Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlarrrr ben geldim nihayet pc başına oturabildim burdaki arkadaşlar bilirler benim bir ufaklığım daha var (yiğenim beyza :):) ) aşağıda onunla oynadımda çok özlemiş beni ondan ayrılmadım.
maşşallah sizlerde baya bir kaynatmışsınız kızlarrr ne güzel....
benim için iyi dileklerde bulunan herkese çoookkk teşekkür ederim canlarım benim kuzucuklarım....

bu arada cerot deek senin kızının adıda ceren ayy aman ne güzel kızına adaş geliyor desene :)
ben çok uzun yıllardır aslında cemre ismini istiyrdum fakat anlamını öğrenince tedirgin oldum ve cerene karar verdim o ismi düşündüğüm sıralarda da digitürk'ün baby tv reklamı çıkmıştı ceren isimli küük bir kız çocuğu oynuyordu onuda görünce işte benim kızım iye geçti içimden bir an ve ceren diye kaldı. allahıma şükürler olsunki rabbim gönlüme göre verdi eşimde kız kız deyip duruyordu oda çok mutlu oldu :)
rabbim herkesin gönlüne göre versin herşeyi inşallahhh aminnn....

eee kızlar akşamın bu vakti kimler var topiğimizde bakalım yazışacak kimsecikler varmı acep :):):)

slm kızlar hem yemek yiyip hem sizi okuyorum allam ne zor muş ikisini aynı anda yapmk çatalı bıcağı pc ye doğru uzatcam nerdeyse-tatlicadiarzu-
nurcum bencede senin erkek

Filiz abla ben burdayım sen nerelerdesin asıl?
bir kaç gündür uzak duruyorsun sanki pek göremiyorum seniiiii pişt ne oluyor gııı....

slm kızlar hem yemek yiyip hem sizi okuyorum allam ne zor muş ikisini aynı anda yapmk çatalı bıcağı pc ye doğru uzatcam nerdeyse-tatlicadiarzu-

kız burcu senin kociş bu akşam nöbettemi?
aman dikkat et zaten az yiyorsun onuda pc y uzatma sen ye :):):)

kızlarrrr ben geldim nihayet pc başına oturabildim burdaki arkadaşlar bilirler benim bir ufaklığım daha var (yiğenim beyza :):) ) aşağıda onunla oynadımda çok özlemiş beni ondan ayrılmadım.
maşşallah sizlerde baya bir kaynatmışsınız kızlarrr ne güzel....
benim için iyi dileklerde bulunan herkese çoookkk teşekkür ederim canlarım benim kuzucuklarım....

bu arada cerot deek senin kızının adıda ceren ayy aman ne güzel kızına adaş geliyor desene :)
ben çok uzun yıllardır aslında cemre ismini istiyrdum fakat anlamını öğrenince tedirgin oldum ve cerene karar verdim o ismi düşündüğüm sıralarda da digitürk'ün baby tv reklamı çıkmıştı ceren isimli küük bir kız çocuğu oynuyordu onuda görünce işte benim kızım iye geçti içimden bir an ve ceren diye kaldı. allahıma şükürler olsunki rabbim gönlüme göre verdi eşimde kız kız deyip duruyordu oda çok mutlu oldu :)
rabbim herkesin gönlüne göre versin herşeyi inşallahhh aminnn....

eee kızlar akşamın bu vakti kimler var topiğimizde bakalım yazışacak kimsecikler varmı acep :):):)

hoşgeldin fıstık, nasılsın bakalım? Allah eli ayağı düzgün, aklı başında, hayırlı bir evlat versin canım, ismiyle bin yaşasın inşallah :):nazar::nazar::nazar:

Nurcum rabbim gönlüne göre versin kuzum sen ne hissediyorsun?
bende ilk hamileliği öğrendiğimden beri erkek gibi geliyordu bana ama gönlüm kız olsa fenamı olur diyordu (allahımın gücüne gitmesin inşallah) ama erkek hissediyordum kız çıktı
bakalım seninki ne olacak kııııı.... hadi hayırlısı....

canım banada öyle geliyor oğlum diyorum sonrada kız ise üzülmesin diye özür diliyorum iyice kafayı yedim

filiz abla ben burdayım içim çok sıkılıyor benim

nur ne oldu gülüm neden için sıkılıyor? kocişimi özledin zuzum?
nurcum bu arada canımın içi hatırlarsan benim takvimimi sen yapmıştın ben ileriye doğru sayanı becerememiştim, şimdide tarihte değişiklik yapmamız gerekiyor nasıl halledicez kuzum?

Filiz abla ben burdayım sen nerelerdesin asıl?
bir kaç gündür uzak duruyorsun sanki pek göremiyorum seniiiii pişt ne oluyor gııı....

canımcım biraz işlerim vardı, sonra buraya geleyim dediğimde de internet koptu durdu, bugün hatta tam yazıyordum internet kopunca tepem attı bir müddet bıraktım :)

Nurcum rabbim gönlüne göre versin kuzum sen ne hissediyorsun?
bende ilk hamileliği öğrendiğimden beri erkek gibi geliyordu bana ama gönlüm kız olsa fenamı olur diyordu (allahımın gücüne gitmesin inşallah) ama erkek hissediyordum kız çıktı
bakalım seninki ne olacak kııııı.... hadi hayırlısı....

bende hep erkek istedim bu bekarlığımdada öyleydi ama şimdi sağlıklı osun eli ayağı düzgün olsun başka bişey istemiyorum

nur ne oldu gülüm neden için sıkılıyor? kocişimi özledin zuzum?
nurcum bu arada canımın içi hatırlarsan benim takvimimi sen yapmıştın ben ileriye doğru sayanı becerememiştim, şimdide tarihte değişiklik yapmamız gerekiyor nasıl halledicez kuzum?

canım aynısından mı istiyorsun bide satı kaç alacaz onu yaz ben tekrar yaparım sana

afiyet şeker bal olsun güzelim, yarasın canikom cokacimcoook

sağolasın löp löp yumurta olsun dşye yiyyorum artık kaydirigubbakcemile3

cerencim benim eş bu akşam 9da gelcek ama onu bekleyemedim çok acıkmıştım

nurcum hadi bakalım hayırlsı olsun erkek kız farketmez bizm topiğe bebiş olsunda :emir_bebek:

canlarım bilmiyorum ki ya göz yaşı hazır gözümde hemen akıyor bide çok sıkıntılıyım ortada bişey yok ama benim içim sıkılıyor

canım aynısından mı istiyorsun bide satı kaç alacaz onu yaz ben tekrar yaparım sana

canım ya aynısıda olabilir farklıda fark etmez
sat 9 eylül 2008 oluyor bu durumda 6 gün ileri attı çünkü cicim
uğraşma sen yaa bana söyle ben yapayım yada link falan at

canlarım bilmiyorum ki ya göz yaşı hazır gözümde hemen akıyor bide çok sıkıntılıyım ortada bişey yok ama benim içim sıkılıyor

canım ya eşin yanında değil uzun süredir birde o yokken yaşadıkların seni kendini yalnız hissetmene sebep oldu sanırım üstüne hamileliğin getirdiği duygusallıkta eklenince e normaldir yani bu durum.
ama bizler buradayız kuzum keyfine bak ve bebişide üzme annesi oluru lütfen...

X