Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Deme kız öyle hamiş olunca ne olacak diye ..rabbim herşeyin sabrını veriyor igneden acayip tırsan ben yaklaşık 1 senedir özellikle igne bagımlısı gibi oldum..kalçadan koldan kan almalar bir kaç kere serumlar..igne degilde ilacı canımı çok yaktı...

mavişcim nelere katlanıyoruz değil mi? Allahım bu emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah :)

:roflol::roflol: ben en fazla 48 oldum hayatımda acayip farkediyo bende kilo o zaman bana demişlerdiki arımı soktu yüzüm yanakalrım acayip tombikti ki 48de düşünün 83 dedin gibi yarmagül gibi olurum :roflol:

arı hee :roflol: :roflol: vayyyy güzel espiri
o zaman sen bir garip şişiyorsun güzelim
yediklerin bir tarafa gidip diğer taraf zayıfmı kalıyor kıııı
allah iyiliğini versin emi koptum yaaa
arrıııııııııı vızzz vıvvzzzzz vıııııızzzzz :roflol: :roflol:

Doktorum söyledi gülüm dün gittim tek sorun normal doğum yapamazmışım eğer yukarı çıkmazsa bizimkide yatmış geniş geniş pek yukarı çıkar gibide durmuyo

sağlıklı bir doğum olsun da boşver normali falan, önemli olan bebişin ve senin sağlığın canım, sıkma canını :):1hug:

mavi deniz ne güzel işte kuzum iğnelerede başlamışsın hadi hayırlısı inşallah en kısa zamanda müjdeli haberle gelirsin bize cicim. iğne yakıyor demek sabret kuzum 5 gün dediğin nedirki. sen iğnede bu kadar nazlanıyorsan vışşşş hamiş olunca nolcek kızzz... birde benimki gibi sıkıntılı başlarsa yandın :):)

Filizcim cinsiyeti öğrendiğimiz gün kan vermiştik test için yarında sonuçları alıcaz bakalım doktor amca ne dicek bize

canım burcucum emin ol ceren bana kendini hiç unutturmuyor teyzesi bazen gerçekten günlük hayata dalıyorum bebeği unutuyorum bir şekilde hatılatıyor kendisini tatlım anası gibi cadı olcak belli :):):)

kız bayan merak sen ne kadarlık hamilesin sende yapsana bir takvim senide takip edelim görelim olmuyor böyle boş boş sade sade.... hem sen ne güzel diyon öyle bırak işi gücü diye yok yaaaaa sonra nasıl geçinicez cicim sen maaşmı bağlıcan bize bu devirde sıkıysa çalışma hele....

kızım benim nasip olursa üçdört gün sonra dört ayım dolacaak
emme ben liste yapmayı bilmiyorum canım o yüzden de yok listem falan
canım sizler isteyin yeterki maaşda baglarım ben sizlerin kuzucukları için
emme benimde okadar durumum yok
site yönetimiyle bir anlaşma yapalım sürekli siteden çıkmayalım onlarda maaş baglasınlar öyle yapalım :roflol::roflol:
şaka bi yana gülüm kocişin çalışmıyormu

arı hee :roflol: :roflol: vayyyy güzel espiri
o zaman sen bir garip şişiyorsun güzelim
yediklerin bir tarafa gidip diğer taraf zayıfmı kalıyor kıııı
allah iyiliğini versin emi koptum yaaa
arrıııııııııı vızzz vıvvzzzzz vıııııızzzzz :roflol: :roflol:

kız o halimin resmini pc ye yükleyem bi gün gösterem size şimdikilye o halim ara ara evrim geçiriyorumda ben :roflol:

yasemincim hayırlı sağlıklı doğum yaaprsın işallah sezeryan normal allah hangisi hayırlısıyla onu yaşatsın hepinize

yabncı şahıs kapı açık giriver hemen sohbete katıl gel bak tanıyalım senide hamişmisin değilmisin

kızlaarrr istifa ediyozz yürüyüünnnnnn bayan merak nufusuna geçircek hepimizi :sm_cool:

htc80 keşke bizde hamiş olsakda yarmagül olsak valla ne güsel tompik tompik yürrüz gurrula

Doktorum söyledi gülüm dün gittim tek sorun normal doğum yapamazmışım eğer yukarı çıkmazsa bizimkide yatmış geniş geniş pek yukarı çıkar gibide durmuyo

ayyy canım hayırlıısı olsun inşallah hayırlısı normalse normal sezeryansa sezeryan olsun
benimde ara ara kahvverengi lekelrim oluyor doktorda bebişin eşi aşşagıda demişti ama böyle durumu bahsetmemişti
bu hafta sorayım bari
Rabbim haepimizin hakkında herşeyin hayırlısını versin inşallah

allah bütün hamişlere kolay doğumlar nasip etsin bi avazda kurtulursunuz inşallah kızlar kiloları bu kadar takmayın bebiş için herşeye değer kilo kolay biraz kesersin boğazdan tamam işte onlar sağlıklı olsun .bütün isteyenlerede buna bende dahil rabbim en kısa zamanda eli ayağı düzgün sağlıklı bebişler nasip etsin.
bayan merak kuzum kaç çocuğun var bu ilkmi

allah bütün hamişlere kolay doğumlar nasip etsin bi avazda kurtulursunuz inşallah kızlar kiloları bu kadar takmayın bebiş için herşeye değer kilo kolay biraz kesersin boğazdan tamam işte onlar sağlıklı olsun .bütün isteyenlerede buna bende dahil rabbim en kısa zamanda eli ayağı düzgün sağlıklı bebişler nasip etsin.
bayan merak kuzum kaç çocuğun var bu ilkmi

amiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn :Saruboceq::Saruboceq: tez vakitte saplıklaaa işallaaahhhh

pes doğrusu koca bi hafta kimsecikler yoktu topikte durdunuz durdunuz bugün çoştunuz aşkamı geldiniz kızlar valla pes ettim artık önce okucam sonra toplu cevap vericem size

kızlaarrr istifa ediyozz yürüyüünnnnnn bayan merak nufusuna geçircek hepimizi :sm_cool:

htc80 keşke bizde hamiş olsakda yarmagül olsak valla ne güsel tompik tompik yürrüz gurrula

Allah Allah benden allasmarldık birdaha görüşmemek üzere karkama bakmadan kaçıyorum :roflol:
korkuttunuz kız beni :roflol:
yada dur kaçmak bana yakışmaz liste yapalım bakalım kaç kişi çalışıyor ona göre kararımı verecem:roflol:

canım inşallah en kısa zamanda bi bakacaksınız daha dogrusu hepbirlikte bakacaz acaba bu kiloları nasıl verecez diye kaydirigubbakcemile2hepberaber yarmagül olacaz delikafaduldendelikafadulden

ya kızlar dün akşam eşimle yemeğe gittik ve ben soğan suyumu içemedim dün akşam, bir günden birşey olmaz değil mi?

pes doğrusu koca bi hafta kimsecikler yoktu topikte durdunuz durdunuz bugün çoştunuz aşkamı geldiniz kızlar valla pes ettim artık önce okucam sonra toplu cevap vericem size

hehehhe valla bugün herkes aşka geldi canım, sanırım hafta sonu mutluluğu aşka getirdi herkesi :roflol::roflol::roflol:

X