Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

nurcum sıkma canını, geçici bugünler, bebişini düşün, ne güzel şu an ona sahipsin ve onun orada olduğunu biliyorsun, bundan daha büyük bir mutluluk olabilir mi, onu düşünmek bile içindeki sıkıntıyı alıp götürmeli birtanem, çünkü bu sıkıntılarla onu da üzüyorsun, biliyorsun ki sen ne hissedersen o da onu hisseder, onun için silkelen ve at bakalım o sıkıntıyı üzerinden, unutma çok yakında cinsiyetini öğreneceksin, sana bir abla tavsiyesi daha... bugünlerinin tadını çıkar, çünkü hamilelik o kadar güzel o kadar yüce bir duygu ki her anını içine sindir ve yaşa, tadını çıkar... bak bizler bu kadar uğraşıyoruz ve sıkıntılarımızı atmaya çalışıyoruz ruhumuzdan, sırf bebiş sahibi olabilmek için moralimizi yükseltmeye çalışıyoruz... sense buna sahipsin ve tadını çıkar... bulantılarının, ağrılarının, duygu karmaşalarının bile tadını çıkar... bunlar gelip geçici ama yaşamak zorundasın, en azından keyif al bunlardan birtanem.... offfff amma konuştum yahu, bir de internet koparmış şimdi, o zaman saçımı başımı yolarım valla

canlarım bilmiyorum ki ya göz yaşı hazır gözümde hemen akıyor bide çok sıkıntılıyım ortada bişey yok ama benim içim sıkılıyor

nurcum rahat bırak kendiniağlamkmı geliyo içinden koyver gitsin hatta bizde eşlik ederiz sana yeterki ölesine sıkıntı olsun Allahım dert vermesin kimseye
sıkıldıkça bebişini sev bak nasıl huzur kaplıcak içini
ben çok doordum ya biliom dabi ne bilim öyle olur diye umuyorum hayal ediyorum en azından :uhm:

Canım yaaa allah sanada en kısa zamanda yaşatsın inşallah kuzum bunları...
o zaman daha bir bilmiş olur konuşursun :roflol:

Burcucum yumurta olsun diye neler yapmıyorum... kocişime bu akşam keçiboynuzu hazırladım, E vitaminini içirdim. Kendime sabahları bal, çörek otu, tarçın karışımı yapıyorum (böğğğğğğ iğrenç bir şey yaaaaaaaaaa (((), arı sütü, polen, bal karışımını aldım bugün, bir kaşık içtim bile, yarın soğan suyuna başlayacağım, soğandan sonra incir kürüne geçeceğim.... Allahım yaptığım şeylere bak, 40 yıl düşünsem bunları yapacağım aklıma gelmezdi, cart cart doğuracağım sanırdım, pöööh nerdeeeeeeeeeee?klava:

Canım yaaa allah yardımcın olsun umarım bu dediklerini fazla ugulamak zorunda kalmadan sağlıklı bir şekilde bebeğine kavuşursun ablacım.... :ecrin_bebek:

:roflol: allah iyiliğini güldüm valla
bal çörekotu tarçın irençmi bende başlıcam hazırlıcam birazdan :bbo:
vala bende deidn gibi çatır çatır doorcam sandım hatt tmam dedim 2008 yazında tatilde gidiyoruz ve fethiye menşeli bir bebek yapıoyruz siparişle hemen olcak sanki avucumuzu yaladık bugune kadar işte:çok üzgünüm:

Canım yaaa allah yardımcın olsun umarım bu dediklerini fazla ugulamak zorunda kalmadan sağlıklı bir şekilde bebeğine kavuşursun ablacım.... :ecrin_bebek:

inşallah hayatım, inşallah... hayır ben esas neden korkuyorum biliyor musunuz? karı koca yakında duvarları tırmalamaya başlayacağız bu kadar enerjiden sonra, çünkü benim kanamam bugün başladı bakalım ne zaman biter.... hehehe

yaaa demeyin böyle düşünmeyin lütfen yaaa
herşeyin bir vakti zamanı var kızlar relax olun pozitif düşünün nütfen...
belki hamiş kalmak için bekliyorsunuz ama çatır çatır doğurmayacağınız ne malum :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…