Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızım biz hayatı hızlı yaşayanlardanız bendenizzzz 17de velendimmm şincikte 20ye girdim ama hala orda 19yazıyorrrrr
merakını giderebildimmii

pardon ablacım kusura bakma bende hayatı hızlı yaşamayı sevenlerdenimdir ama bu kadarda değil. malum benim enerji buna müsait ama yaşam tarzı olsa gerek.
umarım bu bebeğini sağlıkla kucağına alırsın cnm...

hayatım akşamları mümkün olduğunca girmeye çalışıyorum ama kocişim bilgisayar başında olunca kıskançlığa başlıyor, benimle mi evlendin bilgisayarla mı diyor... kaçamak ayapbildiğim kadar geliyorum canımcım, bu akşam uğramaya çalışacağım :)

bayan merak evet tedbirli olmalısın dikkat et kendine bol bol yat kilolarıda al :)

bana demişsin dikkat et diye sagol teşekkür ederim ama sende dikkat et gülüm hemde daha yeni Allah korusun yat uzat ayaklarını
işler herzaman olur
bendeli öteki bebeklerimde ne misafirler agırladım temizlikler yaptım şimdiki aklım olsaydı hiçbirini yapmazdım gerçi kısmet ama ne demişler saglam kazıga bagla demişler
oyüzden yat işler ömrün boyunca seninle
yapar durursunnn

Canım nerdeyse 1 haftadır gelinliktli fotom vardı ya hemde seninki gibi uzak değil yakındannaniknanik laf yetiştirmekten bakmadın fotoğrafıma sanırsam:mymeka:

İşyeri bilgisayarımda yok fotom.Akşam evden değiştiririm canım.Birde izleyen var ya ciddi tedirgin oluyorum ya izlemesinler bizi senağlama ya da o da gelsin madem kopamıyor tanışalım bizi tedirgin etmesin BBG gibikaydirigubbakcemile3

sen yine de kendine dikkat et petekcim, işler her zaman olur, misafir her zaman gelir ama bebeğin varsa dikkatli olmak zorundasın

şaka yaptıım kız bende alıcam ama ben almak istiyorum zaten 46 kilo olduğum için herkes pale diyo bana alıcam kadın gibi olcam oooooh

sagol canım bütün isteyenlerle birlikte kucaklarımız hayırlısıylan inşallah dolarrr
ama sen bana takıl hayatını yaşaaaa:roflol:

ayyy benim prensesim gelmiş ay kıyamam ben onaa yesin onu kardeşii yesin yesinn...
kızzz ben sana fırça atarmıyım hiççç aşk olsun aaa yapma lütfen. bak senden bişi rica ettim yapmadın hani kendi resmini koyacaktın hadi koyda tanışak kızzz

kız bilmiyormu bu millet senin hamiş olduğunuda zorla kendini davet ettiriyor anacım cadı ol birazcıcık dişini göster senin yatma zamanın şimdi bak çok sinirlendim hatta benden bahset onlara bak üzüm üzüme baka baka sende bana benzersin gelmezler :roflol:

şaka yaptıım kız bende alıcam ama ben almak istiyorum zaten 46 kilo olduğum için herkes pale diyo bana alıcam kadın gibi olcam oooooh

yaşın 22 yazıyor kilomda 46 diyosun en iyisi ben degilde sen gelll bana ben seni kendime benzetirim meark etmeeeee:roflol:

SEVİYORUM SENİ CANIM BENİMMMMMMMMM:asigim:

iremcim canım ya valla benim profillere bakmak gibi bir alışkanlığım huyum yok ben önüme gelenle yazışıyom ben kendi resmimi avatarda koyduğumda bile beyaz bana iltifatta bulunuyormuş üstüme alınmadım düşün o kadar uzağım yani oralardan. ama sen akşama koy resmini kıızz bekliyorum tamam. hem izleyen izlesin anacım ne var yiğidin malı meydanda boşverrr zaten bir sürü okuyup okuyup giden var çağrıda bulunuyoz ama gelen yok... bence millet bilgi alıyor bizden başkasına cevap veriyor başka topikten kaydirigubbakcemile3 çokmu haince oldu :roflol:

selma kıslar ben 2aylık hamıleyım ve asırı bulantım kusma var ne zamn gecer bunlar cok merak edıyorum halımden sıkayetcı değilim ama hiçbişe yıyemıyorum ve cok halsızım ustune bırde yoğun bı iş tempom var

:1hug:Canım benim aldın gönlümü sana küsmek mümkün mü hiçkaydirigubbakcemile5
bir bakim işyerindeki bilgisayarımda var mı?senin iiçin ekliycem a.s.

cerencim benimde senden kalır yanım yok bende cadıyımdır eşimin tarafı gelicek hamile olduğumuda biliyolar geçen gün kabul etmedim gezmeğe gidicem dedim ertele dediler ne yapayım daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…