Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

nur cnm dr.un verdiyse mutlaka kullan,benim ilk gebeliğimde kanama değilde hani akıntı olurya pembe bişey gelmişti,dr.a gittğimde progestan veririz dedi,ama artık çok geçti,ertesi gün kanamam başladı ve düştü,dr.verdiyse mutlaka kullan cnm ,sakın ihmal etme hatta bana da yaz başladım diye yoksa içim rahat etmeyecek,menzil gülü misafirlerimden sadece 2 tanesi gelecekmiş,çok sevindim,onlrada yemek yiyipte gelecekler,çok şükür,sadece tatlı yaptım ama söylemem canınız çeker sonra :))kendinize iyi bakın,benim kociş gelecek şimdi,sofrayı hazırlamam lazım ,yarın görüşmek üzere öpüyorum,nur seni bekliyorum bak çıkmak için,aç bırakma bizi :))

nurrrrrrrrr ofline olmuşssun yaw,yazık bana,açtığında bana mesaj yaz bak bekliyorum.Rahel teşekkürler cnm,iyiiz çok şükür ne olsun,sen naıslsın?kendine iyi bak,öpüyorum seni.

slm kızlar rahelcim sagol bakalım haftaya tekrar doktora gideyim..sıkıldım ben şimdiden fazla kafaya takmış durumdayım..neyseki sizin yazılarınız bana güç veriyor...rahel bu arada ne zaman test yapıcaksın..bir hafta geçti bile (degilmi)..menzilcim sagol tatlım sabretmeye çalışıyorum bende bu arada acaba bende degişcekmi hamiş kelimesi..hadi öptm hepinizi..

hamiş kelimesi bende degişmedi nasıl degişiyor anlamadım ya.

Son düzenleme:
nur cnm dr.un verdiyse mutlaka kullan,benim ilk gebeliğimde kanama değilde hani akıntı olurya pembe bişey gelmişti,dr.a gittğimde progestan veririz dedi,ama artık çok geçti,ertesi gün kanamam başladı ve düştü,dr.verdiyse mutlaka kullan cnm ,sakın ihmal etme hatta bana da yaz başladım diye yoksa içim rahat etmeyecek,menzil gülü misafirlerimden sadece 2 tanesi gelecekmiş,çok sevindim,onlrada yemek yiyipte gelecekler,çok şükür,sadece tatlı yaptım ama söylemem canınız çeker sonra :))kendinize iyi bakın,benim kociş gelecek şimdi,sofrayı hazırlamam lazım ,yarın görüşmek üzere öpüyorum,nur seni bekliyorum bak çıkmak için,aç bırakma bizi :))

canım benim çok sağol bende uzanmıştım biraz bende lekelenme falan yok sadece doktor bebeğin kesesi aşağıda demişti benim istanbuldaki doktorum da eşimin arkadaşı eşim telefon açmış bebeğin kesesi aşağıda diyince progestana başlasın demiş bende başlayıp başlamama konusunda kararsız kalmıştım ama yarın alıp başlayacam ay şimdi içimden aldı aç kalmayın tamam mı

hangi mesaj bugüan yazılmış hangisi dün tam aolarak anlamış değilim sadece genel cevaplar vereceğim

burcum yazdığın uzun cevabı opkudum canım bugün 9.günüm dediğin gibi 11.gün başlayacağım kitlere ve çift çizgiyi görene kadar preseed sız gördükten sonrada preeseed lı ilişki deneyeceğim dediklerine harfi harfine uymaya çalışacağım yardımın için teşekkür ederim yardımsever arkadaşım öpüyoru seni kocaman

rahel canım dualarım seninle hayırlısıyla hamiş haberlerini almayı bekliyorum 4 gözle tabii en önemlisi hakkında hayırlısı olması:KK66:

mavi denizim direk aşılamaya geçmesi ilgimi çekti neden adetlerinin gecşikmesini falan araştırmadan spermiyogram almadan yani genel tarama yapmadan aşılamaya geçti anlamadım yani umudunun kırılmaması için diyorum çünkü başka sorun varsa aşılama yapmanın doğru olmadığını düşünüyorum

neşe kız direksiyon derslerin nasıl gidiyor sınavın ne zaman?

beyaz nur84 canlarım sizler nasılsınız hamişliğiniz nasıl gidiyor bakalım???

