Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

burcu, arife, filiz sizler nasılsınız? topiğimizin daimi ziyaretçileri....

canım sağol iyiyim :) ne güzel bir duygudur bebişini içinde hissetmek, doya doya yaşa güzelim bu duyguyu :) darısı başımıza inşallah, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin birtanem :)

sen var ya sen :roflol::roflol::roflol:

burcu, arife, filiz sizler nasılsınız? topiğimizin daimi ziyaretçileri....

valla dedin gibi biz hep burdayız artık burda ağlayıp burda gülüyoruz
hepinizden bilgi aldıkmı daha bi seviniyoruz hihoyyyt ayy kafiyeli yazmışım kaydirigubbakcemile3

kızlar benim yemeğim geldi gideyim yiyeyim cokacimcoook

kızlar gününüz güzel geçsin inşallah ben gece burdaydım kimsecikler yoktu.ceren bişey sorucam sen 2 li test yaptırdınmı bebişe

mavi deniz canım geçmiş olsun başın ağrıyomuş seni iyi anlarım çünkü bende de sinizütten dolayı baş ağrısı oluyo malum ilaçda alamıyorum geçicek diye kendimi avutuyorum.birde tabloyu sen takip ediyosun ya ben kopyalamadan direk sana yazıyım dedim ben 12 . haftaya girdim

canım sağol iyiyim :) ne güzel bir duygudur bebişini içinde hissetmek, doya doya yaşa güzelim bu duyguyu :) darısı başımıza inşallah, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin birtanem :)

teşekkür ederim filizcim......allahın bir mucizesi diye adlandırabiliyorum onu hissetmeyi...inş arkadaşım darısı sana....

burcum bende bilmiyorumki bi garibim içim içeme sığmıyor sıkılıyorum işte manyaklaştım iyice
teşekkür ederim lotuss iyyiz çok şükür bir yerden tutunmaya çalışıyoruz hayata ay ne güzel bebişinide hissettin allah kokusunu duymayıda nasip etsin inşallah sen nasılsın
filiz ceren döktürüyosunuz yine kızlar

Uçak New York'a yaklaşırken iki pilot konuşmaktadırlar. Ne var ki mikrofon açık kalmıştır ve konuşulanlar bütün yolcularca dinlenmektedir.
- New York'a iner inmez, önce ılık bir banyo yapacağım. Sonra buzlu bir duble viski içeceğim, sonra da o sarışın saçlı, uzun bacaklı hostesle...
Bunları duyan sarışın saçlıi uzun bacaklı hostes hemen pilot kabinine doğru koşmaya başlar. Yaşlı bir yolcu, hostesin yolunu keser:
- Acele etme kızım. Bırak da rahat rahat viskisini içsin.

arifecim cicim soğuk almışsın geçmiş olsun ya arkadaşlarında dediği gibi adı üstünde kış güneşine aldanma valla ben hep kaban ve atkımı sarınarak çıkıyorum bitek sıcak diye şapka takmıyorum

canımcım mavidenize özel mesaj gönder istersen güzelim, çünkü öyle bir not düşmüştü, geri dönüp bakamayabilirim demişti, arada kaybolmasın senin haftan tatlım :)

canımmm çok teşekkür ederim darısı tüm bekleyen ve isteyenlerin başına inşallah... kız senin bebişin cinsiyeti neydi belli olmuşmuydu birden hatırlayamadım... ya bu arada bende 18 haftalık oldum ama hala hissetmiyorum bebeğin hareketlerini bende bir gariplik var galiba :):):)

düdşünceli arkadaşım benim sağol ama ben hasta değilim yalnış oldu galiba beyaz üşütmüştü yalnış hatırlamıyosam bu arada geçmiş olsun canım kendine dikkat et bolbol dinlen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…