Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Yasemincim evet haklısın inciride deneyeyim keçi boynuzunuda eşim kendisini yiyor neyse suyunu yapayımda onudas içsin çinko hapida işe yarıyormuş sperm için bende bende kullanıyordum onu saç tırnak için vereyim onada..aşılama olup olmayacagını bilmiyorum yüksek ihtimal olmayacak şimdi ama p.tesi kesin belli olur..cerencim evet birazcık alındım..bunları yapmayı inan hiç istemezdim çünkü hergün o sogan suyunu içmek yok o karışımı yapmak yok bunu içmek o kadar kolay degil inan bana birde işin doktora gidip te ilaçtı igne vurulmakdı hiç güzel bir duygu degil ama latlanıyoruz sırf gelsin diye bu ugurda hem maddi hem manevi kaybım var benim her ay olmayacak diye kahroluyorum olmayıncada çok üzülüyorum kolay birşey degil..umarım yanlış anlamazsın beni sadece duygularımı birazda çıplak halde anlatmak istedim..

canım filiz ablanın dedigi pozitif düşünmek lazım a.sa.s
üzülmek yok birbirlerimizle paylaşıp konuşacagız ve birbirlerimize dua edecegizzzzzz:Saruboceq:

kızlar soğan suyumu hazırlamaya gidiyorumi birazdan gelirim (ıyyyyyyykkk)

ayy Allah affetsin sogan suyunun tadını bende bilirim kafamçokkarıştı
biezamanlar yani evlenmeden önce zayıflamak için içiyordum ama her defasında ööööö
oluyordukafamçokkarıştı
ama faydasınıda gördüm hakkınıda yemeyeyimmmkaydirigubbakcemile2
Allah kolaylık versin
gözünü kapat ve içççcokacimcoook

Yoo öyle küsecek şekilde alınganlık degildi benimkisi filizcim yanlış anladın biraz alındım dogru ama abartacak durum degil benimkisi, bizde alıştık artık.. Sadece laf açılınca içimdekileri yazmak istedim bazen bana böyle birikir bazı şeyler lütfen kırıyorsam söyleyin..benim içinde kolay degil benimde çevremdekilerin hepsi bebegi kucagında en basitinden görümcem 4 yılın üstüne 3 ayda gebe kaldı hemde tedavisiz ikiz..diyecegim o ki dogal olarak herkes soruyor bana görümcem kayınvalidem annemler biliyor durumu ama yinede bazen kendimi kötü hissediyorum.ara ara oluyor bu hisler..

Yoo öyle küsecek şekilde alınganlık degildi benimkisi filizcim yanlış anladın biraz alındım dogru ama abartacak durum degil benimkisi, bizde alıştık artık.. Sadece laf açılınca içimdekileri yazmak istedim bazen bana böyle birikir bazı şeyler lütfen kırıyorsam söyleyin..benim içinde kolay degil benimde çevremdekilerin hepsi bebegi kucagında en basitinden görümcem 4 yılın üstüne 3 ayda gebe kaldı hemde tedavisiz ikiz..diyecegim o ki dogal olarak herkes soruyor bana görümcem kayınvalidem annemler biliyor durumu ama yinede bazen kendimi kötü hissediyorum.ara ara oluyor bu hisler..

canım benim senin dediklerinde alınganlık yapılacak bişiy yok asıl sen yannış anlama
ve üzülme
insanlar sorarlar hemde herşeyi
aslında sadece başkaları degil insanız hepimiz soarız herşeyleri
ama bazı insanlar sormak yerine burun sokmayı deniyorlar
maalesef
hepimizin başından geçtiii
ben üç seneyi doldurcam nasip olursa martta
üç sendir dört tane bebişim ölmesine ragmen hemen rahatsızlıklarımız ardın
beişin varmı şumu bumu
yani insanlar burnlarını sokmayı çok severler
kulak asmamak kolay degil ama duymamak lazım

kızlar yemeğimi yedim geldim

evet mavicim hepimiz aynı durumdayız maleesef beklemek her açıdan yoruyo insanı kısmet hayırlısı olsunda biz böyle otlar haplar deniyelim yeterki sağlıkla gelsin bebişlerimiz

