Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canlarım nasılsınız bu arada menzil kibele sizlerde uğramışsınız kızlar çok iyi anlıyorum bende işten geç döndüğüm zamanlar buraya uğramadan uyuya kalıyorum ve geçmiş o kadar uzun oluoki okumak çok zor gelio saat farkından dolayı siz okumadan selamınızı iletin iimisiniz hoşmusunuuz haberdar edin yeter
diğer arkadaşlar pazar tabii bugün hiç uğramamış benim kociş çalışıyor kardeşim gelmişti ist.dan bugün kahvaltıyı yaptık beraber gitti bende eve geldim yalnızıım bebişimde var tabii alınmasın

Canim yorma kendini zaten. Bebis nasil, bir dahaki dr. randevun ne zamandi?

Canim yorma kendini zaten. Bebis nasil, bir dahaki dr. randevun ne zamandi?
canım saol zaten hep uyuyorum bu kadar olamaz yani inan bi dahaki randevum ocak sonu 25 inde falan gidecem heralde ama nasıl dayanıcam bilmiyorum çok merak ediyorum neyse o iyi olsunda sağlıkla olsunda hepimizinki inşallah başka bi isteğim yok gittiğimde 14.hafta içinde olacak cinsiyeti daha belli olmaz dimi

iyi akşamlar kızlar sonunda bugün burada birilerini görebildim
entelliye ve nurcum neler yaptınızzzzz kızlar bugünn

olsun canım üzülme yılmak yok yola devam bu arada takvimine bayıldım çok güsel seçmişsin

Canım yılmak yok ama umutsuzluk oluyor her ay olmadığını görünce.Tabiki bebişim benimle olana dek devam diyorum.a.sDesteğin için sağol.Takvimimi beğenmene sevindim.

Canim hakkinda hayirlisi olsun. En hayirli zamanda Allahin izniyle gelecek bebisin insallah sen uzme kendini...

İnşallah canım gelecek bebişimiz ama bizi biraz daha uğraştıracak gibi.Dediğin gibi hakkımızda hayırlısı olsun.Burcucum Yusuf nasıl annesini üzüyor mu?İnşallah sağsalim kucağına alırsın canım.:emir_bebek:

haklısın canım olsun sen arada iyi olduğunu bildir geçmişi okumasanda olur hakveriyorum yani benimde giremediğm zamanlarda inan geçmişi okumak çok zamanımı alıyor artık eskisi gibi değil sayfalar alıyor başını gidiyor:))))ciddi aile olduk burda katılabildiğimiz kadar katılacağız önemli olan devamlı olmak değil geçmişi okumakta değil önemli olan paylaşmak neyse bende seni öpüyorum tatlım yusufumuz nasıl bakalım?

kibele nerdesin ne zamandır kız bi ses versene:KK43:

mavi 45 canım hakkımızda hayırlısı olsun bugün geçsin atarsın üstüğnden o psikolojiyi hep öyle oluyor ilk gün kötü sonra hamdolsun toparlıyoruz kendimizi yeni ay yeni umut dimi:KK66:

herkese hayırlı hafta sonları diliyoru kızlar anlaşılan oki herkes şimdiden kocişinin yanına çekilmiş bilem bende didiyom öpüyorum hepinizi

Allaha emanet olun

Canım gerçekten ilk gün çok kötü oluyor ama daha sonra dediğin gibi insan düzeliyor.Bir sonraki ay inşallah hepimize bebiş getirir.Bensenb canım senin adetin ne zaman?

Canım teşekkür ediyorum. Kızlar ben bu sabah adet oldum yine. Nerde kalmıştık mavi45???kaydirigubbakcemile5

Başladığımız yerdeyiz galiba neşe.:çok üzgünüm:Çünkü ne bir sorun nede bebiş var ortada.Allah hayılısını versin hepimize canım.Sana doktorun adetten sonra ne zaman gelmeni istedi.Bana 14.gün gel dedi.bensenb nin dediği gibi yeni ay yeni umut.kaydirigubbakcemile5

İnşallah canım gelecek bebişimiz ama bizi biraz daha uğraştıracak gibi.Dediğin gibi hakkımızda hayırlısı olsun.Burcucum Yusuf nasıl annesini üzüyor mu?İnşallah sağsalim kucağına alırsın canım.:emir_bebek:

Amin canim... Bebisimiz iyi cok sukur, insallah dedigin gibi hayirlisi ile Allah kolay dogum nasip eder ve saglikla kucagimiza almamiz nasip olur.

günaydın bayanlarrr hepinize güze bir hafta diliyorum a.s.
neşecim kırmızılar gelmiş üzülme en iyisi salla gitsin kaydirigubbakcemile2 hiçç kafana takma :1hug:

günaydın kızlarrrrr hepinize iyi bir gün diliyorum sağlıkla sihhatle inşallah nasılsınız bakalım iyisinizdir hepiniz inşallah....
kızlar beni soracak olursanız ben iyi olmaya çalışıyorum daha doğrusu iyi olmak istiyorum. dün kötü bir olay yaşadım allahım kimseye yaşatmasın bunu :KK43: sabah kalktığımda duş almak için banyoya girdim ve banyoda başım döndü düştüm en korktuğum şeydi ve başıma geldi malesef :KK43: dünden beri düşmenin etkisi ile kolumda ve kalçamda morluklar var, bunun dışında kanamam sancım yok allaha şükür ama yinede endişeliyim. bu gün inşallah doktora gidicem. umarım bebeğimde iyidir....

Sizler nasılsınız kızlar nasıl geçti haftasonunuz?

günaydın kızlarrrrr hepinize iyi bir gün diliyorum sağlıkla sihhatle inşallah nasılsınız bakalım iyisinizdir hepiniz inşallah....
kızlar beni soracak olursanız ben iyi olmaya çalışıyorum daha doğrusu iyi olmak istiyorum. dün kötü bir olay yaşadım allahım kimseye yaşatmasın bunu :KK43: sabah kalktığımda duş almak için banyoya girdim ve banyoda başım döndü düştüm en korktuğum şeydi ve başıma geldi malesef :KK43: dünden beri düşmenin etkisi ile kolumda ve kalçamda morluklar var, bunun dışında kanamam sancım yok allaha şükür ama yinede endişeliyim. bu gün inşallah doktora gidicem. umarım bebeğimde iyidir....

Sizler nasılsınız kızlar nasıl geçti haftasonunuz?

canımm yeni gördüm yazını geçmiş olsun umarım iyisinidirrr dikkat et kendine mutlaka doktara git emi banyoyu oturarak yap bundan sonra :1hug:

canımm yeni gördüm yazını geçmiş olsun umarım iyisinidirrr dikkat et kendine mutlaka doktara git emi banyoyu oturarak yap bundan sonra :1hug:

canımmm zaten eşim hayatta bundan sonra seni banyoya yalnız sokmam dedi ben yıkıcam seni dedi o benden daha çok korktu allahım inşallah hiç bir sorun yoktur herşey yolundadır.
canımcım ben şimdi doktordan randevu aldım gidiyorum işe geri dönermiyim dönmezmiyim bilemiyorum ama her halukarda evden yada işten size yazarım kendinize çok çok iyi bakın kızlar....

özellikle hamileler çok dikkatli olun lütfen....

X