Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

oooooo ablam gelmiş hoş gelmiş hihoyyyt hihoyyyt
ancamı yazdın ablacım yoksa sendemi geçmişi okuyorsun bu topiğe takılanlar hiç bir şey kaçırmak istemiyor bu yüzden geçmişte takılıp kalıyorlar ama olsun biz sabırla burda bekleriz yeterki gelin teker teker....
ablacım güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim allahım kimseciklerin neşesini bozmasın valla elimizden geldiğince burda arkadaşları güldürmeye çalışıyoruz ablacım umarım becerebiliyoruzdur. hatta ben bazen olayı abartıp bel altına iniyorum biliyorsundur yakında atılıcam burdan amabakalım ne zaman :uhm:
amannn onu tak bunu tak nereye kadar hayat başlı başına bir stres zaten değilmiiii :roflol:

amin canım hepberaber kucagımıza alalım inşallah
iyi sende bim yaştaymışsın canım
sen kaçında evlendin

canım öncelikle hoş geldin topiğimize bebeğin hayırlı olsun inşallah rabbim kucağına almayıda nasip etsin yavrunu.
Bize inceden bir sitem etmişsin canım ama biz burda kimseye karşı yorumsuz cevapsız kalmayız bu gün çok yoğun bir tempodaydı burası filiziminde dediği gibi gözden kaçmış yazdıkların malesef ...
hayatım bende 4 aylık hamileyim ve bende ilk başlarda yani 2 aylıkken çok çektim mide bulantısı kilo bile verdim bu sebeple sadece ben değil burdaki bazı arkadaşlarda yaşadı hala yaşayanlarda var sadece sabredeceksin çünkü ne yaparsan yap geçmiyor seni çok iyi anlıyorum mallesef durum bundan ibaret benim bulantılarım 14. haftaya kadar sürdü umarım seninki daha kısa sürer cicim.
sana tavsiyem sabahları kalktığın gibi emedur (mide bulantısı hapı) iç ve ağzına kraker tarzı bir şey at yada ekmek dilimi emin ol o zaman çok rahatlarsın ayrıca bebeğe bir zararı yok banada doktorum verdi bilgin olsun canımcım...
yine gel buraya bekleriz ona göre....

evet canim gecmisi okudum masallahiniz var valla ben calisiyorum geliyorum birde bakiyorum sayfalari doldurmusunuz amin birtanem allah kimseyi gümeden geri birakmasin cok güzel beceriyorsun dedigin gibi hayat gercekten cok stresli inanki buraya girince bayagi nesem yerine geliyor

vay vay yeniden yavş yavş gelmeye başlamışızzzz
filiz abla çatlak cerendelikafadulden ve digerleri
nedense birden bire sabahki neşem gitti canım sıkıldı
hatta arkadaşımın biri aradı şimdi kıza okadar ters konuştumki farkındayım ama yazık bişiy demedi
ve hemen kapattı korktu herhaldedelikafadulden
ne olduda böyle oldum birden bire:1closedeyes:

arkadaslar bende en geç ocak 7de reglı olmam gerektı ama olmadım ve hiç bi belirtimde yok ne reglıye yonelık ne mamişliğe yönelık kafam cok karısık ıdrarda negatıf cıktı kanada cesaret edemıyorum hamiş belirtileri olmayıpta hamile kalanlar oldumu aranızda mıde bulantısı bas donmesı vs... olmayanlar

o zaman daha sık gel buraya ablacım biz senide güldürürüz gerçekten bakkk...
o kadar stres yapma kendine dünya hali bu boşver herşeyden keyif almaya bak inan zaman başka türlü geçmiyor....

canım 10 gün geçmiş adetinden benim evde yaptığım test negatif çıkmıştı kanda bebiş göründü sen bir kan testi yaptır kafan rahatlasın ille bebiş olacak diye bir şey yok başka bir şeyde olabilir en azından kafandan çıkmış olur bence kan tahlili yaptır güzelim....

canım tam bir haftea günün geçmiş inşallah hamişsindir
kan testini sen bilirsin istersen birazdaha bekle derim
ama benim hiçbir belirtim yoktu testte çıktı
seninde hakkında hayırlısı olsunnn

kızlar nasılsınız bakıyım cerencim bebişimizi hissetmeye başlamışsın darısı başımıza ben de bişiler hissediyom hatta kalp atışını bile bazen hissediyorum. mavi deniz doktora gitcektin yazdında neler olduğunu benmi kaçırdım arifecim sen nasılsın tattlım

ne oldu be kuzum sabahın yorgunluğumu çöktü üstüne

birde cerencim nur sağolsun bana takvim yaptı bende yapıştırdım peki tarihi nasıl değiştircem

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5.ayımdayı m
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday m
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayım dayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................19. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................25. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................15 haftamızdayız
6. Ceren....................................18 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................12.haftamı z dayız
8. Entelliye ...............................12.haftamızdayız
9. İerror......................................14 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................33.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız

alıp geleyim listeyi dedim degişiklikler varsa bildirin kızlar bana..

Son düzenleme:

iyiyim jerrorcum sen nasılsın bulantıların geeçtimia.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…