Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

iyiyim filizcim sen nasılsın hayatım
sağol canım iyiyim, buraya bir takılıyorum ev işleri hak getire... yemek yapacağım daha ne yapacağımı bilmiyorum, valla daha pijamalarımı bile çıkarmadım üstümden... ayyy iğrencim :eek:klava:
teşekkür ederim filizcim......allahın bir mucizesi diye adlandırabiliyorum onu hissetmeyi...inş arkadaşım darısı sana....
amin canım kocaman bir AMİN :1hug:
burcum bende bilmiyorumki bi garibim içim içeme sığmıyor sıkılıyorum işte manyaklaştım iyice
teşekkür ederim lotuss iyyiz çok şükür bir yerden tutunmaya çalışıyoruz hayata ay ne güzel bebişinide hissettin allah kokusunu duymayıda nasip etsin inşallah sen nasılsın
filiz ceren döktürüyosunuz yine kızlar
napiim keyfinizi yerine getirmeye çalışıyoruz gülüm a.s.
Uçak New York'a yaklaşırken iki pilot konuşmaktadırlar. Ne var ki mikrofon açık kalmıştır ve konuşulanlar bütün yolcularca dinlenmektedir.
- New York'a iner inmez, önce ılık bir banyo yapacağım. Sonra buzlu bir duble viski içeceğim, sonra da o sarışın saçlı, uzun bacaklı hostesle...
Bunları duyan sarışın saçlıi uzun bacaklı hostes hemen pilot kabinine doğru koşmaya başlar. Yaşlı bir yolcu, hostesin yolunu keser:
- Acele etme kızım. Bırak da rahat rahat viskisini içsin.
hehehehe süpppppeeeeeeeeeeeer kaydirigubbakcemile2

burcum bende bilmiyorumki bi garibim içim içeme sığmıyor sıkılıyorum işte manyaklaştım iyice
teşekkür ederim lotuss iyyiz çok şükür bir yerden tutunmaya çalışıyoruz hayata ay ne güzel bebişinide hissettin allah kokusunu duymayıda nasip etsin inşallah sen nasılsın
filiz ceren döktürüyosunuz yine kızlar

amin inşşş arifecim.....sen tutun canını sıkma arkadaşım güzel günler var göreceğin......herşey vaktiyle düzeliyor oluyor.....

İerror canımmm sayfalar anında ilerlemiş yaw gördümde yazmaya fırsat olmadı
doktor en başta ikili test yapacaktı bize tatlım ama gerek duymadı herşey yolunda dedi dün üçlü test yapıldı sonuçları haftasonu alcaz bakalım inşallah herşey yolundadır. sen yaptınmı peki?

ceren ya görmüyosun yazdığımı sen 2 li zeka testi yaptırdınmı senin haftan ben den ileride ya ondan soruyom

Karli bir kis gunu genc bir adam dagda mahsur kalmis soguktan ve acliktan olmek uzereyken bir isik gormus, isik bir evden geliyormus. Neyse adam evin kapisini calmis, kapiyi yaslica bir kadin acmis adami iceri almis, adam acim susuzum filan derken neyse adamin karnini doyurmus yatarken yasli kadin iki kizini cagirmis, adama tanitmis,

bak demis bu buyuk kizim gecen yil dul kaldi, bu kucuk kizim halen bekar. Biz bu evde ucumuz yasariz... adam bir bakmis hepsi birbirinden guzel ama yani ayip olacak neyse aksam olunca yatmaya karar vermisler, ama kadin fazla yatagimiz ve odamiz yok demis biz kizlarla beraber yatariz sende yerde yatasin demis adama.... adam kabul etmis ve hepsi ayni odada yatmislar.... biraz zaman gecince adamin aklina tabi malum aktivite gelmis ama nasil olur hepsi beraber uyuyorlar diye sesini cikaramamis.... biraz daha zaman gecince, dul kiz baslamis sayiklamaya:
-dula gel, dula gel diye adam dayanamamis tabi hemen cikmis yataga dula sokulmus,biraz takildiktan sonra bekar kiz baslamis konusmaya:
-bolu birak dara gel, bolu birak dara gel..
adam mutlu bir sekilde kiza yonelmis ama arada anne yatmakta.... adam tam gecerken kadinin ustunden kadin baslamis sayiklamaya..

-bok yeme siradan gel, bok yeme siradan gel..

canımmm çok teşekkür ederim darısı tüm bekleyen ve isteyenlerin başına inşallah... kız senin bebişin cinsiyeti neydi belli olmuşmuydu birden hatırlayamadım... ya bu arada bende 18 haftalık oldum ama hala hissetmiyorum bebeğin hareketlerini bende bir gariplik var galiba :):):)

dr % 70 kız dedi ama kesin olarak bu ay sonu belli olacak sanırım.....pozisyonu pek müsait değildi :)) ben ilk olarak 17+1 de hissettim sonra 3-4 gün pek bişey hissetmedim....şimdi günde 2-3 kere ben burdayım diyor....sende bugünlerde hissedersin!!!!

kız ierror doktor sna iyi demiş işte sen hala neyin peşindesin alllaaa allaaa
yoksa cinsiyet konusunda bişeymi dedide takıldın hııı

lotuusss demek bir kız daha geliyor hee hadi bakalım hayırlısı allahtan canımın içi kesinleşince yaz bize mutlaka....

bir gun hoca nin biri azmis ve dayanamamis gece disari cikmis bir tagne oruspu bulmus ve sormus,

Hoca: kac lira istiyorsun bacim !!! demis
Oruspu da 50 ytl demis hoca da ise 25 ytl varmis neyse anlasmislar hoca kadina yarisini sokacak ve kadinla bir hotel e gidiyorlar neyse bunlar baslamislar hoplamaya ziplamaya derken bu sefer de oruspu dayanamamis ve azmis ve soyle demis
Oruspu:hepsini sok hepsini sok !!!!!demis hoca da demis ki
Hoca: yok ben haram yemeeeeeeeeeeeeeeeem demis

kız ierror doktor sna iyi demiş işte sen hala neyin peşindesin alllaaa allaaa
yoksa cinsiyet konusunda bişeymi dedide takıldın hııı

yok tatlım daha cinsiyet belli değil açıkcası onu merak etmiyorum çünkü ben ilkinde kötü anılar yaşadığım için sadece sağlığına ve içimde kalmasına odakladım kendimi ama eşime sorarsan o kız hayal ediyo ve içinede şirine olucak diye doğuyomuş

X