Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kız arife bizim adet günümüz aynıtdı demi aynı akşamalr deniyoruzdur biz kesin:roflol:

bende geçn gün dudağımı ısırdım ama çk kötü içini kanadı hatta şimdi aft denen beyaz yaralar olurya ondan oluştu kötükedihüso

ay ne acımıştır dudak çok fena oluyor sonra aft bildiğim kadarıyla kendiliğinden geçiyo galiba bişey sürdünmü

kız arife bizim adet günümüz aynıtdı demi aynı akşamalr deniyoruzdur biz kesin:roflol:

kim bilir belkide eş zamanlı çalışıyoruz tövbe tövbe :roflol:kız allah iyiliğini vermesin çok şeytansınız kötükedihüsoha nerden geldi aklına

senefçim hemen kendini kaptırma bendede 1 senelik evliyken olmuştu bende hamileyim zannetmiştim evlendikten sonra kadınların hormonları değişiyomuş o yüzdenmiş benimki.
benim başıma gldikten 7 ay sonra hamile kaldım.anlıyorum seni ben kendimi çok kaptırmıştım.
sonucu kötü oluyo emin ol bence.başka belirtilerin varmı bel ağrısı kasık ağrısı gibi

ay ne acımıştır dudak çok fena oluyor sonra aft bildiğim kadarıyla kendiliğinden geçiyo galiba bişey sürdünmü

eczaneden bi gargara aldım ama dediğin gibi kendiiğinden geçiyo napsam fayda etmiyor yemek yerken çok zorlanıyorum bende adet dönemimde mutlaka çıkar bu sefer çıkmadı diye sevinirken ben ısırarak zorla çıakrttım onu delikafadulden

kim bilir belkide eş zamanlı çalışıyoruz tövbe tövbe :roflol:kız allah iyiliğini vermesin çok şeytansınız kötükedihüsoha nerden geldi aklına

kaydirigubbakcemile3 yumurtlama günlerimiz aynı olduğuna göre kuluçkaya yatma dönemide aynıdır :roflol: saatlerimizi ayarlayılım :roflol:

kızlar siteye bir türlü giremedim o yüzden geciktim sizde maşşallah yani heee fokurduyorsunuz yinee

eczaneden bi gargara aldım ama dediğin gibi kendiiğinden geçiyo napsam fayda etmiyor yemek yerken çok zorlanıyorum bende adet dönemimde mutlaka çıkar bu sefer çıkmadı diye sevinirken ben ısırarak zorla çıakrttım onu delikafadulden

çok ilginç vitamin eksikliğinden falan mı çıkıyor acaba burcu

Ceyn ormanda Tarzan la ilk karsilastiginda ondan cok etkilenir ve yasamini
sürdürüs sekli üzerine uzun bir sohbete dalar. Sonunda konu cinsellige gelir ve
Ceyn sorar :
- Peki, seks konusunu nasil hallediyorsun?
- Seks, ne olmak?
Bunun uzerine Ceyn detayli bir sekilde anlatir. Tarzan :
- Haaa, ben agaç deligi kullanmak.
Ceyn, bunun yanlis oldugunu söyler ve dogrusunu göstermek için soyunur.
Çirilçiplak kalinca yere uzanir, bacaklarini ayirir ve :
- O is için dogru yer burasidir, Tarzan.
Tarzan da soyunur, Ceyn e yaklasir ve Ceyn in orasina korkunç bir tekme atar.
Ceyn aciyla firlar, dakikalarca inler.
Sakinlestikten sonra sinirle Tarzan a döner ve sorar :
- Neden yaptin bunu Tarzan?
- Tarzan kontrol etmek; içerde ari var mi...

Ceyn ormanda Tarzan la ilk karsilastiginda ondan cok etkilenir ve yasamini
sürdürüs sekli üzerine uzun bir sohbete dalar. Sonunda konu cinsellige gelir ve
Ceyn sorar :
- Peki, seks konusunu nasil hallediyorsun?
- Seks, ne olmak?
Bunun uzerine Ceyn detayli bir sekilde anlatir. Tarzan :
- Haaa, ben agaç deligi kullanmak.
Ceyn, bunun yanlis oldugunu söyler ve dogrusunu göstermek için soyunur.
Çirilçiplak kalinca yere uzanir, bacaklarini ayirir ve :
- O is için dogru yer burasidir, Tarzan.
Tarzan da soyunur, Ceyn e yaklasir ve Ceyn in orasina korkunç bir tekme atar.
Ceyn aciyla firlar, dakikalarca inler.
Sakinlestikten sonra sinirle Tarzan a döner ve sorar :
- Neden yaptin bunu Tarzan?
- Tarzan kontrol etmek; içerde ari var mi...

ceren harikasın kız sizde olmasanız napcam ben

Arifecim ne demek canım üzme kendini sıkma kasma strese sokma aaa relax olmaya çalış lütfen... bizler hep yanınızdayız biliyorsun kuzucum...

awaris belgesel anne karnından yaşama yolculuk belgeseli canım ben bu akşam izlicem inşallah.

ayyyyyyyyyyyyy şimdi hatırladım ben 1sene önce falan izlemiştim hamile değilken çok etkilenmiştim şimdi izlesem kesin aglarım herhalllllllll

X