Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

merhaba arkadaşlar bende anne olmak için sabırsızlanıyorum biz 6 aydır korunmuyoruz ama olmadı hamile arkadaşlarıma sorum olacaktı benim adetime 10 gün var ama göğüs uçlarıma dokunamıyorum acıyor ve uçlarınaki bezeler belirgin hale gelmiş beyaz beyaz sizce bu gebelik belirtisimi sizdede olmuşmuydu?cevaplarınızı bekliyorum :1hug:

bi yemeğe gittim geldim amma kaynatmışsınız arkadaşlar böyle :sm_confused:
hamile arkadaşlarım hepiniz güsel bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza alcaksınız strese sokmayın kendinizi bebeişler içerde neşeli neşeli büyüsün :emir_bebek::ecrin_bebek:
filizcim hadi bakalım soğan suyu anında etkisini gösterir işallah

bi yemeğe gittim geldim amma kaynatmışsınız arkadaşlar böyle :sm_confused:
hamile arkadaşlarım hepiniz güsel bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza alcaksınız strese sokmayın kendinizi bebeişler içerde neşeli neşeli büyüsün :emir_bebek::ecrin_bebek:
filizcim hadi bakalım soğan suyu anında etkisini gösterir işallah

sağol canım, innnnnşşşşşşşşşaaaaaalllllllllllaaaaaahhhhhhhhh!!!

bu arada Burcu çok doğru bir şey söylüyor kızlar... strese girip bebeişlerinizi üzmeyin, dün akşam seyrettiğim belgeselde bebek anne ne hissediyorsa onun da hissettiğini gördüm, yüz ifadesiyle bunu açık seçik gösteriyor çocuklar... yapmayın ya, üzmeyin yeğenlerimizi... aaaa kızdım şimdi:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

merhaba arkadaşlar bende anne olmak için sabırsızlanıyorum biz 6 aydır korunmuyoruz ama olmadı hamile arkadaşlarıma sorum olacaktı benim adetime 10 gün var ama göğüs uçlarıma dokunamıyorum acıyor ve uçlarınaki bezeler belirgin hale gelmiş beyaz beyaz sizce bu gebelik belirtisimi sizdede olmuşmuydu?cevaplarınızı bekliyorum :1hug:

merhaba senef,

adetine 10 gün kalmış olması belirtiler için çok erken....bence kendinde bu kadar erken belirtiler arama....bende göğüslerde aynı regl olacakmışım gibi hassasiyet vardı....onun dışında reglinin geçmesi dışında bir kesin kanı olmuyor hamileliğin.....umarım reglin geçer ve testte iki çizgi görürsün :))

ben soğan suyunu akıntı ve iltihap için biliyorumda o yüzden sordum.sana afiyet olsun
şifa olur inşallah

doğru diyorsun hayatım, İbrahim Saraçoğlu TV'de aynen şöyle söylemişti "soğan kadınlar için verilmiş bir nimet", faydaları saymakla bitmez, 15 gün sonra soğan kürü bitince incir kürüne başlayacağım o da kaliteli yumurta elde etmek için, kocişime de keçiboynuzu ve E vitaminine başladım, garibim peki deyip yapıyor.... offf ne zormuş çocuk sahibi olmak ya

doğru diyorsun hayatım, İbrahim Saraçoğlu TV'de aynen şöyle söylemişti "soğan kadınlar için verilmiş bir nimet", faydaları saymakla bitmez, 15 gün sonra soğan kürü bitince incir kürüne başlayacağım o da kaliteli yumurta elde etmek için, kocişime de keçiboynuzu ve E vitaminine başladım, garibim peki deyip yapıyor.... offf ne zormuş çocuk sahibi olmak ya

hayırlısı olsun canım şifa niyetine ve bebişe hadi bakalım bizim bıcırıklar çok nazlı bizi uğratıracaklar rabbim tez zamanda verir inşallah

hayırlısı olsun canım şifa niyetine ve bebişe hadi bakalım bizim bıcırıklar çok nazlı bizi uğratıracaklar rabbim tez zamanda verir inşallah

sağol canım, hepimiz elimizden geleni yapıyoruz, gerisi allaha kalmış :) inşallah en kısa zamanda verir allahım:1hug:

X