Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

geçmiş olsun canım, bugün başağrısı salgını var galiba :KK43:

canım, doktorun da söylemiş bu haftalarda olur diye, tabii ki kontrol altında tutulması gerekir, ama sen pozitif düşün, bence o kist kaybolacak, sakın endişelenme... hiçbir sorun çıkmadan bebişine kavuşacaksın :)

saolasın filizcim umarım öyle olur....

KISLAAAAAAAAR SELAAAM..
bi "ceee" diyip çıkayım dedim..malum işlerden kafamızı kaldırıpta yazamıyoruz. Maaşallah dün geceden beri yememiş, içmemiş yazmışsınız..iflahım kurudu yaw oku oku bitmiyooo..:)

filizcim bi de ballaya ballaya cunda da çay içtiğini yazmışsın..kız oklava değil kütük sallamam lazım sana bunun üzerine de kütük ikonu koymamışlar..:)))afiyet olsun canımcım iç yerime de..ben yazın acısını çıkarırım valla:)

cerencim evet kızlarımız adaş olacak..bi arkadaşım da bana kızı olursa mutlaka ceren koyacağını söyledi ve dedi ki cerenler akıllı oluyorlar valla da dedi..hadi bakalım ceren gele hoş gele deriz bizdee:))

bu arada glukofen+klomen+ovitrelle bu ay..valla bu ay da tutmazsa yumurtalar değil ben çatalayacam kızlar yaaa..sinirlendim ve kot aldım hafta sonu kendime kıçıma bakmadan:)) yani bebek düşünüyorum ve kot aldım, tezat değil mi..motive edeceğim diye biraz kendimi, salındım çarşılara:)

mavi denizcim öpüyorum seni de çok çok..fırsat bulursam yine girerim canım...

ismini yazmadığım herkese de ayrıca sevgiler

kız isimden olurmu zamane çocukları hepsi cin gibiler maşşallah seni beni cebinden çıkarır hepsi :) aman sağlıklı olsunlarda başka ne isteriz biz dimi. alışveriş iyi gelmiştir sanırım biraz kafan dağılmıştır :) fazla stres yapma kendine kızz çatlatma kendini hihoyyyt

merhaba kızlar hamilelikte bulantıyla beraber altına kaçıran varmı bu normal mi 2ayım bitti bu zamana kadar böyle birşey yaşamamıştım ama dünden beri su içsem onu bile çıkarıyorum aynı zamanda kusarken alttanda kaçırıyorum bu normal mi yardımcı olursanız sevinirim

KISLAAAAAAAAR SELAAAM..
bi "ceee" diyip çıkayım dedim..malum işlerden kafamızı kaldırıpta yazamıyoruz. Maaşallah dün geceden beri yememiş, içmemiş yazmışsınız..iflahım kurudu yaw oku oku bitmiyooo..:)

filizcim bi de ballaya ballaya cunda da çay içtiğini yazmışsın..kız oklava değil kütük sallamam lazım sana bunun üzerine de kütük ikonu koymamışlar..:)))afiyet olsun canımcım iç yerime de..ben yazın acısını çıkarırım valla:)

cerencim evet kızlarımız adaş olacak..bi arkadaşım da bana kızı olursa mutlaka ceren koyacağını söyledi ve dedi ki cerenler akıllı oluyorlar valla da dedi..hadi bakalım ceren gele hoş gele deriz bizdee:))

bu arada glukofen+klomen+ovitrelle bu ay..valla bu ay da tutmazsa yumurtalar değil ben çatalayacam kızlar yaaa..sinirlendim ve kot aldım hafta sonu kendime kıçıma bakmadan:)) yani bebek düşünüyorum ve kot aldım, tezat değil mi..motive edeceğim diye biraz kendimi, salındım çarşılara:)

mavi denizcim öpüyorum seni de çok çok..fırsat bulursam yine girerim canım...

ismini yazmadığım herkese de ayrıca sevgiler
canım benim, valla nispet yapmak için değildi, ben hiç yapar mıyım öyle şeyler? hatta öğleden sonra Cunda'ya gidip kahve içeceğimi de söylemiyorum hem... şaka şaka :)
kızlar bende 22 sinde bebeğimi görücem sonunda bugünlere sürekli onu düşünüyorum çok mrk ediyorum

ne güzeeeeeeel, hayırlı güzel haberlerle gel inşallah petekcim :)

hadi hayırlısı petekçim hayırlısıy git gör bebişini
cerot canım inşallah yumurtaların çatlar hayırlısıyla bak bu aralar çok güzel haberler alıyoruz inşallah sende vericeksin güzel haberler
filizcim haberi sabah okudum bende içim burkuldu allah ona sağlık versin

