Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar benim wc ye gitmem lazım ve ben hala kahvaltı yapmadım ama pcnin başından kalkmaya korkuyorum :roflol:
lütfen beş dakikalık işi gelenlere saygı duruşu yapalım ve bekleyelim yazmayalım:roflol::roflol:

Bu kürün etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde beyaz kuru soğanı (Mor-kırmızı soğan olmaz) ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin.Bunu haftada 4 kez tekrar edin.Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over 'den de koruyacaktır diyor ayrıca

bende diyorum bir yerden tanıdık geliyor ama nerden hihoyyyt değiştiriyorum.

Sen izledin mi belgeseli?

irem niye avatara kendi resmini koymuyon kızz göreydik seni birde biz baksaydık prensesmisin kraliçemi heee????

bu arada belgeseli hala izleyemedim canımcım hesapta dün akşam izlicektim dimi ama evde ütü yaparken geçti vakit sırtım ağrıdı sonrada uyuyp kaldım birde o belgeseli ilk indiren linkini bulan bendim son izleyen ben olucam :):):)

yok kardeşim ben seni anladım sen saglıgın için çaılş:jeyyar: yoksa evde
dedigin gibi erkenden çocugu vaktinden önce dogurmaya kalkarsınnn:roflol::roflol:

bende diyorum öğretmen edasıyla yazmış bu hatun alıntıymış meğer kaydirigubbakcemile3
sağol bundadna bişi yok yapıcalabilcek bişiymiş ilk işim bundan almak olucak benimde uyguluayalım bakalım hepisini o soğanı normalde çok yiyyorum zaten
bayan merak doğrıu söylüyor wc molası verelim yoksa sonuçları kötü olucak topiği koku sarcak sonunda :bbo:

yaaa kızlar varya kocakarı topiği gibi oldu burası heeee
yok soğan suyu yok keçi boynuzu bilmem incir kürü
anam daral geldi midem kalktı siz bunları nasıl tüketeceksiniz yaawww.....
sizde de maşşallah ne bilgiler varmış anacımmmm....

yaaaaaaaa gene yabancı biri gelmiş buraya yaaaaaaaa
ışığı gören geliyo kapatın lambaları.....

eee başa gelen çekilir canımcım :)

günaydın güzeller evet ablam gelmiş ben görmemiştim o gün o benim canım küçük annem htc canım merak etme veririz herşey bebişler iin tabi salıvermek yok

hehehehe... tadı kötü değil güzelim ama ben öncesinden soğan olayını bilmiyordum o yüzden tek başına yapmıştım, şimdi soğan suyu kürü bittikten sonra incire başlayacağım :)

hoş geldin nur nasılsın?
kız insan bi çaktırır önce bu gelen benim ablam haberiniz olsun der bir tiyo verir bizde o kadar laf ettik yazmıyo diye resill olucaz kıızz ablanaa....

hoş geldin nur nasılsın?
kız insan bi çaktırır önce bu gelen benim ablam haberiniz olsun der bir tiyo verir bizde o kadar laf ettik yazmıyo diye resill olucaz kıızz ablanaa....

nasılsın nurcum? çoook tatlı bir ablan var, konuşamadık ama yazdıklarından bayağı şeker biri olduğu belli :)

kızlar cuma sebebiyle benim öğle yemeği satim geldi şimdi kapıcam 1saat sonra gelicem okumakdan şaşı olucam sayfaları :bbo:
hadi bana afiyet olsun çok kaynatmayın haaa süprizzzzz

kızlar cuma sebebiyle benim öğle yemeği satim geldi şimdi kapıcam 1saat sonra gelicem okumakdan şaşı olucam sayfaları :bbo:
hadi bana afiyet olsun çok kaynatmayın haaa süprizzzzz

afiyet olsun burcu cokacimcoook
kız bir saat boyunca ne yicen deli karı sen hamiş olmadan yarmagül olucan heee :roflol: :roflol:

hoş geldin nur nasılsın?

iyiyim canım dershaneye gidecem hazrlanıyorum ablamı görsem söylerdim ben gömedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…