Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızzz deme öyle kıyamam sana ben kocişin laptopunla birlikte giderim bacım hastaneye nasıl olsa internet her yerde dolmuşta iken bir başlarım sana yazmaya varıncaya kadar anlık haberin olur herşeyden cicim... :roflol: :roflol:

mavi denizcim şaka yaptım ben, seni yalnız bırakmamak için alarmı kurar erkenden gelirim ben kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bitmezzzzzzzzzzz anacım bitmezzzzzzzzzz

dogumdan sonra veririz hayırlısıylan inşallah canım
ama yannış okumadıysam benim 83 kiloyla başladıgımı yazmışsın ama ben 63kiloyla başladım 4kilo aldım
83duyunca şimdiden depresyona girecek gibi oldummm valla:roflol:

Cnm igne yumrutayı geliştirmek için klomen hap kullanıyordum iki aydır ama yumrutalar fazla büyümüyordu doktorum igneyi sonraki aşamaya bırakmıştı belki klomenle büyürler diye iki ayda aynı büyüklüge ulaştıklarını bie ilerleme katetmediklerini görünce klomenle vakit kaybetmek istemedi.. Igneye geçti normalde devlet ödüyor ama 3 yıl dolması gerekiyor henüz dolmadıgı içinde mecbur kendi paramla aldım koydu biraz o kdar para vermek bana birde muayene parası battım ben..igne ile yumurtamı büyütmeye çalışacak bakalım artık inş bu ay gebelik nasip olur bize..sogan suyunu acaba regl iken yapıyorum bir zararı olurmu diye düşünmeden edemedim içecem bakalım haftaya çarş kadar falan içerim herhalde sogan suyun u ortalama 9 gün falan içmiş olacam..pazarteside ilerleme varmı belli olur yumurtada..

:roflol::roflol: ay kızlar alemsiniz vallaaa kaydirigubbakcemile5

kendimi 83 kilo düşünemiyorum kızlarrrrrrrr
benim iş yerimden evime giden yol bayır aşağı zaten bir tekme ile yuvarlanırım heralde :):):)

hayırlısı olsun birtanem, inşallah senden de hamiş haberi alacağız çok yakında, canım benim :1hug:

sagol canım ya inşallah hepberaber temiz çıkar:Saruboceq:
dedigin gibi zor işler benim öteki bebişlerde rahatsız olunca hala her doktora gittigimde acaba bişiy varmı ne olacak kesesi göründümü şimdi hala her gittigimde kalp atışları varmı diye yüregim hop hop ediyor valla
doktorda kızmaktan bıktı kovacak yakında beni klava:
doktor sakin ol yok bişy demekten bıktı:roflol:

kız işallah bi dahaki ay hepimiz birden patalama yapar hamileyiz derizzzzz o an topşikdeki coşkuyu düşünemiyorum hihoyyyt:sm_cool::sm_cool:

Deme kız öyle hamiş olunca ne olacak diye ..rabbim herşeyin sabrını veriyor igneden acayip tırsan ben yaklaşık 1 senedir özellikle igne bagımlısı gibi oldum..kalçadan koldan kan almalar bir kaç kere serumlar..igne degilde ilacı canımı çok yaktı...

kız işallah bi dahaki ay hepimiz birden patalama yapar hamileyiz derizzzzz o an topşikdeki coşkuyu düşünemiyorum hihoyyyt:sm_cool::sm_cool:

ohooo halaylar çekeriz tatlım valla bayram olur burada :teytey::teytey::teytey:

:sm_cool::sm_cool::sm_cool:aynen böyle oluruz hepimiz sevinçten

ayy burcu sana çok yakışırdı kızzz
yarmagül derdik sana o zaman :roflol: :roflol: :roflol:

:roflol::roflol: ben en fazla 48 oldum hayatımda acayip farkediyo bende kilo o zaman bana demişlerdiki arımı soktu yüzüm yanakalrım acayip tombikti ki 48de düşünün 83 dedin gibi yarmagül gibi olurum :roflol:

burcu yavaş yavaş gelin kuzucum yavaş yavaş
ulen gebe kalmayı bekleyen hatunlar hepiniz aynı anda hamiş olsanız varya önce bizim topikte sonrada ülke genelince nüfus patlaması olur.
ve o zaman topiğin adı kesin değişir
deişmelide bencee....

Doktorum söyledi gülüm dün gittim tek sorun normal doğum yapamazmışım eğer yukarı çıkmazsa bizimkide yatmış geniş geniş pek yukarı çıkar gibide durmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…