Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

amma kaynatmışsınız kızlar bugün burda trafik yoğun ama benim işlerde yoğun aksine yazamasamda takipteyim öpüyorum sizi

kızlar amma kaynatmışsınız böyle yahu oku oku imanım gevredi valla :bbo:
öğleden sonra benim işlerde yoğunlaştığı için arada bir uğrayabiliyorum maalesef :çok üzgünüm:

saol bayan meraklı umarım geçer yıyıp içememe cok kotu ne yıceğımıde sasırdım herşey heryer kötu kokuyor ne yapacağımı sasırdım belkı burda tecrubelı olanlar yardım eder dedım ama kımse dıkkate bıle almamış senden başka tesekkur ederım

kaynattık kaynattıkda şincik heps, kayboldular
sen nasılsın canım işlerinede klay gelsinn

iyyim canım çok sağol teşekkür ederim a.s.yoğunuz bugün bi bakayım dedim bizim cimcimelere sizde maşşallah işi götürüyosunuz bu arada aynı yaştayız galiba daha önce bebişlerini kaybetmişşsin allah buna ömür versin sağlıkla kucağına alırsın inşallah:1hug:

merhaba ebrum, dikkate alınmamak değil canım, gözden kaçmıştır, hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim... Burada Ceren adlı arkadaşımız çok çekti o bulantılardan ama şimdi rahatladı, merak etme bunlar geçici şeyler :)

kızlar ben geldim, Cerencim gitmedim gülüm Cunda'ya çünkü hava yağmurlu, şimdilik hava atamıyorum öbür arkadaşlara...sahi Cerot yok ortalarda o nerede?

Oo kızlar maşaalahınız var yine.ben,m işlerim çok deminden beri okuyamadım bile yazdıklarınızı bir okuyorum geri alta indiriyorum sayfayı bir de birine yakalanmamk var işin ucunda..ohhh filizicim ne güzel bende şimdik oralarda olmak isterdim...

yazın hepiniz gelin kocişlerinizle, valla KK Cunda'da diye topik açarız... hehehehe

aaaaaaa
karamanlı geldi yani nurun ablası hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
merhaba kizlar cerencim gözünden de hicbirsey kacmiyor valla bayiliyorum senin bu nesene sen milleti güdürüyorsunkaydirigubbakcemile3 allah da seni güldürsün kizini hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin benim de bir kizim var b 3.5 yasinda cok tatli birde oglum var 13 yasinda kiz daha bir fakli oluyor dah bir cilveli kaydirigubbakcemile2 ama herseyden once saglikli olsun öpüyorum seni ve hepiniziŞeniz

KIZLARRRRRRRRR
tekrar merhabalar nasılsınız bakalım aranızda beni özleyen varmıııııııııı
varsaaaaaa yazsınnnnn nütfennnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…