Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

valla biz böyle konuşuyoruz ikizer dördüzer çıkcak bu gidişile bizle alın işte size bebek die
kaydirigubbakcemile3delikafadulden

hehehehe valla çok iğrenç geldi bana sabahları aç karnına içiyorum çünkü öğleden sonraya bıraktım mı kaytarırım belki diyorum, bir lokmada dikiyorum arkasından bol su gidiyor işte... valla bu işler siparişle olmuyormuş test ederek onaylamış olduk kaydirigubbakcemile2

kızlar yeni takvimim nasıl beğendinizmi nur teyzesi ceen hanım için yaptı ceren hanımcıkta içerden kocaman bir öpücük yolladı hepinize mucxxxxxxxxxx

valla biz böyle konuşuyoruz ikizer dördüzer çıkcak bu gidişile bizle alın işte size bebek die

inşallah canım benim ama bence ikiz normal üçüz dördüz falan kız sen o bünyede o kadar çocuğu taşıyamazsın neme lazım 9 ay yatman gerekir sonra kaydirigubbakcemile3

inşallah canım benim ama bence ikiz normal üçüz dördüz falan kız sen o bünyede o kadar çocuğu taşıyamazsın neme lazım 9 ay yatman gerekir sonra kaydirigubbakcemile3

delikafadulden çıkmaz benden o kadr bebek artık birer ay arayla doğururum birini 9 ay birini 10 aylıkken kaydirigubbakcemile3

bişi olmazzz meraklanma sennnn...
sen böyle deyince aklıma bu gün eşimin bana söylediği geldi ayıptır söölemesi doktordan sonra açık büfe kahvaltı vardı eşim kahvaltı etmemişti oraya gittik yemek için bende kendime tahinle pekmez aldım bir tabak onu yedim çok severim. eşm onu görünce koptu gülmekten yaa sen bu kadar tahin pekmez yiyorsun bu çocuk nasıl ikiz olmadı hayret dedi.
ben tabi ciddi bir tavırla "ASIL ONU SENİN YEMEN GEREK SENDEN ÇIKIYOR SIVI BENDEN DEĞİL" dedim. oda koptu....
Sonrada İyikide yemiyormuşm ben dedi....
yani bişicik olmaz ablacım duvar tavan hak getire.... adetmi oldun sen bugün ben anlayamadım :uhm:

ikiz olursa hayır demem bayram yaparım, bir taşla iki kuş olur... sonradan yine uğraşamam balıydı, poleniydi, bilmem nesiydi... tüp bebek için başvurduğumda doktora söyleyeceğim valla bana ikiz diye... sipariş yani hehehe
kızlar yeni takvimim nasıl beğendinizmi nur teyzesi ceen hanım için yaptı ceren hanımcıkta içerden kocaman bir öpücük yolladı hepinize mucxxxxxxxxxx

biz de minik Ceren'i öptük gülüm, yerim ben onu yeriiiiiiiiiim naniknanik

yok güzelim kürtaj sonrası kanama, normal bu adet değil yani, kürtajın ilk günü adetin 1. günü sayılıyor... bugün bir hafta oldu, eh bu kanama da normal şimdi, 1 hafta 10 gün sürer... bu arada tahin pekmez esprisine bayıldım, cadı seniiiiiiiiiii hihoyyyt

Bir şey soracağım canımcım. Tüp bebeğemi karar verdiniz?

canlarım benim ben buralardayım fakat geçmişi okuyodum vede bağlantıda sorun oldu bi garip yazı yazamadım bir ara cerencim çok geçmiş olsun bir daha dikkat et kendine rabbim korumuş meleğimizi hatta şöyle diyim ceren kızımızı adıyla yaşasın teyzesinin kuzusu tam olarak cinsiyet ne zaman belli oluyo gerçi ben merak etmiyom eşimin içine banada kız gibi geliyo hele eşim şirine gibi bir kızımız olsun diyor hayırlısı arifecim sen nasılsın içini ferah tut rabbim sana en kısa zamanda vericek bak bu hamişler boşamı dua ediyoruz size rabbim kabul edicek bizim dualarımızı filizcim sen nasılsın bakiimm sohbetlerine katılmayı özledim nur kızıyorum ama bebişin seninle niye canın sıkılıyoki senin bu zamanlarını daha mutlu hayaller kurarak geçirmen lazım kız burcu sen bugün hiç uğramadın baya bir zaman bak ihmall ediyosun bu topiği bu topiği sizler gibi kalkındıranlar yok olmasın olmuyo haaa mavi deniz beyaz bessenb menzilgülü kibele mavi45 daha ismini yazmadığım kankilerimi çok öpüyorum ya unutmadan htc80 kardeşim hayırlı olsun inan çok sevindim allah tamamına erdirsin ya ben nurcum senden çok ayıp olmazsa bişey rica etcem bende takvim yapmayı beceremiyorum bana da yardımcı olurmusun.bide mavideniz çok öpüyorum seni bildi,reğim dedim 12 .haftayadayım

