Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

cnm iyi gidiyormu dersler..bende dün öglen aldım ehliyetimi bir türlü gidip kartı çıkartamamıştım sonunda o işide hallettim.:teytey:.cüzdanımda duruyor ehliyet...y-uygun yerlerde başlayacam artık direk kalabalıga çıkamam sanırım yavaş yavaş artık eşimde destekliyor beni..önceden ehlieyt alda diyordu sonra kartını alda demeye başlamıştı sanırım şimdi birşey diyemez önceden bana sigorta yaptırırız arabaya demişti ama şimdi umarım onu bekletmez valla çekecegi olur elimden klava:klava:...aslında arabayı degiştirebilsek çok iyi olur ama kısmet artık kriz fena vurdu..ev satılmasını bekliyoruz kendimize alabilmek için ama onda tık yok...miras var ama nakit yok...arsa satılmadı bir türlüü...bri an önce herşey yoluna girse...hepinizi öpüyorum kızlar..

Slm kızlar hepinize.2 gündür eşim ateşliydi bi şeyler yazamadım.Bakalım benimde bu ay olucak mı?Ayın 7 sinde hastalandım geçen ay. Bu ay hiç belirti yok bende.Hastalanmama yakın göğüslerim sızlardı o da yok.Test yapmaya zaten korkuyorum.Neyse bakalım bekleyip göreceğiz.

kızlar selammmm.. Herkeste bir hüzün havası vardı evet ama bakıyorum dağılmaya başlamış..Kızlar benım henüz 1 hafta olmadı aşılama..Yarın 1 haftayı dolduracağız.ayın 14 ü büyk gün tabi kırmızılar gelmezse..karnımda sancılarım var.umarım düşündüğüm şeyin habercisi değildir...yani son 8 günüm kaldı kızlar.. hepinizi öpüyorum..hepiniz sağolun..

Mavidenizcim hiç endişelenme canım. Klomen ağrı yapıyor ve adette az ve çökelmiş gibi bir tarzda oluyor, merak etme canım. Rahim filminden ben de korkuyorum. Doktorun ne dediyse vakti geldikçe yaptır, bir ara veirsen benim gibi tekrar başlamak zor gelir.

Şimdilik dersler iyi ama ben çok ani durup kalkıyorum, nasıl düzelecek bilmem. Arkada oturanların içi dışına çıkıyor:)) hemen araba kullanmaya başla, kullanmadıkça köreliyor ve erkekler bayanlara pek fırsat vermek de istemiyor, sen zorla. Ev konusunda da çok üzülme, hayırlısı olsun.

Geçmiş olsun canım. Az daha bekle canım, ben acele davrandım şimdi de üzülüyorum gene olmadı diye. Tabi merakla beklemek de kolay değil.

mavi45 geçmiş olsun..bence test için biraz daha bekle düzenlimi adetin kaç günde oluyor sun ne kadar geçikti ki...acele etme ve moralini yüksek tut lütfen belirti arama inan psikolojik algılayamıyorsun bazı şeyleri ve maalesefki regl belirtisi ve gebelik belirtisi birbirine benzer..o yüzden aldanma belirtilerine..

Sağol canım.Adetlerim düzenli 30-31 gün arasında döngü değişiyor.Sabredemeyip testi yaparım diye de gebelik testini bile almıyorum.Çünkü testi negatif görmek gerçekten zor oluyor.15 aydır bebiş istiyoruz.Belirtiler dediğin gibi çok yanıltıcı oluyor, en güzeli beklemek.
Senin ne kadar oldu bebiş için.Rahim filminden korkma Neşe'ye de söylediğim gibi çok kısa bir acı hemen bitiyor zaten.Ama 1 adım daha ilerlemiş oluyorsun.Allah yardımcımız olsun.

Canim afiyet olsun.. Bebise iyi bak.. Opuyorum...

Canim doktoruna guvenmen cok guzel. Yada doktorunun guvenilir biri olmasi guzel. Hakkinda hayirlisi olsun canim...

Canim esine gecmis olsun. Zaten belirti arama. Sadece adetini bekle. Kafan orda olmasin, baska seylerle ugras. Kafada bu oldugu surece olacagi varsada olmuyor inan bana.

Canim hayirlisi olsun, heyecanla bekliyoruz. Sonuc ne olursa olsun, hep moralli olucaz tamam??kaydirigubbakcemile2

s.a.kızlar nasılsınız ya?bayadır yazamadım beni unutcanız kendimi hatırlatım dedim hamişler nasıl gidiuyo hamilelik bende haftaya çarşamba gitcem hayırlısı bakalım 13 haftaya girdim bi aksilik yoktur inş:Saruboceq:

merhaba arkadaslar yazilanlari surekli takip ediyorum ama inanin firsat bulup yazamiyorum.bugun yeni birsey duydum ama nekadar dogru bunu bilemem.hamile kalmak icin maydonozu kaynatip suyunu icmek lazimmis..bunu deneyen kisi hamile kalmis.tabiki hersey allahtan ama konu bebek olunca insan denemek istiyor.umarim bizlerde en kisa surede meleklerimize kavusuruz rabbim kimseyi evlatsiz birakmasin.....AMIN.IYI AKSAMLAR ARKADASLAR ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.

