Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ben mümkün olduğunca yalnız bırakmam hayatım merak etme, ama sabah geç uyanırım o yüzden biraz geç gelebilirim (nispet yapar gibi mi oldu yoksa?):sm_cool::sm_cool::sm_cool:

benim patronuma bağlı gel derse yarın için paşa paşa gelicem ama yarın çok işim var yarın akşam kuzenimde bende olucak temizlik yemek derken günümü koşuşturmaca geçiricem hihoyyyt

anacım sende bir haftasonu uzat bacaklarını evde tembellik yap yaww
geçen hafta kocan arkadaşlarıyla çıktı diye inat sende peşinden çıktın sokakalara gezmeye ondan önceki hafta anana gittin bu hafta kuzen geliyor diyorsun.
ayıp ayıp otur evde kocanla ilgilen biraz öyle uzaktan uzaktan bebek olmuyo cicim :roflol:

ben hamile olursam herhalde 9. ayda normal standartlarda olurum 43 kiloyumda ayıptır söylemesikaydirigubbakcemile3:roflol:

canım ben 56 kilo ile hamile kaldım şuan 59 kiloyum bilemiyorum gidişatım ne olurrr şişeceğim garantide gerisi allah kerim :CüvCüv: :roflol:

:roflol: bende nedne olmuyor bu velet diyodum :uhm:
pazar bende gün var anca bütün işleri yarın yapıcam pazar gecede misaifirm olcak laelaelaelaelae

ben mümkün olduğunca yalnız bırakmam hayatım merak etme, ama sabah geç uyanırım o yüzden biraz geç gelebilirim (nispet yapar gibi mi oldu yoksa?):sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ehh biraz sanki gıcıklık hissettim ben bu yazıda

aaaaa unuttum ben yarın doktora gidicemki sabahtan yaaa bak iyiki aklıma geldi heee :sm_confused: sırnaşık şey
evet üçlü test sonucu için yarın sabahtan doktora gidicem anca öğlen gibi yada öğleden sonra gelirim buraya heralde....
ayy bakalım sonuçlar nasıl çıkacak nasıl unuttum ben bunu ya manyakmıyım neyim.
yakında içimde bir bebek olduğunu da unutucam hee kafamçokkarıştı

canım ben 56 kilo ile hamile kaldım şuan 59 kiloyum bilemiyorum gidişatım ne olurrr şişeceğim garantide gerisi allah kerim :CüvCüv: :roflol:

seninkide kilomu kardeşinden örnek alllll:roflol:
iyi çok fazla degilmişsin ben azevvel yazdıklarımı unutup rejime başlıyorumm:roflol:

:roflol: bende nedne olmuyor bu velet diyodum :uhm:
pazar bende gün var anca bütün işleri yarın yapıcam pazar gecede misaifirm olcak laelaelaelaelae

oohhh bu haftasonu çalışsan daha iyi valla yarın kuzen geliyor pazar gün var işin çok valla senin ben kimseyi ağırlamıyorum valla evde kendime halim yokta başkasıylamı uğraşıcam :roflol:

çok mu anlaşılıyor kız? heheheh... şaka birtanem şaka ben sana kıyabilir miyim hiç :1hug:

heyyyy bu kadar çabuk mu geçti zaman? hadi bakalım, çok güzel sonuçlarla geleceksin canımcım, merak etme sakın :dance::dance::dance:

Ayy bende iki tlfla konuştum 2 sayfa ilerlemişsiniz maşallah diyeyim siz aman nazar degmesin ara ara tlf görüşüyorum ondan kayboluyorum..doktora gittim aslınd abu ay sadece ignemi yapacak bunları soracakttım ama ona fırsat kalmadı..gittim muayene yaptı o ara aklım ignelerdeydi off acıyacakmı flan derken..ben tek sanıyordum ama 5 tane ignem varmış neyse muayene etti bişe demedi yardımcısına igneyi vurmasını söyledi tabii ben tırsıyorum..igneyi vurdu igne küçük birşey onu anlamadımda ilacı yakıyor biraz ilacı verirken cnm yandı oturamadım valla bir süre cnmde pek kıymetli nasıl nazlandım eşime basamıyorum bile bacagımın üstüne, acıyor yanıyordu..5 gün kullanıcam igneyi akşamları aynı saatte yapılacakmış 5.gün yani pazartesi tekrar randevum var o gün son igne yapılacak..sanırım yine yumurtaya bakacak.o zman biraz daha netleşecek durum ..ama duydum ki bu igneler daha çok kilo aldırıyormuş off ben ne yapacam kızlar zaten gebeligi düşündügümden bu yana ilaçlar yüzünden dahada fazla kilo aldım ne olacak halim bilmiyorum..dün akşam sogan suyunu yaptım bal çörek otu tarçın yedim arı sütü polende yedim.regliyim ya sogan suyu şimdi zararlı olabilirmi acaba..??