burcu canım sen ne kadar zamandan beri bebek istiyorsun

canım ben 6 aydır bebek istiyorum öyle yıllar olmadı ama isteyince insana bir ay bile uzun bir zamanmış gibi geliyor şu anda çok dert etmiyorum hele bi bir yıl olsun o zaman bakıcaz artık salya sümük gezerim herhalde 27 yaşında anne olmak hayalimdi aslında ama kısmet işte her zaman hayller tutmuyor

Bir şey soracağım canımcım. Tüp bebeğemi karar verdiniz?

valla ne karar verdim ne vermedim, şöyle diyeyim, Allaha bıraktım, korunmayacağız, ama Nisan'a kadar dikkat edeceğiz, bu arada olursa olur (Allahım sağlıklı verecekse olsun, sağlıksız olacaksa, yine aynı şeyler olacaksa vermesin diyorum bu arada), olmazsa tabii direkt tüp bebek yapacağız

ierror canım işler yoğudnu ihmal ettim bugun biliyorum:çok üzgünüm:
akşamlrıda kociş olmayınca giriyorum adam sadece cinsellikde benlesin diğer zamanalr pc senin kocan demesin diye akşamalrı çok fazla açmıyorum kaydirigubbakcemile3

canım benim, geçmişi okumak bittiyse katıl artık bize :)

Bir üst sınıfa geçme isteği!

Bir gün Ali, öğretmeni Ayşe Hanıma giderek dersten sonra kendisiyle görüşmek istediğini söyledi. Öğretmen kabul etti ve sordu:
- Sorun nedir Ali?
- Ben bu sınıfın düzeyine göre fazla zekiyim. Bir üst sınıfa geçmek istiyorum. İstek konusunda bilgi verilen Müdür Ali'ye bunun için bir testten geçmeyi isteyip istemediğini sordu. Ali tereddütsüz kabul etti ve test başladı.
- Söyle bakalım Ali: 3X4?
- On iki
- Peki 6X6?
- Otuz altı Müdür bey
- Japonya'nın başkenti?
- Tokyo. Ve test bir saat sürdü, Ali hiç hata yapmadı. Test sonunda Ali'nin öğretmeni de soru sormak istedi. Ali ve Müdür bu isteği kabul ettiler. Öğretmen sorulara başladı:
- İneklerde dört tane, ben de iki tane olan nedir?
- Bacaklar öğretmenim!
- Doğru! Peki; senin pantolonunun içinde olup, benim pantolonumun içinde olmayan nedir? Müdür bu soruya çok şaşırır.
- Cepler öğretmenim.
- Kadınların tüylerinin en kıvırcık olduğu yer neresidir. Velet tereddütsüz yanıt verdi:
- Afrika'dır öğretmenim.
- Yumuşak olup, kadınların ellerinde sertleşen nedir? Müdür gözleri fal taşı gibi açılmış tam konuşacakken Ali yanıtladı:
- Tırnak cilası.
- Peki. Bekâr bir kadına göre evli kadında daha geniş olan nedir? Müdür kulaklarına inanamıyordu.
- Yatak öğretmenim.
- Kadın vücudunda en nemli organ hangisidir?
- Dil öğretmenim. Nefes nefese kalan Müdür test'i bitirmeye karar verdi ve:
- Değil bir üst sınıfa, ben bunu doğrudan Üniversiteye göndereceğim. Çünkü ben bütün sorulara yanlış cevap verdim!

KISSADAN HİSSE: İnsanların ahlakları yaşlandıkça bozulur!

kızlar bu arda ben folik asite başladım arkdalarım kızdı hem bebek istiyorsun hem kullanmıyorsun diye aldım bende içiyiroum siz kullanmışydınız yada kullanıyormusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…