Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Zeytincim bir şey soracağım, tabii cevap vermek istemezsen anlarım, tedavi gördün mü yoksa kendiliğinden mi oldu?

canım ben şimdi pazartesimi gideyim doktora ne dersiniz internetten hesapladım 4haft 3günlük

ayy bir ara yine girilmiyordu kk ya sinir oldum umarım bir ara yapılan bakıma geri dönmez neredeyse 5 gün falan kapalı kalmıştı ...

mavi deniz sana hep diyorum ya sen bu topiğin tadı tuzusun illa herşeyi bilmek için hamişmi olmak lazım bak ne güzel okadar çok bilgin varki rabbim zeytin arkadaşa yaptığı gibi sana da bir ceee diyerek vericek o minik kuzuyu ve sen bu bilgilerle daha iyi bir hamiş olcaksın tatlışkooo bak ne güzelki herhangi bir soru karşısında verecek bilgiye sahipsin.....

kızlar bende artık işlerimi topalrayıp yarım saat sonra çıkıcam yine pek katılamadım size işlerin yoğunluğundan dolayı aa okudum hepsini
zeytincim tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
kızlar bu akşam anneme gidicem eve geç dönerim girebilirsem gelince okurum yine hepinizi
iyi akşmlar bayanlar öpüyorum çok mutlu kalına.s.

rabbim kimine benim gibi verip acı yaşatarak kiminede bekletip zamanını alarak sabrımızı ölçüyo ve bütün bu sabır gösterimiz takatimiz sonucunda ödüllendiriyo rabbim senide en kısa zamanda ödüllendirir inşallah diyorum ve içten bir amin çekiyorum tatlım

sanada iyi akşamlar tatlım günün güzel devam etsin eğlenmene bak

Hayırlısı olsun güzelim, inşallah bir dahaki aya, sen umudunu yitirme yeter ki :teselli:

canımm çok sağol...ben de öyle düşündüm zaten filizcim..bir dahaki aya inşallah..
lafa bak ya başka şansım varmı dimi, olmayınca öyle düşünmek zorundayım zaten:))

evet canım sağol rahatladım gerçekten de..duba gibi geziyordum ortalarda..görünüm hamile ama değerler değil:))

mavii kız bende merak etttiim kaydirigubbakcemile3
cerotcum üzülme hayırlısı olsun :1hug:

canımm çok sağol

mavi denizcim sağol bitanemm inşallah sen de hasta olur da rahatlarsın ve bir an önce yeni çalışmalara başlarsın sağlıklı bir şekilde..

hepinizi çok öptüm..valla paso kaynatıyorsunuz ben de ancak hızınıza teşekkür ederek yetişebiliyorum yazdıklarınıza..yorum yapmaya kalksam Mart a kadar kalacam masada kızlar. HAY MAAŞALLAH HEPİNİZE YAA...:))

İYİ AKŞAMLARRRa.s.

ierrorcum sagol cnm söylediklerin için şımarayımmı ben buranın tadı tuzuyum sırnaşık şey cerotcum olsun en azından saglıkla düzenli regl olabiliyorsun buda iyi bir şey bak bana hem gebelik yok hem regl zaten şişkoyum şişkinlikten daha da beter oldum..:jeyyar:

Ya kızlar ne oluyor bu KK'ya, bir gitti çok geç geldi geri... neyse hepinizi çok öpüyorum ve yarın görüşürüz diyorum (akşam uğrayamayabilirim), şimdilik byeeee

Nurcum gecmis olsun canim, insallah kisa zamanda bu sikintili gunlerden kurtulursun.

evet menzil gülü ya niye boşladınız bu aralar siz bizi böyle hiç gelmiyorsunuz ana karakter olarak başka topikte bir araya geliyorsunuzda bizimmi haberimiz yok

Yok canim oyle birsey:) Ben ugrayip bakiyorum ama her sayfayida okuyamiyorum hergun. E konular kacinca abes seyler yazmak istemiyorum. Bundan sonra dikkat etmeye calisicam insallah...

merhaba menzilgülü topiğimizin ana kraliçesi uğramıyosun ne zamandır nasılsın topiği açtın kayboldun cicim yusufumuz nasıl

Canim dedigim gibi gundelik konusmalari takip edemiyorum. Cok sagol sordugun icin. Dun esimle kontrole gittik. Bebisimizin kalp atisini dinledi doktor. Bir sorun yok cok sukur, hersey normal devam ediyor.

bende kendimi ekledim umarım dogru yapmışımdır:1hug:

Zeytincim bir şey soracağım, tabii cevap vermek istemezsen anlarım, tedavi gördün mü yoksa kendiliğinden mi oldu?

canım geçen sene tedavi gördüm zannedersem biraz acele etmişim çok kafama takmıştım o zamanlar nasipm allahım zamanı gelince engel tanımadan veriyor hediyesini
şükürler olsun
canım bebeğim kendiliğinden geldi mucizem benim

kızlarrr ilkkez geçmişi okumadan mesaj yazıyorum bugünlerde inanılmaz yoğunum ablamın taşınma işini hallettik derken şimdide kardeşim askerden geliyor alışveriş hazırlık v.s koşuşturmacaya devam ediyorum neyse umarım hepiniz iyisinizdir aramıza yeni katılan arkadaşlarıma hoşgeldiniz diyorum burcumm herşeyin yolunda olmasına sevindim tatlım

burcum kibelem neşem rahelim mavidenizim arifem nur84 beyaz16 ierror filiz ceren bulcuk bayan merak zeytin lotuslar:) ve şuan ismini yazamadığım diğer gönül dostlarım hepinizi kocaman öpüyorum Allaha emanet olun ben gelene kadar uslu durun emi:)))

kızlar günaydınn haftanın son gününüde güzel geçirrriz işallah gerçi ben yarında çalışıcam ama :uhm: olsun hergünü bi öncekinden daha güsel olsssunn işalllahhhha.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…