hangi mesaj bugüan yazılmış hangisi dün tam aolarak anlamış değilim sadece genel cevaplar vereceğim

burcum yazdığın uzun cevabı opkudum canım bugün 9.günüm dediğin gibi 11.gün başlayacağım kitlere ve çift çizgiyi görene kadar preseed sız gördükten sonrada preeseed lı ilişki deneyeceğim dediklerine harfi harfine uymaya çalışacağım yardımın için teşekkür ederim yardımsever arkadaşım öpüyoru seni kocaman

rahel canım dualarım seninle hayırlısıyla hamiş haberlerini almayı bekliyorum 4 gözle tabii en önemlisi hakkında hayırlısı olması:KK66:

mavi denizim direk aşılamaya geçmesi ilgimi çekti neden adetlerinin gecşikmesini falan araştırmadan spermiyogram almadan yani genel tarama yapmadan aşılamaya geçti anlamadım yani umudunun kırılmaması için diyorum çünkü başka sorun varsa aşılama yapmanın doğru olmadığını düşünüyorum

Caniiimmm hayiiiirr cift cizgiyi gorene kadar pre-seedsiz degil. 12. gun basla kullanmaya pre-seed i sen. Rica ederim ne demek, her zaman sekerim:)))

Ayrica evet mavi denizle ilgili dogru soyluyorsun. Bende ayni fikirdeyim. Adetleri neden uzun acaba bunun bir arastirilmasi lazim, ayrica esinden spermiyogram, sonra rahim filmi, mavi denizim once bunlari yaptirsaydiniz.

pardon şekerim aslınada bende öyle diyordum kafam karışmış olmalıki yanlışl yazmışım 12.gün başlıyorum preseed li:)))) evet katılıyorum önce spermiyogram hsg sonra aşılama yani daha adetinin bu kadar uzun sürdüğünün nedeni belli değilken değerlere bakılmadan aşılama yapılsa ne olurki umudu kırılacak daha beter çünkü eğer bir sorun varsa 5 aşılamada olsa olmaz yazık hem maddi hem manevi mavi deniz sen gel bizi dinle anladığım kadarıyla doktorunla pek açık açık konuşma fırsatın olmamış bence bunları bir konuş bakalım

anne adaylar bana yardımcı olabilirmisiniz biliyomusunuz bilmiyorum ama bizim 4.ayımız denemelerimizde geçen ay bende yumurtlama felan olmadı yada ben farkedemedim neyse bu ay yumurtlmam oldu 11 kasımdada adet tarihim ama 2-3 gündür sol kalçam batıyo bide sabahları ateş yüksek olarak uyanıyorum hafif hafifde kasık batması oluyo bunlar gebelik belirtileri olabilirmi yoksa adet olucam diyemi arakadaşlar sormak istedim teşekkürler

selam tatlılarımma.s.

Sudenin yanına ikinci isim arıyoruz neşe teyzesi..

burcum yemek yeme durumların nasıl yiyebiliyomusun? bulantın falan ne alemde çok merak ettim. Ben normalde de göbekliydim. hamiş gibi olmasada... Gaz problemin varsa eğer ki çok normalmiş oda olabilir benim 2 aylıkken 6 aylık gibi olmuştu çok şaşırmıştım meğer gazmış. Ama 2 aylık bile olsa belli eder kendini. kiminin iç karnı kiminin dış karnı geniş oluyor. şimdi normalim ve göbişimde artık Sude hanım ben burdayım diyor. Kıpırdıyor. Ufak ufak tekmeliyor. Buarada göbeğime bakan herkes erkek diyordu çünkü sadece göbeğim var. Ama şimdi şimdi genişliyor sanki. Yada doktorumuz göremedi erkektir belki. Sağlıklı olsun hayırlısıyla doğsunda ne olursa olsun.. Göbişimin resmini çekip koyarım burayasırnaşık şey

Bence de neden 2 isim düşünüyorsunuz ki? Ailelerden biri birini söylerken diğeri mutlaka öbürünü tercih ediyormuş. Gene de sen bilirsin canım.

Kızlar bişey soracam doktor progestan kullan dedi aranızda kullanan var mı? kullanayım mı

Daha o kadar ilerleyemedik ki:KK43:(

kızlar selammmm..umarım herkes iyidir..Entelliye valla bende çok güldüm canım. allah senide güldürsün ve inşallah bunu bir bebekle yapsın..
Nur 84 canım bence kullan burada kullanan arkadaşlar var hep okuyorum..sana neden verdi bilmiyorum ama bence düşünmeden kullan..
neşe. burcu,benssenb ,yasemin,beyaz16,lotuss yine sorayım sizler nasılsınız..?
mavi deniz canım adetinin birinci ikinci veya en son üçüncü günü gidiyorsun doktora çünkü yumurta durumuna göre değerlendiriyor. iğneleri kalçadan yaptırıyorsun.yani kendim yapmadım.eşimden alınan spermler işlemden geçti bu işlem yaklaşık 2-3 saat sürüyor..benım 5 saat sonra aşılama olmamın nedeni benden önce başka hasta olmasıydı.sabah sperm verdiğinde ordaki doktor duruma göre sana şu saatte burada ol diyor.spermi vajinal yoldan spekülüm ve kanül yolu ile veriyorlar..Acıyormu diyeceksin eee malum en hassas bölgelerimizden biri tabi ki biraz sancı oluyor..umarım şimdi daha açık anlatmışımdır..

