Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yok tatlım daha cinsiyet belli değil açıkcası onu merak etmiyorum çünkü ben ilkinde kötü anılar yaşadığım için sadece sağlığına ve içimde kalmasına odakladım kendimi ama eşime sorarsan o kız hayal ediyo ve içinede şirine olucak diye doğuyomuş

hayırlısı güzelim, inşallah herşey yolunda gidecek ve sen de sağlıkla bebeğini kucaklayıp koklayacaksın, hiç merak etme ve endişelenme arkadaşım :1hug:

yok tatlım daha cinsiyet belli değil açıkcası onu merak etmiyorum çünkü ben ilkinde kötü anılar yaşadığım için sadece sağlığına ve içimde kalmasına odakladım kendimi ama eşime sorarsan o kız hayal ediyo ve içinede şirine olucak diye doğuyomuş

canım benim ya biliyorum kötü bir tecrübe yaşadın ama unutmaya çalış lütfen ve stres yapma kendine bebişide üzme annesi yoksa :eek:klava:
ayrıca sanırım babalarda hissediyorum canım cinsiyeti benim eşimde kızım kızım dedi kız çıktı allahtan hayırlısı güzelim. :Saruboceq:

canım çok heyecanlı ve telaşlı bir tipim sana zahmet olmasa testteki adjusted risk oranlarını yazabilirmisin kaçta kaç çıkmıştı

canım bende öyleyim aslında hele de bu ikili test sonucunu çok kafama takmıştım iyimi? kötümü? diye....dr ultrasonda ense kalınlığına baktı 1,7 normal dedi burun kemiği oluşmuşmu diye baktı çok şükür oluşmuş.(down sendromlu bebeklerde bu aylarda oluşmazmış çünkü) kan sonucu değerlerini dr kendi alıp kontrol ediyor ve dosyaya koyuyor sonucu telle bana bildirdi her şey normal dedi...bende daha fazla inceleyip kafama takmamak için kağıdı kendinden istemedim...o yüzden oranları yazamayacağım....bence dr 'una güveniyorsan daha fazla araştırma...

Ahmet bir gün isten eve erken gelir. Kapiyi acarki birde ne görsün en yakin arkadasi sevketle karisi sevisiyor.Ahmet: sevket bunu bana nasil yaparsin, biz seninle ayni yerde dogup beraber büyümedikmi ?? cocuklugumuzu beraber oynayarak gecirmedikmi? askerligimizi bile ayni zamanda ayni yerde yapmadikmi.ac kaldik bir parca ekmegi bölüsmedikmi?? yeri geldi islerin ters gitti sana ben yardim etmedimmi??
sevket!! sevket!! Ben konusurken bari dur.........

arkadaşlar mrb geçmişi okuyamadım başım ağrıyo çnk. bugün çok uyumuşum sizler nasılsınız umarım kötü bişey yoktur

aslında benimde bebeğimle ilgili bir sorunum var arkadaşlar....genelde panik yapıp kendimi kaptırmak istemiyorum ama!!!!!

dr en son muayene için gittiğimde bebeğin kafa,ense ölçümlerini yaparken beyninde bir kist gördü......bana da gösterdi....genelde bebeklerde bu haftalarda oluşan bir kistmiş daha sonraki aylarda kaybolurmuş.....ama biz yinede kontrol altında tutacağız dedi.....şimdi heyecenla yeni muayeneyi bekliyor ve kistin kaybolduğunu görmek istiyorum....umarım bir sorun çıkmaz....

petek hoş geldin güzelim bizde bir yaramazlık yok çok şükür hep güzel haberler duyuyoruz şükürler olsunki :):):)
bu gün herkeste var bir gariplik başı ağrıyan üçüncü kişisin hayırdır inşallah hayırdır inşallah....

aslında benimde bebeğimle ilgili bir sorunum var arkadaşlar....genelde panik yapıp kendimi kaptırmak istemiyorum ama!!!!!

dr en son muayene için gittiğimde bebeğin kafa,ense ölçümlerini yaparken beyninde bir kist gördü......bana da gösterdi....genelde bebeklerde bu haftalarda oluşan bir kistmiş daha sonraki aylarda kaybolurmuş.....ama biz yinede kontrol altında tutacağız dedi.....şimdi heyecenla yeni muayeneyi bekliyor ve kistin kaybolduğunu görmek istiyorum....umarım bir sorun çıkmaz....

