Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Canim biz burda 71 dolar odedik spermiyogram icin, fikrin olsun diye soyluyorum.

Bizde daha güvenilir olsun diye .İzmirde bir özel hastanede yaptırdık 55-60 arası bişeydi fiyatı.

saolun kızlarr fikrileriniz için bend e300 -500 ytl falandır sanıordum o yüzden sordum fikri olan varsa labaratuvara gidip şaşakalmıyayım die

Ultasonda gördüğün zaman başlayacak bence de herşey.O gördüğünüz küçücük şey sonra bütün hayatınız olacak.Ay ne güzel ben bile düşünürken heycanlandım.

Burcu benim geçen ay ayın 7 sinde başladı.Yarın 32 gün olacak.30-31 gün arası oluyor döngüm.Yarın gelmezse cumartesi günü test yaparım diye düşündüm.

Bugun gelmemesi iyiye isaret. Insallah hayirlisi ile seninde guzel haberini duymak nasip olur. Tamam o zaman yarinda gelmezse cumartesi yaparsin, merakla bekliyor olucam.

Nesemese biliyormusun bende hatira kalsin diye yaptigim testlerin resmini cekmistim. Kardesime soyleyince, ne sen yaptigin testlerin resmini mi cektin delirdinmi demisti:)))

resminide çekerim kendinide saklarım çerçeve yaptırıp asarımda :)))) anam devamlı görecek değiliz ya çift çizgiyi dimi :)))iyi yapmışın burcum dur hele bi kalayım neler yapcem neler:))))

bu arada mavi 45 canım son durumun ne inşallah hala kırmızı gelmemiştir.. Neşe canım sendeki durum ne ? Mavi deniz sen ne alemdesin ?

merhaba güzel yürekli arkadaşım...cnm şuan sanırım kesin bir şey yok düşünüyorumda eger hemen aşılama yapacak olsaydı bana söylerdi..ama sadece 11. birlikte ol sonra kontrole gel demezdi sanırım içeriden takip edecek yumurtayı çatlatıyormu varıyormu oraya diye.. sonuçta ben özel yerine gidecem o gün hastaneye dgl. zaten o doktorum orad olmayacak galiba o gün bir arkadaşı bakacak öyle demişti.günümü takip ettigi için muhtemel çatlamanın o gün olacagını düşünüyor sanırım...ne olacagını henüz bende bilmiyorum..eger şuan aşılamaya başlasaydı muhtemelen igne verirdi...aşılama sanırım öyle..hayırlısı diyorum evet umutsuzluk kötü ve ben de çok üzülüyorum hassasım biraz sadece bu konuda dgl benim de reglim bitti sabahtan beri normal akıntım çok oldu ama..umarım rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip eder...
rahelcim buradayım ben aynıyım bekliyorum günümün gelmesini en azından ultrasonla bakacaklar muhtemel günde ne oluyor diye umarım ters birşey çıkmaz..hayırlısı ile bu ay tutar ben ilaç kullandıgım zamanlarda şaşmazdı reglim ama ilacı bırakınca sapıttı...kızlar ya ben bebek işi kolay zannediyordum sanki hop diye hamile kalacakmış gibi klava: ..allahım duy sesimizi gönlümüzdekini nasip et bize..:Saruboceq::Saruboceq:
kızlar nasılsınız yasemin, menzil gülü, neşe,zelom,mavi45.emilly,entelliye..hadi neredesiniz bakayım..
rahelcim senin de cuman mübarek olsun..a.s.kızlar cumanız hayırola....:teselli:

Günaydın kızlarr,bugün naıslsınız hepiniz,moraller biraz düzelmiş gibia.sbende dün annemdeydim,siteye pek giremedim,özledim sizi:enbuyukkk:
benssenb cnm nasılsın?sormuşssun ya cnm çalışmıyorum şimdi,işi bıraktım,bir ara tekrar başladım,yine bıraktım,1 ay kadar oldu,laboratuar teknisyeniyim aslında,o yüzden bazı tahliller hakkında biraz bilgim var,sabahları bazen eşimi gönderince yatmıyorum cnm,bazende biraz yatıp kalkıyorumyerimsenibenişte böyel.Bu arada adım da Derya,söylemek istedim.a.s
mavi45 cnm nasılsın?duygular neler demişssin ya,yarın kontrolüm var,2li test yaptırmaya gidicem ,aslında pazartesi idi,ama ilacım bitecek ,o yüzden biraz öne çektim tarihi,şuan tek düşüncem bebğim sağlıklı mı ,birşey oldu mu diye korkuyorum,6 haftalıkken görmüştüm,kalp atışları için,1 ay oldu,bakalım inş sorun yoktur.yarın dr.dan gelince fırsat bulabilrsem size yazarım.kendinize iyi bakın kızlara.s.

nur nerdesin kız sen?hala progestan kulanmaya başlamamışssın,okudum yazdıklarınıklava:klava:kız ben sana ne dedim,sudeyi üzme,hemen başla içmeye,burdan başladım içiyorum yazısını görene dek hzur yok ona görekaydirigubbakcemile3kızlar bu arada size de hayırlı cumalarr.....mavi denizim sen naıslsın cnm,keyfin naısl?daha iyisin sanki,dikkat et cnm kendine,üzme kendini.Şeniz

bu arada mavi 45 canım son durumun ne inşallah hala kırmızı gelmemiştir.. Neşe canım sendeki durum ne ? Mavi deniz sen ne alemdesin ?

