Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Cerencim valla çocuk sahibi olmak için bu koca karı şeyleri..ne yapalım yardıma ihtiyacımız oluyor..senin gibi herkes hemencecik gebe kalmıyor aşkolsun...

iyiyim canım dershaneye gidecem hazrlanıyorum ablamı görsem söylerdim ben gömedim

Bebişin nasıl kız iyimi? kendini nasıl hissediyorsun bu gün? hadi bak yarın son inşallah pazar günü kocaişin yanında olcak nasipse inşallah.... :Saruboceq:

güzeller ben kaçtım aşam burda olursanız görüşürüz kendinize iyi bakın çok öpüldünüz

Cerencim valla çocuk sahibi olmak için bu koca karı şeyleri..ne yapalım yardıma ihtiyacımız oluyor..senin gibi herkes hemencecik gebe kalmıyor aşkolsun...

kızz ne olduu alındınmı yoksaaa kıyamam ben sizeee
şakacık yapıyom annem ben şakacıkkkkk alınma sennn nütfennn....

Maviş bi unutmada dene şu incir kürünü klava: garanti veriyo doktor yahu hem bi zararı yok bildiğimiz incir kurusu.. filiz çok güzel anlatmış hergün taze taze kaynat gerçekten yumurta için faydası var. bide eşinede keçiboynuzu aşılama olursa olmadan önce o içsin. keçiboynuzu kaliteli sperm içinyerimseniben

kızlar cuma sebebiyle benim öğle yemeği satim geldi şimdi kapıcam 1saat sonra gelicem okumakdan şaşı olucam sayfaları :bbo:
hadi bana afiyet olsun çok kaynatmayın haaa süprizzzzz

hadi sana afiyet olsun bakalımcokacimcoook
birde bana bende anca kahvaltı yapmaya başladımmmmcokacimcoook

:roflol::roflol::roflol:ben hepsini yapıyorum valla:roflol::roflol::roflol:

benimde görümcemin de ikinci bebiş daha olmadı ugraşıyorlar bu incir kürünü onada tavsiye edeyim aklıma yattı
şimdi bu yumurta büyümesi içinmi

kaliteli yumurta elde etmek için canım, ama öncesinde soğan kürünü yapması lazım ki sağlıklı ve kaliteli yumurta elde edilsin

kaliteli yumurta elde etmek için canım, ama öncesinde soğan kürünü yapması lazım ki sağlıklı ve kaliteli yumurta elde edilsin

inşallah canım aklımda hepsini söylücem
Rabbim şu cuma vakitlerinin yüzühürmetine herkezin gönlünün muradını versin:Saruboceq::Saruboceq:

Yasemincim evet haklısın inciride deneyeyim keçi boynuzunuda eşim kendisini yiyor neyse suyunu yapayımda onudas içsin çinko hapida işe yarıyormuş sperm için bende bende kullanıyordum onu saç tırnak için vereyim onada..aşılama olup olmayacagını bilmiyorum yüksek ihtimal olmayacak şimdi ama p.tesi kesin belli olur..cerencim evet birazcık alındım..bunları yapmayı inan hiç istemezdim çünkü hergün o sogan suyunu içmek yok o karışımı yapmak yok bunu içmek o kadar kolay degil inan bana birde işin doktora gidip te ilaçtı igne vurulmakdı hiç güzel bir duygu degil ama latlanıyoruz sırf gelsin diye bu ugurda hem maddi hem manevi kaybım var benim her ay olmayacak diye kahroluyorum olmayıncada çok üzülüyorum kolay birşey degil..umarım yanlış anlamazsın beni sadece duygularımı birazda çıplak halde anlatmak istedim..

Canımcım hiç alınganlık yapma, hepimiz aynı durumdayız birtanem. Neleeeer neler yapıyoruz değil mi? Herşey bebişlerimiz için, ama bu şekilde karamsarlık yaparsan ve umutsuzluğa kapılırsan ne yaparsan yap işe yaramaz, hep pozitif olmak zorundasın, Polyanna'cılık oynamamız lazım hepimizin. Biliyorsun kafaya takıldığı zaman olacaksa da olmuyor maalesef. Onun için hepimiz moralimizi en üst seviyede tutup, elimizden gelen herşeyi yapacağız. İşimiz hiç kolay değil tatlım, hepimizin ortak amacı belli... O yüzden pozitif olalım ve herşeyin yolunda gideceğine inanalım kaydirigubbakcemile5

kuzum ben seni anlıyorum ve emin ol asla kimseyi yanlış anlamam rahat ol içinden geleni yaz söyle eyetrki biriktirme ben darılmam
sadece biraz gülelim diye espiri yaptım farkındasın sende zaten emin olun dualarımdasınız kızlar hep umarım en kısa zamanda yaşarsınız şuan benim yaşadıklarımı :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…