Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Arkadaşlar sabah test yaptım yine kopkoyu 1 tane kırmızı çizgi.Ama nedense o kadar etkilemedi beni.Nasip başka aya galiba.Öptüm sizleri.

rahim filminden ötürü gecikme olmuş olabilirmi diyeceğim ama bende olmadı mesela yada belkide hamişsin çıkmıyordur buda olabilir yani ya kanda baktıracaksın yada bekleyeceksin arkadaşım karar senin ben beklerdim heralde hayırlısı olsun

ya şimdi geçmiş sayfalara baktımda burcu bende göremedim aldıklarını sayfa açılıyor ama görüntü yok dur bide kendi topiğinden gidip bakayım:)))

slm kızlar nasılsınız? nurcum progestan akşamları 2 tane birden alınabiliyor diye biliyorum ben yani ben öyle kullanmıştım doktor demişti uyku hali baş dönmesi yapabilir o zman akşam 2 tane al demişti..ben ilk gün sabah kötü olmuştum başım dönüyor sürekli halsizdim ondan sonra gece yatarken 2 tane birden almaya başladım...istersen veren doktora sor yinede 2 tane akşam alsam olurmu diye...bence ihmal etme allah korusun...hemen başla geç bile kaldın :eek:klava: geliyor sana.... lütfen..
menzil gülü aldıklarını göremedim henüz yani işyerinden açılmıyor bazı resimler artık eve gidince bakarım...hamişler nasıl gidiyor bakalım..bensenb ben öyle tahmin ediyorum bakalım artık salı ögrenirim...
neşe yasemin lotus zelom,rahel emilly sizler nasılsınız...
entelliye haklısın kuzum bende de göbek var bazı akşamlar yemekten sonra helede gaz varsa hamile gibi dolanıyorum :asigim:genelde de hamile sanıyorlar beni..o halimle bir türlü eritemiyorum:eek:klava: yeniden mekige başlasam iyi olur...hepinizi öpt kızlar..:1hug:Şeniz

Canim ben acabiliyorum ama evden bir denersin artik.

Arkadaşlar sabah test yaptım yine kopkoyu 1 tane kırmızı çizgi.Ama nedense o kadar etkilemedi beni.Nasip başka aya galiba.Öptüm sizleri.
Canim hayirlisi olsun daha adetinde gelmedi, belkide idrar testinde cikmiyordur, kendini biraz serbest birak, rahatla, belkide vucudunu kasinca gelmiyordur belkide hamilesindir testte cikmamistir.

ya şimdi geçmiş sayfalara baktımda burcu bende göremedim aldıklarını sayfa açılıyor ama görüntü yok dur bide kendi topiğinden gidip bakayım:)))

Canim ben denedim, aciliyor ama neden acamadin anlamadim.

burdan açamadım ama haziran topiğinden gördüm canım hatta oraya yorumumu yaptım bendemi almaya başlasam ne hevese getirdin benide:))))

mavi oldunmu kız???bende menzil gülküne katılıyorum canım biraz rahat bırak kendini ne wc ye gidip bak nede kafana tak gerçi kolaymı diyeceksin haklısın ama katıkçada gelmiyor gelemeyesiceler:))))du akalım çıkmadık candan umut kesilmez belkide testte çıkmamıştır hayırlısı neyse o olsun ama kendini alıştır olumsuzada ok canım

Canim ben acabiliyorum ama evden bir denersin artik.

Canim hayirlisi olsun daha adetinde gelmedi, belkide idrar testinde cikmiyordur, kendini biraz serbest birak, rahatla, belkide vucudunu kasinca gelmiyordur belkide hamilesindir testte cikmamistir.

Canim ben denedim, aciliyor ama neden acamadin anlamadim.

Hala adet olamadım ama dediğin gibi belkide kendimi kasmışımdır.Hayırlısı olsun ne diyeyim.
Burcu o kadar güzel kıyafetler alışsın ki çok beğendim çok ciciler.Çok yakışacak kızına.Banada kızın olacakmış gibi geldi bunları görünce.Sağlıkla gelsin inşallah canım.

mavi45 canım ben hamile kaldıgımda ilk testte çkmamıştı bir kaç gün sonra tekrar yapmıştım o zaman çıkmıştı inşallah hamilesindir canımama sen yinede hazırlıklı ol hüsrana uğrama

bu arada mavi 45 canım son durumun ne inşallah hala kırmızı gelmemiştir.. Neşe canım sendeki durum ne ? Mavi deniz sen ne alemdesin ?