çatlak :roflol: sen içindeki cereni tam unutcan o içierden bi tepik atcakk huuu anneee aklına başına devşir ben burdayım diye hatırlatcak sana

kızlarr boşverin kilolarınızııı cokacimcoook

inşallah temiz çıkar canım testin benimde önümüzdeki hafta var bakalım hayırlı sonuçlar alırız inşallah

kızım sende otur oturdugun yerde işifelan bırak artıkın bence sen ve digerleri
yeterin iş yolunda dogurracagınızzz:roflol:

Cerenciğim, hamile ike kilo vermeyi düşünmüyorum. Doğumdan sonra demek istemiştim.

Cumartesileri ben de çalışıyorum kızlar. 7 senedir bu böyle ve artık çok sıkıldım. Geçen hafta cumartesi izin aldım. Bana iki gün tatil o kadar uzun geldi ki. Çok güzeldi.

Filiz doğru söylüyorsun canım. İnşaallah doğumdan sonra vereceğim kiloları.

Bayan merak, 12 kiloya kadar çok normal diyorlar. Sen biraz da fazla alsan 15 kilo fala, 83 le başlamısşın benim şimdiki kiloma anca çıkarsın canım. Hiç dert etme.

Benim tek avantajım kilolarımı fazla belli etmemem. Bundan 2 yıl öncesine kadar çok sıkı yüzücüydüm. Vücudum sıkı o yüzden.

canımcım ben anlamadım şimdi. Ne iğnesi oluyorsun sen? ya boşver kiloyu falan birtanem, bebişler için değer, bebiş olduktan sonra verirsin kilo, ayrıca soğan suyunu regl iken içmenin bir zararı olduğunu sanmıyorum, merak etme tatlım kaydirigubbakcemile2

Bayan Merak, pardon, 63 yazacağıma 83 yamışım.

Mavi deniz, ben de regli iken içmiştim, daha iyi. Yumurtalyıncaya kadar içmiş olursun. Sonra içme zaten.

Ana ceren yarın öglene kadar sende yoksan geçmez gülüm burası filiz baksana kaç ta kalkarım bilmiyorum diyor yaa!! Burcu yarın dolu zaten..diger hatunlarda gelmiyor dogru dürst c.tesileri..ben yalnız kalacam öglene kadar..

mavicim işallah yaptıklarının faydasını görürsün uğraşıp duruyoruz nelerle valla hepimiz

soğan suyunu reglinin ilk gününde başlayıp 10 gün kullancaksın diye biliyorum yanlış hatırlmaıyosam canım

mavi deniz ne güzel işte kuzum iğnelerede başlamışsın hadi hayırlısı inşallah en kısa zamanda müjdeli haberle gelirsin bize cicim. iğne yakıyor demek sabret kuzum 5 gün dediğin nedirki. sen iğnede bu kadar nazlanıyorsan vışşşş hamiş olunca nolcek kızzz... birde benimki gibi sıkıntılı başlarsa yandın :):)

Filizcim cinsiyeti öğrendiğimiz gün kan vermiştik test için yarında sonuçları alıcaz bakalım doktor amca ne dicek bize

canım burcucum emin ol ceren bana kendini hiç unutturmuyor teyzesi bazen gerçekten günlük hayata dalıyorum bebeği unutuyorum bir şekilde hatılatıyor kendisini tatlım anası gibi cadı olcak belli :):):)

kız bayan merak sen ne kadarlık hamilesin sende yapsana bir takvim senide takip edelim görelim olmuyor böyle boş boş sade sade.... hem sen ne güzel diyon öyle bırak işi gücü diye yok yaaaaa sonra nasıl geçinicez cicim sen maaşmı bağlıcan bize bu devirde sıkıysa çalışma hele....

hadi bakalım, senin de sonuçların çok iyi çıkacak canım :) ayyy ne zor işler bunlar, önce hamile kalma derdi, hamile kalırsın yok bebeğin kalp atışları, o biter ikili test heyecanı, o biter üçlü test, derken doğum heyecanı.... ayhhhh daraldım şimdi... bitmez mi bu heyecanlar yaw?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…