Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar şimdilik ben kaçıyorum çok yazmayın heee okumak çok zor oluyo öptüm herkesleri bu gece cumaya bağlanan hayırlı gece bol bol dua etcem hepimiz için şekerler

cereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen kızzz hızına yetişemiyorum, bilgisayarın başından kalkmaya gelmiyor, harika şeyler bunlar, airbag süper, ama sigaraya bayıldımmmmmmmmmmmm

kızlar listeyi kim yapıyordu, beni de 5 Şubat olarak ekleyebilir mi kim yapıyorsa? gerisi allah kerim diyorum, korunmayacağım ama dikkatli de olmaya çalışacağım Nisan'a kadar. Şimdilik kararım bu :)

kızlar listeyi kim yapıyordu, beni de 5 Şubat olarak ekleyebilir mi kim yapıyorsa? gerisi allah kerim diyorum, korunmayacağım ama dikkatli de olmaya çalışacağım Nisan'a kadar. Şimdilik kararım bu :)

hayırlısı olsun filizcim inşallah nisana kadar hayırlıı haberlerini alırız çok dikkat et

merhabalar canlarım karakola gidip geldim tutanak tuttular yarında nüfus cüzdanı ve ehliyetle uğraşacağım ama hala şktayım sanki bide üstüne eşimin daha gelmeden yarın yurt dışına gideceğini öğrendim iyice çöktüm

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb------------------------------18.ayımdayım
2. Nesemese---------------------------18.ayımdayım
3. Mavideniz----------------------------- 4.ayımdayım
4. Aum------------------------------------38.ayımdayım
5. Burcusal------------------------------- 6.ayımdayım (2 Şubat )
6. Arifeyvz--------------------------------- 6.ayımdayım( 1şubat )
7. Mavi45----------------------------------18.ayımdayım-(14 Ocak)
8.Htc80----------------------------------- 3.ayımdayım ( 14-16 ocak arası)
9.Rahel------------------------------------18.ayımdayım
10.cerot.....................................6.ayı mdayım
11.filiz_kus..................................5 şubat
Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.........................19. Haftamiza girdik. (E)
2. Yasemink..........................25. Haftamız bitiyor. (K)
3. Kibele................................ 11. haftamiza girdik.
4. Beyaz16............................22.haftaya girdik (K)
5. Nur_84...............................13+4 olduk
6. Ceren.................................16+2 olduk teyzeleri :)
7. Kayra42...............................9+4 olduk
8. Entelliye ...........................10+3 olduk bugün
9. İerror..................................11 . haftamızdayız
10.Lotuss75............................15. haftamızdayızz
11.Lotus79..............................NERDESİNİZ
12.Karabiberim........................29.haftamız bitiyor

ben bakamıyorum resimlere çünkü bende açılmıyor yasak ya bazı yerler buda yasaklar arasına girdi sanırım..

canım ya, zor günler geçiriyorsun ama bu sıkıntılara kaptırma kendini, bebişini üzme lütfen, sağlıkla gitsin sağlıkla gelsin inşallah eşin, hepimizin hayatında bir dönem zor günler oluyor ama bir şekilde üstesinden geliyoruz, sayılı gün çabuk geçer hayatım, biliyorum söylemesi kolay ama yapılacak bir şey yok tatlım :)

teşekkürler hayatım :dance::dance::dance:

filiz ablacım yorumların o kadar güzelki teşekkürler kendimi kötü hissettiğim bu günde iyiki varsınız

filiz ablacım yorumların o kadar güzelki teşekkürler kendimi kötü hissettiğim bu günde iyiki varsınız

kıyamam ben sana, sen de iyiki varsın tatlım, burada bunun için buradayız, birbirimize destek olmak için... grup terapisi yapıyoruz :sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…