bozuldu..işyerinde patronla bu ara aramız pek bir limoni artık fazla dayanamıyorum bu adam..valla kızlar bilmiyorum ama herhalde gebe kalırsam dogum iznine ayrıldıgımda bir daha geri dönmek istemiyorum..zaten çocuguma bakacak biri olmaz kayınvalidem ikizlere bakıyor nereden baksan 3 yaşından önce vermeye niyetli degiller o bile meçhul..görümcem çalışıyor işini bırakması söz konusu degil hem pozisyonu hem maaşı iyi..benim burada kariyer yapacak lüksüm yok zaten alt üstü sekreterlik yapıyorum maaşım çok degil malum..evimde oturu bebişime bakarım..ama işte maddi yönden biraz sıkıcı olur ev alacaz mutlaka biraz kredi çekmek zorunda kalırız bilmem ne olacak..

yasemini teselli etmeye çalışırken ben patladım ayy kızlar kusura bakmayın bende pek bir doluyum bu aralar..ierrocum ben de de oluyor bu sanırsın ki beraber degiliz zaten söyleyyimde şaşırın be eşimle aynı binada çalışıyorum zaten sürekli görüyoruz birbirimizi..ama yinede görüşemedigimizde tlfla..

kızzz mavideniz üzme kendini bakeemm sende yavaş yavaş pişersin gülüm başlarsın içine atmamaya pat pat söylemeye o zaman rahat edersin. kız zaten bir kere yapsan inan çok keyif alacaksın ve devamı gelecek ehe ehe :):):)
işyerindeki sorunlara gelince takma kafana güzelim yaa her iş yerinde var sorunlar emin ol bir de iş veren açısından düşünsene onların omuzlarında ne yükler varrr malum kriz dönemi onlarada hak vermek lazım aslında cicim. biz işten olsak 3-5 ay sonra yine başka bir yerde iş buluruz ama iş verenler kaç kişiye ekmek veriyorlar onların vicdanını sorumluluğunu bir düşün hele o yüzden takmamaya çalış sen kendinden emin isen problem yok. iş yerindeki sorunlar ciddiye alınmamalı.
bebiş konusuna gelince zaten canımcım rabbim o günleri göstersinde bizlere kendin bak inşallah bebeğine gelen rıskı ile gelir kuzum dert etme allah verir herşeyin bir kolaylığını her hafta değilde ayda bir çıkarsın dışarı herşey olur hiiiçç tasalanma rabbim yeterki sağlık versin en önemlisi bu.
hem tabiki konuşacak anlatacaksın bizlere biz ne için burdayız balım biz bir aileyiz unuttunmu cicim

burdayım hayatım
seniçok iyi anlıyorum valla gece eşim uyuyo benim okadar içimden geliyoki onun yüzünü sıkıyorum severkensaçlarını sıvazlıyorum yani içime sokucam severken nerdeyse ama o uyuduğu için arada bir uyanır gibi oluyo uyanmıyo ben onu yanımdayken bile özlüyorum sokulasım geliyo hemen ama hakkını yiyemem oda bana karşı öyle biz ayrı koltuklarda otururken bile gözümüzle seviyoruz birbirimizi kolaymı evlenmeden önce 7 sene beraberdik

her işyerinde sorunlar olur cnm biliyorum bunu ama benimkisi hem basit bir olay hemde degişmeyecek bir durum inan bana aslında bir süredir var olan bir durum bu ama her seferinde tekrarlanınca beni çok geriyor..neyse hele bi gebe kalayım şuanda istegim bu herşey nasip kısmet cnm..duan edin bana lütfen bu ay gebeligi yakalayayım..ignelerim boşa gitmesin..

X