Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

:roflol::roflol: Süperrrrrr işten kovulur bu azrail

Cerencim akşam o belgeseli seyrettim, gerçekten muhteşem, öyle bir mucize ki inanılmaz, bu akşam eşime de seyrettireceğim

Selam kızlar,

Çok sevindim beğenmenize uzun bir ara ortalarda yoktum ama belgeselle aldım gönlünüzü sanırsamkaydirigubbakcemile3 Bende ilk izlediğimde çok duygulanmıştım resmen bir mucizeye tanık oluyorsunuz.En güzel belgesel bu bence ben birde dvd de kocaman tv ekranında izlemiştim içim çıkmıştı ağlamaktansenağlamasenağlamasenağlama

kızlarrrrr
arife beyazzzzz ireemmmm cerennnnnn napıonuz kııııızlarrrrr ses verinnnn

kızlar biraz ara verdim kimsecikler gelmiyor diye ama gelenler gelmiş başlamış muhabbete. ayrıca burcu bende de bir gariplik var sanki bu gün pazartesi ama benim 3 değil 4 günüm var daha ya ben ne yapayım
Filizcim sanada günaydın cicim belgeseli izledin demek ben fazla bakamadım malum geç olmuştu ceren içerden bağırıyordu yatalım diye:):) nasipse inşallah bu akşam izlicem bende :):):)

iremcim hoşgeldin tekrar evet belgeselle gönlümüzü aldın sayılır bacım ama fazla ara verme bu kez seni değil belgesel sinema filminde başrol oynasan kurtaramaz :):):)

Hoşbulduk cicim.Tamam söz veriyorum bundan sonra hep sizinleyim:teytey:

Filizzzzzzzzzzzz
kız allah canını almasın ben seni tanıyamadım :):):)
ayyy koptum yaaa sağolasınnnn...

0001 irem burda yoklamaya yazın benidekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol: Süperrrrrr işten kovulur bu azrail
hehehehe bence de
teşekkürler hayatım, ağlaya ağlaya seyrettim valla
Filizzzzzzzzzzzz
kız allah canını almasın ben seni tanıyamadım :):):)
ayyy koptum yaaa sağolasınnnn...

hehehe canım beniiiim :)

ya çalışan arkadaşlarıma komik bir şey göndereceğim de beceremedim, biraz uğraşmam lazım :)

günaydın kızlar
maşallah maşallah dünden beri amma çok yazmışsınız ya
oku oku oku....bitmedi
kız ceren niye korkutuyon milleti
gelsinler topiğimiz daha kalabalık olsun di mi ya?
bugün kendimi hiç iyi hissetmiyorum
felaket bir baş ağrım var
o kadar yattım uyudum hala geçmedi geçmedi
eşime kahvaltıda hazırlamadım bugün
inş geçer
ortalığı toparlayayım biraz daha yatıcam.

9 ay sonra ...

Hip Hop dinliyor
( streste, hareketsizlikten ve çok yemek yemekten şişmanladı ve kabızlık çekiyor. )

1 yıl sonra ...
Rep dinliyor.
( Gözleri seğiriyor, stres, kahve (kafein) hayatını çürüttü her sabah geç kalmamak için yataktan düşerken, günün güzelliklerini hissedemiyor artık !!)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…