Biz de iyi olmaya çalışıyoruz canım. Mavideniz gibi benim de tadım yok pek. Anca kendim konuşup kendim üzülüyorum, birde sizler olmasanız...Offff offff...:KK43:( Adetim gelir gelmez ben de doktora gidicem inşallah.

Canım benim ehliyetim var zaten sadece derslerin haricinde kafamı dağıtacak konu arıyorum hem ayrıca kendi başıma araba kullanabilecek duruma gelmek istiyrum. Bu gece 1 saat şehirlerarası berbat bir yolda kullandım. Pratik kullanmaya yönelik benim çalışmam. Canımcım fena halde canım sıkkın. Hepsi geçecek inşallah dimi? Sizi çok seviyorum...

anne adaylar bana yardımcı olabilirmisiniz biliyomusunuz bilmiyorum ama bizim 4.ayımız denemelerimizde geçen ay bende yumurtlama felan olmadı yada ben farkedemedim neyse bu ay yumurtlmam oldu 11 kasımdada adet tarihim ama 2-3 gündür sol kalçam batıyo bide sabahları ateş yüksek olarak uyanıyorum hafif hafifde kasık batması oluyo bunlar gebelik belirtileri olabilirmi yoksa adet olucam diyemi arakadaşlar sormak istedim teşekkürler

Canım bu belirtilere çok takılma, adetinin gecikmesini bekle sadece.

Kizlar selm bende cumartesi gorucem bebisimi kizmi erkek mi diye kismet gosterirse gorucez

Hayirli olsun canim... Bizi haberdar et.

Canim bende ayni seyi soylicem biraz klise gibi gelebilir ama belirtiler inan bana cok degisken. Adet belirtiside olabilir yasadiklarin. Sana tavsiyem sadece adetini bekle, kafaya takmamak cok onemli bu iste.

Günaydın ünaydın günaydınnnnnn,Şeniznasılsınız arkadaşlar,bugün pek gelemiycem,hemen bir bakayım dedim,akşam çok kalabalık bmisafirim var,daha yemek yapıcam ,evi toplycam..:bbo:....oooof çok işim var.
Entelliye canım benim ,:eek:sperm tahlili yaptıracağın zaman ,eşin le 3 gün cinsel ilişkiye girmeyin,hangi laboratuarda yaptıracaksan sana ordan idrar kabı veriyorlar genelde,onu al,ne sıcak nede soğuk ortamda kalsın,hemen laba götür,en geç yarım saat içinde,laboratuar teknisyeniyim cnm ben ordan biliyorum,yaptırdığın zaman sonucu bizlere de bildir cnm.:1hug:

canım sanada diğer arkadaşlarada teşekkür ederim bilgileriniz için ben biraz kendi kendime uğraşıyorum eşi,min çokta umurunda değil napım bu ayda muhtemelen olmaz zaten önümüzdeki ay senelik izinde olucam bu işleri halletmeyi düşünüyorum inşallah sorun çıkmaz çünkü gidip doktora hayatta bi şey kullanmaz :eek:klava: nesemese cnm üzme kendini bak bende milli oldum kırmızı kart konusunda son 9 aydır öğrendiğim en iyi konu hamilelik testinde kırmızı kart nasıl görülür sırnaşık şey napalım rabbim sağlıkla sıhhatle versin biraz geç gelsin biz bekleriz

canım sanada diğer arkadaşlarada teşekkür ederim bilgileriniz için ben biraz kendi kendime uğraşıyorum eşi,min çokta umurunda değil napım bu ayda muhtemelen olmaz zaten önümüzdeki ay senelik izinde olucam bu işleri halletmeyi düşünüyorum inşallah sorun çıkmaz çünkü gidip doktora hayatta bi şey kullanmaz :eek:klava: nesemese cnm üzme kendini bak bende milli oldum kırmızı kart konusunda son 9 aydır öğrendiğim en iyi konu hamilelik testinde kırmızı kart nasıl görülür sırnaşık şey napalım rabbim sağlıkla sıhhatle versin biraz geç gelsin biz bekleriz