Kız sogan suyu zayıflatıyormu ki?cerencim dua ettiginizi biliyorum tşkler tatlım ..

evet benim kuzenimde içiyodu soğan suyunu zayıflamak için onu içiyodu hemen arkasından bacakalrını göbeğini streçle sarıp terletiyodu kendini faydasınıda gördü

Kız sogan suyu zayıflatıyormu ki?cerencim dua ettiginizi biliyorum tşkler tatlım ..

aaaa aşkolsun bilmiyormuydun :jeyyar:
hemde nasılllkaydirigubbakcemile2
ama günlük normal su içmeyeceksin onun yerine yani su yerşne sogan suyu içeceksin
ben sabahtan kaynatırdım şişeye doldurur akşama kadar onu içerdimmkafamçokkarıştı

evet benim kuzenimde içiyodu soğan suyunu zayıflamak için onu içiyodu hemen arkasından bacakalrını göbeğini streçle sarıp terletiyodu kendini faydasınıda gördü

evet bu garib onuda yaptı çok komik oluyordum o streçin içinde :roflol:
ama ne güzel terletiyorduuukaydirigubbakcemile2
yapmak isteyen olursa şiddetle tavsiye ederimmmkaydirigubbakcemile2

Haklısınız yeterki gelsin deneriz biz bunları ayy bir yerde okudum bebk tedavisi için 2 ay igne vurulan kişi toplamda 10 kilo almış bende almam degilmi?

Hee ama ben günde bir bardak içiyom zati öyle şişede bir sürü içemem suyu içiyorum ben çok artık içme o kadar su diyorlar işyerindekiler beni su içerken gördüklerinde..

Hee ama ben günde bir bardak içiyom zati öyle şişede bir sürü içemem suyu içiyorum ben çok artık içme o kadar su diyorlar işyerindekiler beni su içerken gördüklerinde..

günde bir şişe içmek gerek zayıflamak için ama çekilmez beee ıyykkk :bbo:

canım ya çok haklısın, ben de aynı durumdayım da işi deliliğe vuruyorum işte, düşünmemeye çalışıyorum, etrafın konuşmaları da cabası, offff işte offf
canım benim senin dediklerinde alınganlık yapılacak bişiy yok asıl sen yannış anlama
ve üzülme
insanlar sorarlar hemde herşeyi
aslında sadece başkaları degil insanız hepimiz soarız herşeyleri
ama bazı insanlar sormak yerine burun sokmayı deniyorlar
maalesef
hepimizin başından geçtiii
ben üç seneyi doldurcam nasip olursa martta
üç sendir dört tane bebişim ölmesine ragmen hemen rahatsızlıklarımız ardın
beişin varmı şumu bumu
yani insanlar burnlarını sokmayı çok severler
kulak asmamak kolay degil ama duymamak lazım

çok zor değil mi? insanlara kulak tıkamaya çalışıyorsun ama içine de oturuyorbenneyaptımki

mrb arkadaşlar ben yine geç kaldım yine erken kalkamıyorum çnk.sizler nasılsınız bakalım
bebişler iyidir umarım

canım ya çok haklısın, ben de aynı durumdayım da işi deliliğe vuruyorum işte, düşünmemeye çalışıyorum, etrafın konuşmaları da cabası, offff işte offf

çok zor değil mi? insanlara kulak tıkamaya çalışıyorsun ama içine de oturuyorbenneyaptımki

ahhh ahhh hemde nasıl oturuyor
birde bizimkiler burda birde başkalarıyla kıyaslıyorlar bak şunu bebegi var
bak bebegi büyüdü
şimdiye sninde olsaydı hoppala hoppala severdik
neler nelr
bunlar hafif bile kalır
ama mecburen duysanda duymuyacaksın kendin ailen ve bebişin için
başka çaresi yok
morel bozuklugu hamileligi engellermiş
bunu biliyormuydunuz
tabiki herşeyi etkiledigi gibi
şimdi bütün yaşadıklarımı anlatasım geldim neyse hemen susayım yoksa hiç bitmezzzz:eek:

iyi valla ne olsun uyuyorum sürekli ne yapıcam bilmiyorum.sen nasılsın.soğan suyu etkisini göstermeye başlamış çok sevindim

X