Minik oglan bahçede oynarken, babasinin arabasiyla sokaktan geçip, ormana dogru gittigini görmüs. Merak bu ya. O da arabayi izleyerek ormana gitmis.
Bir de ne görsün. Babasi ile teyzesi arabanin yaninda durmus öpüsüyorlar. Çocuk bu ya, gördügünden etkilenmis durumda kosarak eve dönmüs, nefes nefese heyecanli bir sekilde annesine, "Anne, anne. Biraz önce babami ormanda" derken annesi sözünü kesmis ve "Dur biraz. Nefes al. Sakinles. Öyle anlat" demis.
Oglan sakinlestikten sonra devam etmis, "Bahçede oynarken babamin arabasiyla ormana dogru gittigini gördüm. Ben de ormana gittim. Orada babami teyzemle öpüsürlerken gördüm. Bir süre sonra babam ceketini, teyzemde gömlegini çikardi. Sonra arabanin arka koltuguna geçtiler".
Anne çocuga dönmüs, "Dur bakalim, ne kadar ilginç bir öykü bu. Devamini anlatma, sakla. Aksam yemeginde babanla beraberken bitirirsin. Sen bu öyküyü bitirirken babanin suratini görmek istiyorum".
Aksam olmus, yemege oturmuslar. Anne çocuga dönmüs; "Bu gün neler yaptigini bize anlatsana" demis.
Oglan baslamis; "Bahçede oynarken babamin arabasiyla ormana dogru gittigini gördüm. Ben de ormana gittim. Orada babami teyzemle öpüsürlerken gördüm. Bir süre sonra babam ceketini, teyzemde gömlegini çikardi. Sonra arabanin arka koltuguna geçtiler. Ardindan geçen sene babam seyahatteykenn senin Amcamla yaptigin seyden yaptilar".

merhaba kızlar hamilelikte bulantıyla beraber altına kaçıran varmı bu normal mi 2ayım bitti bu zamana kadar böyle birşey yaşamamıştım ama dünden beri su içsem onu bile çıkarıyorum aynı zamanda kusarken alttanda kaçırıyorum bu normal mi yardımcı olursanız sevinirim

Allah sağlıkla tamamına erdirsin ve kucağına almayı nasip etsin canım... bu konuda sana ancak hamiş arkadaşlar yardımcı olabilir sanırım, ama mantıken düşündüğümde istifra sırasında bunun olması hiç de mantıksız gelmiyor, bilmiyorum ki:sm_confused:

merheba canım anlattığın şeyler çok normal hamilelikte herşeyi yaşıyoruz gebelikten dolayı böbrekler fazla tutamıyor ve öksürürken hapşururken biraz üşüyünce ve benzer durumlarda senin dediğin olay olabiliyor bu çok normal ee birde havalar soğuk malum. altında başka bir şey arama yani endişede etme boşuna....

arifecim inşallah önemli bişeyin yoktur ii olmadğın çok belli oluyo.
sıkıntın herneyse canını çok sıkma yoksa bebeğinin olmasında çok etkiliyo bende yaşadım çnk

lotuscum teşekkürler yazını görmedim temizlik yaparken hemen ben yazmışım sağol tatlım vede sende kendini strese sokma iyi düşün iyi şeyler olsun hayatım

ierror kullanıcısından alıntı
canım çok heyecanlı ve telaşlı bir tipim sana zahmet olmasa testteki adjusted risk oranlarını yazabilirmisin kaçta kaç çıkmıştı

canım bende öyleyim aslında hele de bu ikili test sonucunu çok kafama takmıştım iyimi? kötümü? diye....dr ultrasonda ense kalınlığına baktı 1,7 normal dedi burun kemiği oluşmuşmu diye baktı çok şükür oluşmuş.(down sendromlu bebeklerde bu aylarda oluşmazmış çünkü) kan sonucu değerlerini dr kendi alıp kontrol ediyor ve dosyaya koyuyor sonucu telle bana bildirdi her şey normal dedi...bende daha fazla inceleyip kafama takmamak için kağıdı kendinden istemedim...o yüzden oranları yazamayacağım....bence dr 'una güveniyorsan daha fazla araştırma...

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar soğan suyuma bugün başlıyorum, şimdi haşladım, soğumasını bekliyorum, gazamız mübarek olsun :)

X