Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlarrrrrrrrr kızlarrrrrrrrrrr gelemmi yanağızdan öpemmmiiii
günaydınlar kuzucuklar nasılsınız bakeemmm
ben iş yerime geldim aç akrnımı doyurup sizlere geri dönücem bebiş dayanamıyor açlığa
beni bekleyin anacım oldumu :):):)

kızlarrrrrrrrr kızlarrrrrrrrrrr gelemmi yanağızdan öpemmmiiii
günaydınlar kuzucuklar nasılsınız bakeemmm
ben iş yerime geldim aç akrnımı doyurup sizlere geri dönücem bebiş dayanamıyor açlığa
beni bekleyin anacım oldumu :):):)

günaydııın şekerim afiyet olsun yarasın bebişecokacimcoook

günaydın kızlar hepinize hayırlı cumalar hepiniz iyisinizdir inşallah ben yarın doktora gidicem heralde yine klomen kullanıcam :KK43:((((
cerencim afiyet olsun

tekrar günaydın burcum arifecim teşekkür ederim hatun kızlarr...
biz doyduk teyzeleri ve işe başlamak için hazırız. sizler nasılsınız yoğunmusunuz?
burcu yarında gelecekmişsin işe hayırdır güzelim yinemi badana boya var :):):)
arife kıızzz normal kontrol içinmi gidicen doktora hayırdır?

eee başka başka kimsecikler yokmu buralarda bayanlar nerdesinizzzzz

biz doyduk teyzeleri ve işe başlamak için hazırız. sizler nasılsınız yoğunmusunuz?

yok kız bizc.tesi hep çalışıyoduk 2 aydır kriz yüzünden c.tesi çalışmayı kaldırmışlardı şimdi tekrar başlattılar c.tesi çalışma olayını senağlama

evet cicim bebiş için yine gidicem:emir_bebek:

yok kız bizc.tesi hep çalışıyoduk 2 aydır kriz yüzünden c.tesi çalışmayı kaldırmışlardı şimdi tekrar başlattılar c.tesi çalışma olayını senağlama

güzelim valla bu durumda geçmiş olsunmu diyim, gözün aydınmı diyim ne diyim bilmemki.
cumartesi çalışmalar başladığına göre sizin orda kriz bitmiş hatta teğet geçmiş demekki:):):)
haa bu arada burcu kıızz gördünmü akşam yaprak dökümünün fragamanını verdiler haftaya çarşamba yeni bölüm. yeni şevketi gördüm hiç benzemiyor yahuuuu.... :roflol:

evet cicim bebiş için yine gidicem:emir_bebek:

hayırlısı olsun canımın içi. bir şey sorucam yanlış anlamaz isen ben bilmiyorumda kusuruma bakma. klomen nedir ilaçmı? ne işe yarıyor? adını çok duydum burda ama ne olduğunu bilmiyorum. yumurtlama için falanmı kullanılıyor?

güzelim valla bu durumda geçmiş olsunmu diyim, gözün aydınmı diyim ne diyim bilmemki.
cumartesi çalışmalar başladığına göre sizin orda kriz bitmiş hatta teğet geçmiş demekki:):):)
haa bu arada burcu kıızz gördünmü akşam yaprak dökümünün fragamanını verdiler haftaya çarşamba yeni bölüm. yeni şevketi gördüm hiç benzemiyor yahuuuu.... :roflol:

evet teğet geçti iyi bişi ama c.tesi çalışmada kötü bişi:uhm:
aaa görmedim kız ee hani dün daha okudum 2 ay olmıcak diziler die bu baısn bizi kandırıyoo valla :dilcikar: şevket benzemio dabikide en azından gidimde mavi gözlü sarışın birini koymamaışlar saç baş rengi tutmuş gibi ton farkı çok yani :roflol: adamın isminide hala bilmiyorum

hayırlısı olsun canımın içi. bir şey sorucam yanlış anlamaz isen ben bilmiyorumda kusuruma bakma. klomen nedir ilaçmı? ne işe yarıyor? adını çok duydum burda ama ne olduğunu bilmiyorum. yumurtlama için falanmı kullanılıyor?

sağol şekerim klomen yumurta uyarıcı bi ilaç oluşan yumurtaların gelişimini hızlandırıyor ve sayısını arttırıyor öyle işte :nazar:

kızlar günaydın dün iş yerimdeki bilg.k.k.ya giremedi sayfaların yarısı var yarısı yok böle acayip bişi akşamda arkadaşlarla buluştuk eve geç geldim açamadım nasılsınız bakem iiimisiniz nasıl gidio hayat beni sorunuz mu bu kız nerelerde die yok dimi öhöhöhöhöhöh

kız burcu senki bu güne kadar cumartesileri çalışmış bir insan olarak alışmışsındır zaten bacım. ama 2 ayda da evde yatmaya alıştın dimi çakalllll.... valla acaba diyorum hani sen 2 ay diye okumuşsun ya o 2 hafta olmasın güzelim? çünkü 2 haftadır yeni bölümü yoktu dizinin:):):)

Arifecim hakkında hayırlısı canım inşallah kısa sürede ilaçlar etkisini gösterir ve kullandığına değer....

entelliye sanada günaydın nasılsın? kız sende de alınganlık başladı galiba heee

valla bilmiki cerencim yannışda okumuş olabilirm :sm_confused:
arifecim işallah ilaç iişe yarar çatır çatır yumurtlarsın
entelliye günaydın canım

valla bilmiki cerencim yannışda okumuş olabilirm :sm_confused:
arifecim işallah ilaç iişe yarar çatır çatır yumurtlarsın
entelliye günaydın canım

kızlar benim yumurtlamamda sorun yok ama fazla gelişmiyo ilaç onun için normal yollada çatlıyo inşallah en kısa zamnada rabbim bebişlerimize kavuşturur bizi:Saruboceq:

Cevaplarinizi bir kagida yazin ve burcunuzu asagida okuyun.

1 - Favori renginiz hangisi : Kirmizi - Siyah - Mavi - Yesil - Sari
2 - İsminizin ilk harfi ?
3 - Dogdugunuz ay?
4 - Hangisini daha cok seversiniz? Siyah mi Beyaz mi
5 - Sizinle ayni cinsiyette birinin adi?
6 - Favori sayiniz?
7 - Hangisine gitmek istersiniz? Kaliforniya - Florida ?
8 - Göl mü seversiniz Okyanus mu?
9 - Mantıklı bir dilek tutun.

hele bir okuyun yazın bana haber verin o zaman cevaplarıda göndericem kızlar...

X