Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canımcım filize arkadaşlık gönder bana gönderdiğin gibi o zaman görür senin resmini

burdayız gülüm burdayız :)

Ok edicem şimdi.Şu durumumu bir yazayım ablacım:1no2urum şu;

Benim 5 yıllık çok sevdiğim bir iş arkadaşımla 5 aydır süren bir dargınlığımız oldu.Bizim departmandakiler ona ev ziyaretine gidecekler ben tabi dargın olduğum için gitmeyeceğim gözüyle baktığım için başka sevdiğim birine gitme sözü vermiştim yarın için.Ama bugün hayatta gururundan taviz vermeyen iş arkadaşım benden özür diledi ve özlediğini söyledi yarında mutlaka evine beklediini söyledi.Şimdi diğer tarafada söz verdim.Ayrıca arkadaşım pendikte gideceğim ablam göztepede.apayrı yerlerde yani.Ayrıca yarında bir nişana gitme olayları çıktı o da sultançiftliğinde-tatlicadiarzu-apayrı yerler ve 2 sevdiğim kişi.Bu arada kocamda kozyatağında çalışmada olacak işi 14:00 te bitecek nişandan dönmemiz nerden baksan 16:00 patlar o yanlız sıkıntıdan soru şu ben şimdi ne yapacağım bermuda şeytan üçgeni gibi -tatlicadiarzu-

offf durum zor, ben olsam ne yapardım? valla birinden birini seçeceksin de hangisini? terazide hangisi ağır basıyorsa ona gideceksin gülüm... bilemedim valla, bayağı bir düşündüm, havuz problemi gibi mübarek:uhm::sm_confused:CADIARZU

iremcim canımcım soruyu bana sormamışsın ama ben balık burcu laraktan sazanlama atlıyorum olaya tatlım.
bence o 5 yıllık arkadaşına önce git ama fazla oturma hemen yelkenler fora olmasın en fazla 1 saat bahanende hazır zaten seni kırmak istemedim ama benden şimdilik bu kadar de ve çık evinden. ordanda doğru nişana.
diğer gideceğin arkadaşınada durumu izah et anlayacağı dilde....

canım valla bende öyle düşündüm sabah işe gider gibi evden çıkacağım.-tatlicadiarzu-uyku yok:1no2:sonra ona hazırlıkta yardım ederim ee 12 kişi gelecek misafiriş yerinden amaç gitmek değil mi kaydirigubbakcemile2gitmesem daha ayıp değiil mi? sonra daha önce söz verdiğim ablama gideceğim sonrada kocamla buluşup ablamın nişandan dönmesini bekleyeceim çünkü benim kociş onların bilgisayarına bakıcak o da ona söz verdi bekleyeceğiz eve dönmelerinş-tatlicadiarzu-anlayamadıysanız haklısınız valla çok karışıkdelikafadulden

Valla doğru kelime havuz problemi kaydirigubbakcemile3süpersin.Bu arada sizden yanıt beklerken senin fotolarına baktım ve arkadaşlık teklifi gönderdim canım.Ne güzel çıkmışsın bana diyorsun ama sen rüya gibi olmuşsun kocişin kıskanmakta haklı:asigim:

heh işte çözüldü problem :) afferin Ceren sana da :)

yok canım ben anladım anladımda
bence ikram için yapılacaklara yardıma gitmen fazla samimi olur 5 aylık bir dargınlıktan sonra ilk bir araya gelmede bence mesafeni baştan koymalısın durumu bilmiyorum ama ben olsam hemen laubali olmam misafir giderim arada yaşanmış kırgınlıklar var çünkü olmasa bu küslük 5 ay sürmez...
yinede sen bilirsin tabi....

teşekkür ederim canımcım ayyy utandım şimdi :dance:

kız irem ne oldiiiii
dilinimi yuttiiiinn

düşünüyordum canımcım:uhm:allak bullak oldu kafam ceroş ya-tatlicadiarzu- haklısın senin çözüm süper bu işin içinden kimseyi kırmadan çıkarsam kendimi tebrik edicem valla ve küs olduğum arkadaşımın evini bilmiyorum sabahın köründe adres aracağım yüz vermemek için aramıyorumda:dilcikar: cumartesi akşamı yada pazar akşamı yazarım nasıl geçtiğinisositososito senin albümünü göremedim ben yok mu:uhm: becerememişte olabilirim

herkese iyi akşamlar a.s.
kızlar yazılanalrın hepsini okudum ve acayip üzüldüm nedir bu liste davası hepimiz gerginiz kimimiz hamileliğin verdiği duygusallıkla kimimizde hamile kalmak adına verdiği çabalar yüzünden, bunaları hafifletmek için burdayız paylaşmak birbimizin stresini almak için, arkadaşlar lütfen birbimizi kırmayalım biz burda bi aileyiz tartışmaların ardından küslük olmaz aileler arasında
:1hug::1hug:a.s.

düşüncelerimi yazamadan edemedim şimdi çıkmam gerekiyor ben girene kadar uslu durun emi hatunlar :1rolleyes: öpüldünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…