Rahelcim hala beklemedeyim ben. Adetim gelmedi henüz. Bugün bir eczaneye girip basit bir gebelik testi aldım ama gene o tek çizgi çıkacak biliyorum. Bir taraftan da merak ediyorum. Yarın tam 1 hafta gecikmiş olucak. Yarın da tek çizgi olursa pazartesi inşallah doğru doktora. Sizce ne yapayım? Çok kararsızım:KK43:(

Ya canim bende ilk zaman hop diye hamile kalcam sanmistim sonra buraya uye oldum ve aslinda hicbirseyin dusundugum gibi olmadigini anladim. Ama biliyormusun iyide oldu bu kadar beklemem, benide esimide bu olaya hazirladi. Eger cabucak elde etmis olsaydik hem bu kadar kiymet bilmezdik, hemde belkide hazir olup olmadigimizi bilemezdik. Mesela bebek isini ilk ben istedim ama esimi ikna etmem kolay olmadi. Sonra ikna oldu zar zor ve tabi zannediyoruz ki hemen olcak. 1 ay olmadi hadi 3-4 derken biz ana dedik demekki bu kolay olmuyormus. Sonra esimde istemeye basladi yani basta ben cok istekliydim sonra esimde bakti olmuyor, o da bu isin ustune dusmeye basladi. Iste en son 8. ayimiz icin, esim onumudeki ay icin cok dikkat edicez, bu sefer olcak demisti. Hakikaten kalbi temiz esimin. Benim hic umidim yoktu. Yani aslinda herseyin Hak katinda belirlenmis bir vakti var. Ben olmadigi aylardada icimden geciriyordum, diyordum ki bu kadar zamandir olmuyor ama belkide hemen olsaydi bu kadar istemezdik, buna bende dahilim. Allah bir sekilde bizi hazirladi buna.

Menzil Gülü sen beni biliyorsun, ilk zamanlar bebiş konusuda epey kararsızdım belki de ondan gelmedi. Küstürdüm mü ne? Hayırlısı bakalım.

Selam arkadaşlar,bende pazartesi günü bebeğimle tanıştım ve kalp atışlarını dinledik eşimle....çok duygulandım müthiş bir görüntüydü.(allahım herkeze kısmet etsin)1 aralıkta ikili testi yapmak üzere doktorumla randevulaştık....bu arada benimde karnım belli olmaya başladı.....mide bulantılarım azaldı ama henüz herşeyi yiyemiyorum....benden haberler şimdilik bu kadar....sizlerin yazılarını okuyorum....inanın hamile kalmadan önce hamile kalan arkadaşlara sevinirdim ama şimdi bebek beklerken hamile haberleri almayı daha çok istiyorum.sizlerde bu güzel duyguları tadasınız diye!!!! inş en kısa zamanda bize bu haberi verirsiniz...benssenb,rahel,mavideniz,nesemese,mavi45 ve diğer arkadaşlar

Amiiiiiiiiiiiinnnnnnnn canımcım.

bende saklıyorum testimi eşime göstermek için şu anda eşim yurt dışında gelmesini bekliyruz

Canım benim. Allah tez zamanda kavuştursun sizi ve hiç ayırmasın. Ayrılığı çok iyi biliyorum eşimden 2 yıl ayrı yaşadım ben:KK43:(

nur canım eşnden ayrı olmana üzüldüm bee neyse az kalmış Allah kavuştursun inşallah
burcuu herşeyde bir hayır vardır arkadaşım söylediklerine katılıyorum ama bende sizden farksız değildim bi tecavüzle bile hamile kalınıyorsa tamam hemen kalırım diye korkuyordum üstelik ne kadar bilgisizmişimki bide 7 ay ilaç kullandım:)))) ne bileyim anacığım sperm dedilermi ben kaçıyordum onun yerine:))))
rahelim seninde haberlerini bekliyoruz hayırlısıyla inşallah sanırım 6 gün kaldı bugü hariç dimi???
derya canım inşallah hayırlı sonuçlarla dönersin gelişmelerden haberdar et bizleri ok
mavi45 canım hala olmadıysan vede günün hiç şaşmıyorduysa valla ben umutlandım senin umutlanmaman anormal olur heralde:)))hadi bakalım hayırlısı