mavi canım öncelikle aramıza hoşgeldin film çektirdiğim ay aynı senin gibi oldum göğüs uçlarımda sızı bile yoktu aksine jerzaman olması gerekirdi demekki verilen ilaç yapıyor bunu sendede olmadığına göre neyse stres yapma hakkında hayırlısı neyse o olsun arkadaşım

burcum ne haber bacımm yaa kız zaman su gibi akıp gidiyor 3. ayına geçiş yaptın demek şuan sevgi bağı kuramamış olman çok normal hayatım dur hele bi tekmelesin o zaman gör sen sevgi bağını:)))

neşem ne haber tatlım kız bende ehliyet kursuna gidiyorsun sanıyordum dediklerine katılıyorum hemen pratik yapmak gerekiyor sonra ister istemez körelebiliyor insan

mavi ehliyetin hayırlı olsun bacım doktor konusuna gelince güveniyor olman çok güzel ama hala ben cevabın karşısında tatmin olmuş değilim çünkü farzetki Allah korusun tüplerinin biri yada ikisi tıkalı yani bu durumda 5 aşılama bile yapsa sonuç yine negatif olur üstüne üstlük umutsuzluk ve hayal kırıklığı yaşandıkça psikolojin alt üst olur ben bu böyledir demiyorum sakın yanlış anlama ama bu tetkikler yapılmadan eşinden sperm almışken aşılama yapalım demek bana göre biraz kolaya kaçmak gibi geliyor karar senin canım ben sadece seni tanıyorum stres yapan hemen umutsuzluğa düşebilen birisin önce tetkiklerini yaptırıp sonra aşılamaya gitmen daha doğru ama dediğim gibi bu benim nacizane fikirim yada doktorunla açık açık bunları konuş vereceği cevap seni tatmin ederse devam et arkadaşım

beyaz kız nerden buluyorsun bu neşeyi sabah sabah helal sana sen çalışıyor olmalısın sabah sabah kalktığına göre:)))çalışmıyr yazıyor ama teknisyendimn yanlış hatırlamıyorsam dimi?

emilly bacım unuturmuyuz kız hoşgeldin arkadaşım nasıl gidiyor bakalım?

librarian lotuss...sizleride öpüyorum canlarım yüreğim sizinle

bu mübarek cuma akşamının yüzü suyu hürmetine Rabbim en kısa zamanda bizlerede cümle evlat hasretiyle yanan kullarınada eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar nasip etsin kucaklarımızı boş koymasın ve taşıyamayacağımız şeylerle bizleri imtahan etmesin aminnnnn

iyidir nurcuğum sen nasılsın en son altta diyordun bebiş için gittinmi tekrar hastaneye bide progesteron diyordun sanırrım yoksa onumu kullanıyorsun?

tekrar gittim canım kesem aşağıda ama rahim ağzı kapalı düşük tehlikesi şu anda yok Allaha şükür eşimin arkadaşı kadın doğum doktoru progestan al iç dedi düşük tehlikesi olmasını engeller dedi bende yarın ona başlayacağım hayırlısıyla

bende burda çok duydum bu ilacı ve çoğu hamiş içiyor hatta günde 6 defa içen bile var zaten zaraı olsaydı kadın doğumcu arkadaşınız iç demezdi düşük tehlikesi yoksa sorun yok ama doktor kontrollerini yinede ihmal etme canım

arkadaşım o test pozitif çıksın ben herşeye varım söz hatta utanmasam meydana büyütüp resmini astırabilirim:tomato: eşler konusunda çok haklısın da benimkinin her konuda olduğu gibi bu konudada biraz rahatlığı ve umursamazlığı söz konusu ona sinir oluyorumda neyse.orası kesinki bizim bebişler babalarına bayağı bi pahalıya mal olacaklar şimdiden belli zaten ama gelsinlerde parayı pulu koyduk bi kenara napalım bu arada bilgin varmı spermiogram çok pahalı bir şeymi acaba hiç fikrim yok benim

Canım çok pahalı bişey miydi, hatırlayamıyorum. Değidi herhalde, para benden çıkmayınca unutuveriyorum. Canım bi çift çizgi çıksın, bebişlerimiz hayırlısıyla doğsun büyüsün,..... bu istekler hiç bitmeyecek galiba dimi? Önce sağlık olsun, huzur olsun, mutluluk, sevgi olsun, herşey hayırlısıyla olur gider. Herkese iyi geceler kızlarrr...

Selam, bizle iyiyiz cok sukur. Bebeginin cinsiyetinide ogrenirsiniz belki?? Benimde haftaya carsamba randevum. Bizde o zamana 10+3 olcaz Allah nasip ederse.

Canim ben iyiyim cok sukur. Henuz birsey hissetmiyorum. Duygusal olarakta karmasigim, hala kendimi hamileymisim gibi hissetmiyorum. Haftaya carsamba doktora gidince insallah ultrasonla gorebilirizde biraz olsun bu olaya alisirim.

Bu arada senin tam olarak kac gunun var adete?

Dualarina aminnn canim...

Yaaa teyzesi aynen oyle ama su anda esasinda tam olarak 7+4 haftalik, dollenmeden itibaren sayiyorum. Canim bakalim tekmelediginde neler hissedicem tabi Allah kismet ederse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…