Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Arifecim çok saol iyiyim sen nasılsın
cerencim çok sevindim allah analı babalı büyütsün inşallah
kaçıncı haftadaydın sen

geldim kızlar yemeğimi yyiip arifecim afiyet oldu sağol kaydirigubbakcemile3
filizcim iyi gezmeler sana

crencim burcucum günaydınlar aslında tünaydınlar nasılsınız bakemmm anca geçmişi okudum valla oku oku bitmiyo dün 1 den sonra giremedim evi süpürdüm nevresimleri değiştirdim ve akşama kadar ütü yaptım bitmek bilmedi birde bişi diycem ceren hamiş pantalonu aldınmı aldıysan ayıp olmazsa kaç paraydı

crencim burcucum günaydınlar aslında tünaydınlar nasılsınız bakemmm anca geçmişi okudum valla oku oku bitmiyo dün 1 den sonra giremedim evi süpürdüm nevresimleri değiştirdim ve akşama kadar ütü yaptım bitmek bilmedi birde bişi diycem ceren hamiş pantalonu aldınmı aldıysan ayıp olmazsa kaç paraydı

Sanada tünaydın canımcım fazla yorma kendini ev işlerinde olurmu bebiş kızar sonra annesi.... :eek:klava:
canım ben henüz hamile pantolonu almadım çünkü almaya gidip denediğimde kalça kısmı acaip bol geldi ve daha erken olduğunu düşündüm fazla göbiş olmadığı için sadece kendime 1 beden büyük (38 idim 40 beden oldum ) pantolon aldım bir siyah kadife birde yumuşak kot ama kot öyle bildiğin kotlardan değil LCW den aldım beli lastikli çok rahat tavsiye ederim.
hamile pantolonları 25 tl.den başlıyordu cicim, LCW den aldığım da 30 tl.

Arifecim çok saol iyiyim sen nasılsın
cerencim çok sevindim allah analı babalı büyütsün inşallah
kaçıncı haftadaydın sen

bende iyiyim entelliyecim teşekkürederim
kızlar arınızda etmin işlemesini bilen varmı kk da çok güzel şemalar var bayıldım valla merak sardım yapıcam ben bu işi galiba

Sanada tünaydın canımcım fazla yorma kendini ev işlerinde olurmu bebiş kızar sonra annesi.... :eek:klava:
canım ben henüz hamile pantolonu almadım çünkü almaya gidip denediğimde kalça kısmı acaip bol geldi ve daha erken olduğunu düşündüm fazla göbiş olmadığı için sadece kendime 1 beden büyük (38 idim 40 beden oldum ) pantolon aldım bir siyah kadife birde yumuşak kot ama kot öyle bildiğin kotlardan değil LCW den aldım beli lastikli çok rahat tavsiye ederim.
hamile pantolonları 25 tl.den başlıyordu cicim, LCW den aldığım da 30 tl.

ya canım 25 çok ucuzmuş ben dün eşimle sormaya gittik 129.00 tl dedi şaştım valla

canım merhaba nasılsın kaptırmışşın kendini ev işlerine yorma kendini cicim .sen kaç haftalık oldun güzelim hamile pantolonu giyecek kadar karnın çıktımı ay ne çabuk büyüyolar

bende iyiyim entelliyecim teşekkürederim
kızlar arınızda etmin işlemesini bilen varmı kk da çok güzel şemalar var bayıldım valla merak sardım yapıcam ben bu işi galiba

evet canım ben yapıyordum bekar ikene etamin ve kanaviçe iğne işi olduğu için sabır gerektiriyor. eğer sabrın var ise başla yoksa yarım kalır.
ben çok severdim incik boncuk işlerle uğraşmayı annemde onları hep bana yaptırırdı :):)

ya canım 25 çok ucuzmuş ben dün eşimle sormaya gittik 129.00 tl dedi şaştım valla

ayyy çokmuş beee delikafadulden
valla sonradan giyemiceksin tatlım yazık o paraya şahsen benbiraz tutumlu olduğum için kıyamam o kadar para vermeye bence iyice gez dolaş mutlaka daha uygun bir şeyler bulursun.

merhaba kızlar.

Filizciğim, doktora gitmedim henüz. Hastane araştırıyoruz. Eve yakın ve güvenli olması lazım. Sık sık da değiştirmek istemiyorum.

Kızlar ben 4 haftalığım ama hiç bulantı falan hissetmiyorum. Sadece adet olacağım zaman hissettiğim kadar hafif hafif ağrılar hissediyorum bazen. Onun dışında hiçbir sıkıntım, akıntım, bulantım ağrım sızım yok. Sadece hafif göğüslerimin ucu acıyor o kadar. Sizce bu normal mi?

evet canım ben yapıyordum bekar ikene etamin ve kanaviçe iğne işi olduğu için sabır gerektiriyor. eğer sabrın var ise başla yoksa yarım kalır.
ben çok severdim incik boncuk işlerle uğraşmayı annemde onları hep bana yaptırırdı :):)

bende biliyorum ama sıkıya gelemem hiç birazda maymun iştahlıyım başlarım sonrada yarıda bırakırım

merhaba kızlar.

Filizciğim, doktora gitmedim henüz. Hastane araştırıyoruz. Eve yakın ve güvenli olması lazım. Sık sık da değiştirmek istemiyorum.

Kızlar ben 4 haftalığım ama hiç bulantı falan hissetmiyorum. Sadece adet olacağım zaman hissettiğim kadar hafif hafif ağrılar hissediyorum bazen. Onun dışında hiçbir sıkıntım, akıntım, bulantım ağrım sızım yok. Sadece hafif göğüslerimin ucu acıyor o kadar. Sizce bu normal mi?

Alllaaaahh bir tane daha evhamlı geldi galiba delikafadulden
canımcım daha dört haftalıksın çok çok yolun başındasın sen hiç merak etme bulantılar 2 hafta sonra kendini göstermeye başlar ben 6. haftanın sonunda bulantıları en belirgin hali ile yaşamaya başlamıştım üstelik 14. haftaya kadar.
inşallah sen bu sıkıntıları çekmezsen cicim...:CüvCüv:

merhaba kızlar.

canım hepsi normal benim sanılarım 8. haftaya kadar sürdü mide rahatsızlığımda benim bulanım hiç olmadı sadece midem ağrıdı 6. haftanın sonunda başladı

etamin yapmayı bende çok severdim bide dantel yaaprdım şimdi hiç biri kullanılmıyor :)))) ama oyalayıcı güsel şeyler

X