şişştt sakin ol yapma böyle lütfen. kötü şeyler düşünme arkadaşım. doktor kaybolur demiş bak inşallah bir dahaki ziyaretinde görmeyeceksin onu orda kendinize bu tür şeyleri stres yapıp bunalıma sokmayın kızlar psikolojiniz bozulacak lütfen. ilginçtir benim doktorum hiç söylemiyor böyle şeyler bana sadece dikkat etmem gerekenleri söylüyor belkide evham yaparım diye korkuyordur :roflol:

ben çok uyudum o yüzden cerencim.kızımız napıyo yaramazlık yapmıyo demi annesi.iyi olduğuna
çok sevindim canım.allah korumuş

arkadaşlar mrb geçmişi okuyamadım başım ağrıyo çnk. bugün çok uyumuşum sizler nasılsınız umarım kötü bişey yoktur
geçmiş olsun canım, bugün başağrısı salgını var galiba :KK43:

canım, doktorun da söylemiş bu haftalarda olur diye, tabii ki kontrol altında tutulması gerekir, ama sen pozitif düşün, bence o kist kaybolacak, sakın endişelenme... hiçbir sorun çıkmadan bebişine kavuşacaksın :)

KISLAAAAAAAAR SELAAAM..
bi "ceee" diyip çıkayım dedim..malum işlerden kafamızı kaldırıpta yazamıyoruz. Maaşallah dün geceden beri yememiş, içmemiş yazmışsınız..iflahım kurudu yaw oku oku bitmiyooo..:)

filizcim bi de ballaya ballaya cunda da çay içtiğini yazmışsın..kız oklava değil kütük sallamam lazım sana bunun üzerine de kütük ikonu koymamışlar..:)))afiyet olsun canımcım iç yerime de..ben yazın acısını çıkarırım valla:)

cerencim evet kızlarımız adaş olacak..bi arkadaşım da bana kızı olursa mutlaka ceren koyacağını söyledi ve dedi ki cerenler akıllı oluyorlar valla da dedi..hadi bakalım ceren gele hoş gele deriz bizdee:))

bu arada glukofen+klomen+ovitrelle bu ay..valla bu ay da tutmazsa yumurtalar değil ben çatalayacam kızlar yaaa..sinirlendim ve kot aldım hafta sonu kendime kıçıma bakmadan:)) yani bebek düşünüyorum ve kot aldım, tezat değil mi..motive edeceğim diye biraz kendimi, salındım çarşılara:)

mavi denizcim öpüyorum seni de çok çok..fırsat bulursam yine girerim canım...

ismini yazmadığım herkese de ayrıca sevgiler

ben çok uyudum o yüzden cerencim.kızımız napıyo yaramazlık yapmıyo demi annesi.iyi olduğuna
çok sevindim canım.allah korumuş

hımm anladım bende de olur o fazla uyuduğum zaman baş ağrısı yaşarım vücut erken kalkmaya alışınca uyku düzenide karışınca oluyor böyle gariplikler. neyse geçer inşallah biran önce canım baş ağrın...
kızımız iyi teyzesi maşşallah her sorana öpücük yolluyor içerden mucxxxxxxxxxx

ayyy filiz çok duygusal oldum zaten.ağlıcam şimdi içim parçalandı
valla ben de okuyunca çok üzüldüm, hayat pamuk ipliğine bağlı derler ya aynen öyle işte
ayy ne denirki böyle bir olaya... bir hayat başlarken bir hayat bitiyorr :KK43::KK43::KK43:
RAbbim o minicik meleğe uzun sağlıklı ömür versin inşallah :Saruboceq:

amin canım amin:1no2:

şişştt sakin ol yapma böyle lütfen. kötü şeyler düşünme arkadaşım. doktor kaybolur demiş bak inşallah bir dahaki ziyaretinde görmeyeceksin onu orda kendinize bu tür şeyleri stres yapıp bunalıma sokmayın kızlar psikolojiniz bozulacak lütfen. ilginçtir benim doktorum hiç söylemiyor böyle şeyler bana sadece dikkat etmem gerekenleri söylüyor belkide evham yaparım diye korkuyordur :roflol:

inş bu sefer görmeyiz dediğin gibi.....fazla düşünmemeye çalışıyorum zaten.....allahın takdiri.....

X