neşeee her girişimde geçmişi okurken yazılarını görürdüm bol bol şimdi yazınadamı hasret kalacağız:KK43:(

lotus canım sende hayırlı haberlerle dön inşallah iyi dileklerin için sağol bacım Allah razı olsun sizlerden biz hamiş adaylarından siz anne adayları dualarınızı eksik etmeyin emi:KK66:
maviidenizim canım doğru diyorsun demekki aşılama yapmayacak neyse sen yinede her konuda hiç çekinmeden soracaklarını sor emi bacım :KK66:

Benssenb canım inan hep aklımdasınız ama kendime meşgale bulayım derken öye abartmışım ki akşamdan pilim bitiyor, yemekten sonra uyuyakalıyorum. Hemen hemen hergün kesintisiz 2-3 saat araba kullanıyorum, 7-8 saat derse giriyorum. Kafam bi dağılmış, toplayamamışım. Bugün arabada öyle yorulmuşum ki, başım dönmeye başladı, hocaya söyledim, o an pişman oldum. Aklıma adetimin geciktiği geldi. Eve gelince kaçıncı günüm bir bakayım dedim, az önce hesapladım. 1 hafta ne çabuk geçmiş .

Nesemese napiyorsun? Bir gelisme varmi?

Canım hala bekliyorum. Sence napayım? Şaştım kaldım.

Kiz nesemese bak :eek:klava: geliyor, neden yazmiyorsun, meraktan catlicaz burda.

Canım aynaya bakmayı bile unuttum kaç gündür. Acısını çıkarırım, az kaldı, şu işlerim drslerim bi bitsin inşallah.

slm kızlar nasılsınız? nurcum progestan akşamları 2 tane birden alınabiliyor diye biliyorum ben yani ben öyle kullanmıştım doktor demişti uyku hali baş dönmesi yapabilir o zman akşam 2 tane al demişti..ben ilk gün sabah kötü olmuştum başım dönüyor sürekli halsizdim ondan sonra gece yatarken 2 tane birden almaya başladım...istersen veren doktora sor yinede 2 tane akşam alsam olurmu diye...bence ihmal etme allah korusun...hemen başla geç bile kaldın :eek:klava: geliyor sana.... lütfen..
menzil gülü aldıklarını göremedim henüz yani işyerinden açılmıyor bazı resimler artık eve gidince bakarım...hamişler nasıl gidiyor bakalım..bensenb ben öyle tahmin ediyorum bakalım artık salı ögrenirim...
neşe yasemin lotus zelom,rahel emilly sizler nasılsınız...
entelliye haklısın kuzum bende de göbek var bazı akşamlar yemekten sonra helede gaz varsa hamile gibi dolanıyorum :asigim:genelde de hamile sanıyorlar beni..o halimle bir türlü eritemiyorum:eek:klava: yeniden mekige başlasam iyi olur...hepinizi öpt kızlar..:1hug:Şeniz

Canım benim göbişim de kocaman ve mekik de çekemiyorum belimden. Başka bir yol yokmu bu şişliği giderecek? Hamiş olsam kimse anlamaz, hihih:))

Canım hiç takma, benim 1 haftam geçti tek çizgi görmeler bitmiyor.

Son düzenleme:
mavi45 canım ben hamile kaldıgımda ilk testte çkmamıştı bir kaç gün sonra tekrar yapmıştım o zaman çıkmıştı inşallah hamilesindir canımama sen yinede hazırlıklı ol hüsrana uğrama

İnşallah bende ikinci testte bulurum canım bebişi.Olmasada sağlık olsun bir sonraki aya kısmet artık.Alıştım herhalde ki bugün hiç üzülmedim.Sen ve bebiş nasılsınız aum?

Neşe sen benden kıdemlisin senin 1 hafta olmuş.Benim daha 2 gün geçti.Ama dediğin gibi tek çizgiler bitmiyor.Sonu hayırlı olsunda napalım razıyız.

Neşe sen benden kıdemlisin senin 1 hafta olmuş.Benim daha 2 gün geçti.Ama dediğin gibi tek çizgiler bitmiyor.Sonu hayırlı olsunda napalım razıyız.

