Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr
ben geldimmmmmmm
saat beşten beri internet bağlantısı ile uğraşıyorum anca hallettim ve bağlanabildim :KK43:
yaaa kızlar neler olmuş böyle sayfalar ilerlemiş iyide güzel bir şekilde ilerleme olmamış ama valla çok üzüldüm yaa ne oldunuz size böyle yaaa....
mavi deniz bensenb koca koca kadınlarsınız yakışıyormu hiç bizlere oldu olacak al bebeklerini ver misketlerimi falanda diyeydiniz....
ay kızlar nanın çok üzüldüm bu olanlara yaaa topikte tad tuz kalmadı olay tamamen bir yanlış anlamadn ibaret yanii çekirdek kabuğunu doldurmayacak şeyler olmuş valla şaşkınım halen....

al benden de o kadar canım, ben de çok şaşırdım ve üzüldüm :KK43:

ya ateş almayamı geliyonuz bi var bi yoksunuz hee anladım yarınki tatil moduna giriyonuz ben malesef haftasonu da çalışıyom napimmm sağlık olsun

ahaaa daha yeni online olduğunuzu gördüm demin değildiniz ve yazıyodunuz benimi kandırıyonuz ne kafayı yiyim diye

ceren filiz bugün olanlara çok şaşırdım hatta dedimki kızlar ceren filiz burcu ortalarda yok bak ortalık karıştı ne dediysem olmadı söylediklerimden ikaz bile yedim

ahaaa daha yeni online olduğunuzu gördüm demin değildiniz ve yazıyodunuz benimi kandırıyonuz ne kafayı yiyim diye
bugün bir tuhaf ben de seslendi seslendim ses yoktu kimseden
ceren filiz bugün olanlara çok şaşırdım hatta dedimki kızlar ceren filiz burcu ortalarda yok bak ortalık karıştı ne dediysem olmadı söylediklerimden ikaz bile yedim
kimden ikaz yedin?

bessenb bana kibarca karışma dedi sen maviyi haklı görüyosun ben bişi diyomuyum dedi halbuki iki,sinide haklı gördüm çünkü ikiside birbirini anlayamadı bana laf düşmez artık okadar seslendim mavi deniz cevap vermeden giitti zaten

kız ierror ne o öyle kaçar gibi gittin sonrada baa hiç laf atmıyonuz bilmem ne diye alınganlık yapıyorsun
insan bir haber eder gidiyom der ayıp

hhuuu hhuuuuuuu
filiz ablaaaaa
ordamısınnnnnn
benim küçükkkene hatırlıyorumda bir bebeğim vardı oyuncak hiç elimden düşürmezdim ve çocuk aklımla adını filiz koymuştum nerden kimden duyduysam ismi ne akıllıymışım heee

X