Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yok canım haklısın.Dargınlık sebebi şu anlatayım sizde benim arkadaşımsınız:1hug:
Düğünümde çok sıkıntılar yaşadım ben manevi olarak.Ailem ve eşimin ailesi topu hep bana attı zor konularda anlaşmazlıklar yaşandı bende içime attım hiçbir desteğim yoktu manevi olarak destek olacak insan bu durumlarda en yakın arkadaşına anlatır değilmi aile seçeneği yoksasenağlama ama o beni en sıkıntılı günlerimde yanlız bıraktı hemde nedeni düğünüme 15 gün kala kahvaltı organizasyonu vardı ben kahvaltıya geç kaldım diyesenağlama böyle bir sebep yüzünden yanlız bıraktığı için kırıldım çok ağladım ama yanlız o yoktusenağlama

yuhh yane nur bu bebek senin algılama yeteneğini yitirdi galiba yada dershanede dersler ağır geliyor bize bir şey kalmıyor kk ekibi olarak...
canım ya okumadınmı neler olmuş bizler yokken mavi deniz ile bensenb arasında çok ayıp etmişler yani ikiside kendini listeden silmiş çok üzüldüm bu olanlara. ah uleyn o an online olacaktımki ikiside burdayken göreceklerdi cadı cereni :):):)

bu arada iremcim ben albüm koymuştum canım ama belli bir süre sonra sildim içim rahat etmedi nazar değer diye korktum dermişim :):):)

ösür dilerim cidden çok yoğun olunca algılayamıyorum bi türlü

canım ya bazen sinirler o akdar yıpranıyor insan farkında olmadan o kadar agrasif ve alıngan oluyorki hele bu düğün üstü zamanlarda dahada gergin aynı zamanda duygusal olunuyor. sonuçta en özel zamanlardan biri yani insan kaç kere evleniyorki (istisnalar hariç) seni çok iyi anlıyorum canım bende düğün üstü çok zor günler geçirdim maddi vede manevii allahıma şükürler olsunki eşim her daim yanımda destekçimdi o zamanlar evleneceğim kişi değilde arkadaşım dostumdu resmen canım kocacım benim.
ama dediğinde doğru insan ailesinden destek görse bile herşeyi konuşamıyor arkadaş arıyor omuzunu koyacak göz yaşını silecek ama onlarda sana böyle zamanda sırt çevirince dünya başına yıkılıyor insanın. ne varki insan işte malesef böyle zamanlarda cemiyetlerde ve cenazelerde tanıyor en yakınlarını yada yakın zannettiklerini...
son karar senin güzelim ama son yazdığım yorumu ısrarla tekrarlıyorum ben olsam o kadar samimi olmam asla....

eh arkadaşın anlamış yaptığı hatayı ve özür dilemiş, sen de çok fazla üstünde durma canım, herkesin kendine göre sorunları var, kimbilir belki onun da sorunları vardı o zaman

ösür dilerim cidden çok yoğun olunca algılayamıyorum bi türlü

canımın içi ne özürü haşa deme öyle kızz ben sana şakacık yaptım kuzucum normaldir bu hallerin biraz gül istedim balım. ben diyorum hamilelik hafıza kaybına ve algılama gücünü kaybetmeye neden oluyor diyede kızlar benimle dalga geçiyordu ama bak doğruymuş :roflol: :roflol:

eh arkadaşın anlamış yaptığı hatayı ve özür dilemiş, sen de çok fazla üstünde durma canım, herkesin kendine göre sorunları var, kimbilir belki onun da sorunları vardı o zaman

Evet ablacım sende Ceren de haklısınız.Zaten istesemde 1 günde eski halime dönemem.Hala kalbim kırık ne yalan söyleyeyimsenağlamaama benden 4 yaş büyük ve geldi özellikle davet etti geldi desin diye gideceğim içimden gelmiyor ve ben erken gideceğim için kimse gelmemiş olacak deplasmanda yanlız olucam gerildim valla bir ara kocişim arasın beni çağırsın diye bile plan yaptımkaydirigubbakcemile3

Kızlaaarrrrrrrrrrrrrrrrrr yine yabancı varrrrrrrrrrrrrrrrrr topikteeeeeee delikafadulden Korkuyorummmmmmm:çok üzgünüm:

koookma annem kokkma bak biz burdayız filiz ablan burda nur burda ben burdayım bişicik olmaz gel sen yanıma kollarımın altına sıcacık ooohohhh :teselli:

canım düğün zamanı öyle oluyor stres çok kötü oluyor bende kuaförde gelinliğimi giydim oturacağım 4 yıldır içtiğimizin ayrı gitmediği arkadaşım kpssyi kazanamadığımı söyledi ve düşün benim halimi üstümde gelinlik çok ağladım üzüldüm canım ablam vardı yanımda iyiki vardı arkadaşa küstüm şimdi tekrar barıştık kırgınlık kalıyor ama dostluk varsa bitiremiyorsun

eşim gelse rahat olacakda şimdi zor oluyor ablacım çok sarsılınca bebişte rahatsız oluyor bugün birazda moralim bozuk ondan iyie çöktüm

cicim hayırdır ne oldu neden moralin bozuk anlatmak istersen gece boyunca dinlerim seve seve bilgin olsun

nurcum senin o arkadaşında kara ahilmiş valla bile bile inadına yapar gibi aaaa delimi ne.....

kız irem benden tırsmıştır belkim kim o yabancı ben farkedemedim adını ver yakalayım hemen gidip arkasından....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…