Canım pek çoğumuz aynıyız, eşlerimiz bu konuda biraz tedirginler ve göstermekten korkuyorlar. Onlar bizim kadar cesur değiller. Sen dediğim gibi laboratuvarla görüş, nasıl getir derlerse öyle ulaştır örneği. Allah hepimizin yardımcısı olsun bitanem. Kız var mısın, testimiz çift çizgi çıkınca fotosunu çekip buraya koyalım. Benim tam 17. ayım bitti, herşeyi denedim :uhm: ama benimki pek bi nazlı :a015:. Babasıyla akşam konuştum doktora gitmek istediğimi söyledim, artık doktora itiraz edemiyor da adetini bekle dedi. Adetim başlar başlamaz doktora gidicem inşallah. Babası beleş gelsin :eek:klava: diye bekledikçe o inatlaşıyor ve görün siz masraf nasıl çıkarılırmış diyor. Ben artık aradan çekildim. Bakalım bizim ufaklık babasıyla başedebilecek mi? kaydirigubbakcemile3

Günaydınlarrrrrrr,naıslısnız bugün sitenin güzelleri?biz iyiyiz şükür,kahvaltı yapıcamcokacimcoookacıktım çok ya,deminden beri yazılanları okuyorum,sanki forumda bir hüzün havası var :çok üzgünüm:ben sizi böyle görmek istemiyorum ya:1no2:inş rabbim tüm isteklerinizi özellikle annelik yolunda gerçekleştirir kızlar,:Saruboceq:kendinize iyi bakın,a.s.yoksaaaa:eek:klava::eek:klava:

Beyaz16 canım haklısın ama bu süreç bizi gerçekten yıprattı. Siz mamişinizi yiyin. Afiyet olsun. Bize dua edin annesi. Öpüyoruz...

arkadaşlar merhaba
bende 5 hafta 5 günlük hamişim menzil gülüyle aynı belirtiler oldu bendede ben ihtimal vermedim test yaptım 5 gün geçince çıkmadıı 12 gün test yaptım onda çıktı.

arkadaşlar merhaba
bende 5 hafta 5 günlük hamişim menzil gülüyle aynı belirtiler oldu bendede ben ihtimal vermedim test yaptım 5 gün geçince çıkmadıı 12 gün test yaptım onda çıktı.

Canım benimki daha 3 gün gecikmişti. Bak şimdi ümitlendim ben de, o zaman adetimin gelmesine kadar daha doktora gitmeyeyim belki biraz daha beklemeliyim. Ay bukadarcık ümit bile beni neşelendirdi bak şimdi. Allah senden razı olsun canımcım. Hayırlısı olsun. Teşekkür ediyorum. Doktora gidiyor muydun peki? Ne zamandır istiyordun? Sen beni sevindirdin, Allah da seni sevindirsin canım. O zaman kuzu kuzu bekleyeceğiz ümitle-ümitsizlik arasında birascık daha:))

slm kızlar ...nasılsınız bugün..beyazcım evet bu aralar çogumuzda bir hüzün var sanırım başını ben çekiyorum neyse..bensenb ve menzil gülü canlarım doktorun işinde çok başarılıyani güvenilecek birisi daha önce bahsetmişmiydim bilmiyorum benide tanıştıran görümcemdi senelerdir gider gelir çevresindekileri hep ona yönlendirdi..bir sorun yaşayan görmedim duymadım..bunları niyemi yazıyorum ben doktoruma güveniyorum ya sizde bilin diye yanlış anlaşılmasın sözlerim malum okuyorum buralarda doktor magduru çok var çünkü..öncelikle doktor şimdilik ince ayrıntısına kadar bir şey anlatmıyor bana benim stres yaptıgımı bildigi için.. söyledikleri şu idi sperm tahlili istedi eşimden onu yaptıralım dedi spermi almışkende onun aşılamaya kullanalım dedi..yani kesin bir şey yok sanırım şuan zaten size yazmıştım diye hatırlıyorum sperm tahlili istedi diye..12. netleşecek tahmin ediyorum o gün kendi doktorum olmayacak yakın bir arkadaşı gelecek kendi muayenehanesine bana bakmak için..doktorum çok yogundu o gün bir sürü hastası vardı ve saat 19 idi o zaman düşünün benim randevum 17:45 idi ama benim işim bittiginde saat 19 olmuştu geç girdim doktora muayene etmesi konuşmamız 20 dk falan sürdü..sonrada cepi çalınca sormadım tekrar..ya aslında bende şaşırmıştım dogru sorular soramadım..yani aslında direk aşılama düşünmedi almışken spermleri aşılamayada kullanırız dedi tabii sonucu iyi çıkarsa..bende tam anlamadım ama dedigim gibi 12 gittigimde en azından neyi kontrol edecek sonuca göre neye karar verecek..ilk adımı attım sıra ikinci adımda bakalım ne olacak..bu ara yine kasıklarımda batma agrı falan olmaya başladı önceden de ara ara oluyordu ama sanırım bu ara erken başladı bu..klomenden olabilirmi?reglimde bugün bayagı azaldı yok denecek kadar..işte böyle kızlar...ya şu rahim filminden çok korkuyorum umarım buna gerek kalmaz..offff yaaaa..

X