Öyle canım arkadaım, hayırlısı. Sen ne zaman tekrarlamayı planlıyorsun testini? Sence 1 hafta erken mi? Biraz daha bekleyeyim mi?

Kızlar bana yarın doktor yolu göründü, yine tek şişko çizgi :KK43:( amaaaaaaaaannnnnnnnn hayırlısı be... Canımızı üzmeyeceğiz. Benim arabam nerde? Birazcık binip stres atayım:)) Kızlar herkesi kocaman öpüyoruuuuuummm...

Nesemesecim sen ne olursa olsun pazartesi ilk is doktora git, benim tavsiyem bu. Insallah hamilelik var isede o da orda cikar ama yoksada bu kadar uzamasinin ardinda ne var ona bir bakilmali.

Kıss aynı anda yazmışız ne komik:)) gidicem inşallah balım. Hadi kara bulutlar dağılsın, bugün çok güzel bir gün olacak inşallah. Bebişine ve kendine çok iyi bakk..:lepi:

Öyle canım arkadaım, hayırlısı. Sen ne zaman tekrarlamayı planlıyorsun testini? Sence 1 hafta erken mi? Biraz daha bekleyeyim mi?

Canım ben bekliyeceğim 4-5 gün daha.Ama iyi ki yapmışsın sen testi kafan
rahatlamıştır.İnsan azda olsa üzülüyor ama napalım bilinmeyezlik daha kötü.Ama doktora git canım bir şeyin olmasa bile için rahatlar.

Arkadaşlar sizlere bir şey sormak istiyorum.Benim kendimde bilmediğim bir şey kaldı o da yumurtanın çatlayıp çatlamadığı.Adet sonrasında yumurtanın olup olmadığına bakıldı ve vardı.Yumurtanın çatlayıp çatlamadığını nasıl anlayabiliriz?

slm kızlar gününüz güzel geçsin...menzil gülü işyerinde bazı sitelere girmek yasak otomatik kapalı yani açsakta yazı çıkıyor karşımıza yasak diye allahtan burası kapalı şaştım burası açık olunca..ama bazı eklenen resimleri hatta yaptıgınız süslü olan listenizi bile göremiyorum ben eve gelince girebilirsem nete bakıyorum..aldıkların çok şeker allah hayırlısı ile giydirmek nasip etsin..neşecim bencede yarın doktora git ihmal etme..kız sen işi ilerlettin bakıyorum tek başına kullanabiliyormusun artık..araba var dimi evde..özel dersi mi aldın..benimki dün vermedi bana arabayı şehirler arası yolda (ablama giderken)birazcık sürmek istedim ima ettim baktım oralı olmadı:jeyyar: bende üstelemedim birşey demeyecegim diye sustum..sonra eşim ablama yeni aldıgım ehliyeti gösterdi bende dedim boşuna aldım ama süs diye duracak cüzdanımda yazık oldu verdigim paralara dedim ya ben kaç aydır taksit ödedim kafamçokkarıştımasrafım çok diye ihmal ettim kartı çıkarmayı sonra kış iyice gelmeden kullanamaya başlayayım biraz daha geliştireyim istedim..sanki benle dalga geçiyor ya dayak istiyor bu yaa:eek:klava:..kötümüyüm evet kötükedihüsokötükedihüsohemde çok sinirlendirdi benii...:kızgın:hepinizi öptüm...Şeniz

Arkadaşlar sizlere bir şey sormak istiyorum.Benim kendimde bilmediğim bir şey kaldı o da yumurtanın çatlayıp çatlamadığı.Adet sonrasında yumurtanın olup olmadığına bakıldı ve vardı.Yumurtanın çatlayıp çatlamadığını nasıl anlayabiliriz?

cnm dediklerini pek anlamadım ama yumurtanın çatladıgını nasıl anlarız net bilgim yok ama sanaırım kasıklarında kasılma agrı olur..bende sürekli o ara sıra giren kasılmalar agrılar oldugu için anlamıyorum zaten..

Son düzenleme:
mavi45 erken yapmışsın sanırım testi istersen bir kaç gün daha bekle o zaman tekrarla testi..hayılrı olsun cnm rabbim inş verecek bizlere bebiş..

X