Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

iyiyim cerenciğim hamdolsun

valla ablamın taşınmasını bitirdik derken şimdi kardeşm askerden geldi teskeresini aldı çok şükür onun sevinci gelen giden falan yğunduk gerçi hala durulmuş değilim ama:))) elimden geldiğince sizlerle olmaya çalışıyorum daha doğrusu alışkanlık yaptı bende girmeden duramıyorum 5 dakkada 5 dakkadır diyorum yazamasamda geçmişi okumak sizleren haber almak bile yetiyor bana zaten dikkat ederseniz onlineken yazmadığım luyor çünkü geçmişle meşgul oluyor yazmaya fırsat bulamadan çıkıyorum

Kızlar bu ayda olmadı bugün hastalandım.Bu ay yumurta takibi yapılmıştı, zamanınıda bulduk ama yinede olmadı işte.Üzülmedim desem yalan olur ama hayırlısı böyleymiş napalım.

mavicim tam çıkıyodum annemler bekliodu ama seni görünce dayanamadım cevap yazmadan üzülme tatlım lütfen herşey gibi bununda hayırlısı hayırlı bir zamanı var biraz kafanı rahatlatıp bu konudan uzaklaşmaya bak bence

Canım sağol beni mutlu ettin.Gerçekten doğru söylüyorsun ama insanın aklından çıkıyor desekte çıkmıyor.senağlama Ne diyelim inşallah daha fazla bekletmez bizim bebiş.Sana ve bebişinede iyi akşamlar canım.

Kızlar oku oku pes ettim( hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Benim dün doğumgünümdü. Benim için tüm dileklerinizi Mevlam fazlasıyla sizede versin inşallah. Hepinizi kocamannnnnn öpüyorummmm...

Kızlar bu ayda olmadı bugün hastalandım.Bu ay yumurta takibi yapılmıştı, zamanınıda bulduk ama yinede olmadı işte.Üzülmedim desem yalan olur ama hayırlısı böyleymiş napalım.

Canım benim de bu ay umudum kalmadı. Progestana devam dedi doktorum bu da bitse de adetim başlasa, rahatlardım en azından. Bize gene öbür ayın yolunu gözlemek düştü:))

Ben de hepinizi çok seviyorum canım arkadaşım. Hepimize sağlıklı hayırlı ömürler diliyorum canımcım ben de...

Canım çok teşekkürler.

Canım senin adetin başladı mı??

nesemesecim doğum günün kutlu olsun allahım gönlünden geçeni önüne getirir inşallah

Aminnnnnnn inşallah canımcım, hepimiz için inşallah.

Teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için gönlü güzel arkadaşlarım benim.

neşemeşe doğum günün kutlu olsun canım
sağlıklı,huzurlu nice mutlu yıllara
yeni yaşın sana yeni bir bebiş getirsin inş

Aminnnnnn canlarım hayırlısıyla inşallah.

Teşekkürler canım benim.

evet bugun doğum günü neşemeşenin a.s.

:))

doğum günün kutlu olsun nesecim dilediğin tüm güzellikler hayatın boyunca seninle olsun nice senelere canım

Çok teşekkürler canım benim.

canım nesemese dogum gününmüş sanırım canım
dogum günün kutlu olsun ömrün boyunca saglıktan ve mutluluktan hiç ayrılmaaa

Biraz hamurişlerinden uzak aklırsan hallolur inşallah toparlarsın canım. Benim herşey aynı. Elde var sıfır yani, sıfır da değil hala kilo alıyorum(

Biraz hamurişlerinden uzak aklırsan hallolur inşallah toparlarsın canım. Benim herşey aynı. Elde var sıfır yani, sıfır da değil hala kilo alıyorum(

inşallah inanıyorumki en kısa zamanda bebişinin varlıgını ögerenecek sonrada kucagına alacaksınn neymiş öyle sıfır mıfır yok et öyle şeyleri aklında canım sen takıma devam etmiyormusunnn

bende aslın fazla hamurişi yemiyorum ama herhalde yatıyorumya sürekli ondan kaynaklanıyo olmalııı

olsun canım üzülme yılmak yok yola devam bu arada takvimine bayıldım çok güsel seçmişsin

Canim hakkinda hayirlisi olsun. En hayirli zamanda Allahin izniyle gelecek bebisin insallah sen uzme kendini...

Canim gozunuz aydin, ne guzel kardesine kavustun. Bu arada bitmeyen islerinde sana kolay gelsin arkadasim))

Valla gecmisi okumak banada cok zor geliyor, idare edin beni:))) Kizlar burda yazisirken ben o sirada bilmem kacinci ruyami goruyor oluyorum, sonrada sabah kalktigimda bir suru sayfa ve kacirilmis konularla karsilasiyorum.

Butun arkadaslarimi opuyorum...

haklısın canım olsun sen arada iyi olduğunu bildir geçmişi okumasanda olur hakveriyorum yani benimde giremediğm zamanlarda inan geçmişi okumak çok zamanımı alıyor artık eskisi gibi değil sayfalar alıyor başını gidiyor:))))ciddi aile olduk burda katılabildiğimiz kadar katılacağız önemli olan devamlı olmak değil geçmişi okumakta değil önemli olan paylaşmak neyse bende seni öpüyorum tatlım yusufumuz nasıl bakalım?

kibele nerdesin ne zamandır kız bi ses versene

mavi 45 canım hakkımızda hayırlısı olsun bugün geçsin atarsın üstüğnden o psikolojiyi hep öyle oluyor ilk gün kötü sonra hamdolsun toparlıyoruz kendimizi yeni ay yeni umut dimi

herkese hayırlı hafta sonları diliyoru kızlar anlaşılan oki herkes şimdiden kocişinin yanına çekilmiş bilem bende didiyom öpüyorum hepinizi

Allaha emanet olun

canim buradayim. ben de aynen menzilcigimin dedigi gibi okuyorum ertesi gun bir geliyorum, ohooo kac sayfa birden ilerlemis... okuyorum sadeece. haberlerinize bakiyorum.

ooo bakıyorumda filizcim sesin soluğun çıkmıyo naber nasılsın tatlım.sana bişi sorucam resimlerinin birini çekildiğin yer şeytan sofrası tepesimi merak ettim çünkü ben geçen sene tatilimi balıkesirde yaptım ordan biliyorum meraktan sordum çünkü arkadaki deniz manzarasını ordaki tepeden görünüşe benzettim

canlarım nasılsınız bu arada menzil kibele sizlerde uğramışsınız kızlar çok iyi anlıyorum bende işten geç döndüğüm zamanlar buraya uğramadan uyuya kalıyorum ve geçmiş o kadar uzun oluoki okumak çok zor gelio saat farkından dolayı siz okumadan selamınızı iletin iimisiniz hoşmusunuuz haberdar edin yeter
diğer arkadaşlar pazar tabii bugün hiç uğramamış benim kociş çalışıyor kardeşim gelmişti ist.dan bugün kahvaltıyı yaptık beraber gitti bende eve geldim yalnızıım bebişimde var tabii alınmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…