Sizlerinde cuması mübarek olsun.Bu cuma gününde ettiğimiz duaları kabul etsin.
Rahalcim kırmızılar daha gelmedi o nedenle hala umutluyum.Yarın sabah test yapıcam bugün gelmezse.Sizlere hemen bildiririm canım.

resminide çekerim kendinide saklarım çerçeve yaptırıp asarımda :)))) anam devamlı görecek değiliz ya çift çizgiyi dimi :)))iyi yapmışın burcum dur hele bi kalayım neler yapcem neler:))))

Dimi kizzz, yapariz:)))

kızlar gününüz aydın..cumanız mübarek olsun...

Canim sanada hayirli cumalar...

Demekki asilama yapmicak hemen, once yumurtlamani takip edecek. Once takip etmesi iyi.

Ya canim bende ilk zaman hop diye hamile kalcam sanmistim sonra buraya uye oldum ve aslinda hicbirseyin dusundugum gibi olmadigini anladim. Ama biliyormusun iyide oldu bu kadar beklemem, benide esimide bu olaya hazirladi. Eger cabucak elde etmis olsaydik hem bu kadar kiymet bilmezdik, hemde belkide hazir olup olmadigimizi bilemezdik. Mesela bebek isini ilk ben istedim ama esimi ikna etmem kolay olmadi. Sonra ikna oldu zar zor ve tabi zannediyoruz ki hemen olcak. 1 ay olmadi hadi 3-4 derken biz ana dedik demekki bu kolay olmuyormus. Sonra esimde istemeye basladi yani basta ben cok istekliydim sonra esimde bakti olmuyor, o da bu isin ustune dusmeye basladi. Iste en son 8. ayimiz icin, esim onumudeki ay icin cok dikkat edicez, bu sefer olcak demisti. Hakikaten kalbi temiz esimin. Benim hic umidim yoktu. Yani aslinda herseyin Hak katinda belirlenmis bir vakti var. Ben olmadigi aylardada icimden geciriyordum, diyordum ki bu kadar zamandir olmuyor ama belkide hemen olsaydi bu kadar istemezdik, buna bende dahilim. Allah bir sekilde bizi hazirladi buna.

Deryacim bende en son 6 haftada gordum ve o yuzden bende merak ediyorum aslinda, insallah onumuzdeki hafta ultrasonda gorebiliriz.

Canim sen Nurun bebegiyle, yasemininkini karistirdin:)) Yasemininki sude, Nurunkisi belli degil henuz.

Sizlerinde cuması mübarek olsun.Bu cuma gününde ettiğimiz duaları kabul etsin.
Rahalcim kırmızılar daha gelmedi o nedenle hala umutluyum.Yarın sabah test yapıcam bugün gelmezse.Sizlere hemen bildiririm canım.

Canim cok iyi yaa.. Hadi hayirlisi, yarini iple cekiyoruz.

Selam arkadaşlar,

bende pazartesi günü bebeğimle tanıştım ve kalp atışlarını dinledik eşimle....çok duygulandım müthiş bir görüntüydü.(allahım herkeze kısmet etsin)1 aralıkta ikili testi yapmak üzere doktorumla randevulaştık....bu arada benimde karnım belli olmaya başladı.....mide bulantılarım azaldı ama henüz herşeyi yiyemiyorum....benden haberler şimdilik bu kadar....sizlerin yazılarını okuyorum....inanın hamile kalmadan önce hamile kalan arkadaşlara sevinirdim ama şimdi bebek beklerken hamile haberleri almayı daha çok istiyorum.sizlerde bu güzel duyguları tadasınız diye!!!! inş en kısa zamanda bize bu haberi verirsiniz...benssenb,rahel,mavideniz,nesemese,mavi45 ve diğer arkadaşlar

cnm haklısın...hemen olsaydı belkide bu kadar kıymetli olmayacaktı her işte hayır vardır eminim rabbim yazmış zamanını bekliyor hayırlısı ile o günleri görebilsek..eşininde böyle kendince düşünüp istemeside iyi olmuş sonuçata senin ısrarınla olması ne derece iyi olurdu ki.allah saglıkla kucagınızada almasını nasip etsin..

lotuscum ne güzel duygudur eminim..duaların ve temennilerin için sagol tatlım...a.s.

kızlar neredesiniz bakiiiiiim sizzzkötükedihüsoklava:klava:

Nesemese biliyormusun bende hatira kalsin diye yaptigim testlerin resmini cekmistim. Kardesime soyleyince, ne sen yaptigin testlerin resmini mi cektin delirdinmi demisti:)))

Ben hala saklıyorum bile dördünede kıyıp atamadım. Keseden itibaren ultrason resimleride evin en görünür yerinde kocaman çerçevede:ecrin_bebek: babası her kontrolden sonra koyuyo oraya. Biri testleri görcek gülcek diye ödüm kopuyo :1shok:

Hadi ya, inanmiyorum:))) Ben testleri attim, zaten biri dijitaldi 24 saat boyunca gorunuyo sonuc, sonra gidiyor, biri normaldi ama tutmadim onuda.

Ya hakikaten sastim, babamiz heyecanli maasallah, demek cerceveledi ha :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…