Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

neyse benim şimdi gitmem lazım kızlar, pazara çıkmam gerek, çok üşeniyorum ama napiim, hepinizi çoooooook öpüyorum, iyi bir hafta sonu tatili diliyorum hepinize... byeeeee

filizcim kolay gelsin canım benim de evde işlerim var anneme gitmem gerek ama öle üşüneyirumki kraker naneli şeker aklına ne gelirse yiyorum geçsin die ama yok napım katlanıyoruz bebğim için değer onu 9 ay bekledim ben ama bu arada günlük hayatımı özellikle çalışırken devam ettirmekte çok zorlanıyorum doğrusu inşallah 4.ayda geçer
cerencim sanada kolay gelsin canım

Gittiler birer birer
Gittiler terkettiler....
öööhhhööööö
:KK43::KK43::KK43:
bende gidicem görürsünüz siz

hu hu kızlarr bi tek ceren sen online gözüküyosun nasılsın
ben 12 de kalktım bugun eşimde evde biraz evi toparladım size bi göz atayım dedim ne var ne yok ama hafta sonu boşluğu illa oluyor topiğimizde
mavi denizcim mail attım
kociş bu gun arkadaşlarıyla buluşçakmış ilk defa böyle bişi yapcak moralim bozuldu 4den sonra gidicek bende buluşaçm kendiminkilerle diye direttim evde durmam valla sinirlerim bozulur şimdi onalr beliki iççekler:eek:klava:evde durursam kafamda salak salak şeyler kurar durrum :uhm:CADIARZU
hepinize iyi hafta sonları kızlar

kız burcu erkeklerle birmi olucan sen aa şuna bak yaaa....
kurma kendini kurma çık sende gez dolaş keyfine bak...
sanada iyi gezmeler iyi tatiller cicim. herkes tek tek gidiyor beni burda bırakıyor gidin bakalım bende gidicem sonra sizde beni arayacaksınız ..........

ceeeeeereeeeeeeeeeeeennnn nerdesin kız bi de üzülmüş nomarası yapıon

ayyyyy aşkkkk olsuuuuuuuunnnnn
demek benim duygu ve düşüncelerim demogoji olarak algılandı. yazıklar olsun yaaa,
ayıp ayıp....
kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 :roflol: :roflol:

HEM BİKEREM BEN NUMRA NEYİN YAPMIOOOMMM

slm kızlar,nasılsınız?
Ben biraz yoruldum,birazdan misafirlerim gelecek yemeğe
onlrla uğraştım durdum
kalçam ağrıyor biraz
sanırım fazla ayakta durdum
neyse geçer
kendinize iyi bakın
öpüyorum hepinizi
iyi hafta sonları

selam kızlarrrrrr

beyaz entelliye nur ne habersiniz fıstıklar ?

ceren en son dayanamamış yalnızlığa anlaşılan:)))) ama karısını öldüren adama çok güldüm hele karşısındakinin durumuna:))) neyse ellerine sağlık cerenciğim

burcumm kibelem neşemm nerdesiniz nasılsınız bi ses verinsenize yaa:KK43:

rahel ve karabiberim,librarianım sizleride çok özledim

mavidenizim canım kolay gelsin bacım kendini çok yorma dinlene dinlene yap valla sağlıktan ötesi boş onun için en başta sağklığımıza dikkat edeceğiz:KK66:

3 hamiş ne kaynatıyodunuz bakim:))))

kızlar bilgisayarımın şarjı kırıldı kapanacak birazdan bende bi slm diyeyim die girdim hepinizi öpüyorum

oooo bensenb seni bu saatte buralarda görmek ne büyük şeref bizler için.
hoş geldin bacım nasılsın nerelerdesin neler yapıyorsun

entelliye kızzzz sen ne yapıyorsun kayboldun bir ara gittin beni terk ettin :)
huuu ordamısın balım?

X