Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

şimdi eve gidicem açarım ordan interneti yazışırız online arkadaşlarla birde bende koyulan resimleri görmek istiyorum nasıl yapabilirim beni de arkadaşlığa kabul etsinler nerden teklif etmem lazım

cnm profillerine girersen arkadaşların orada arkadaşlık teklifi et yazıyor..ben de çıkıyorum kapıyorum pc yi hadi bye..yarın görüşürüz..

evet canım benziyoruz büyük olan kardeşimin tek tarafında gamzesi var ay kızlar ben onları çok seviyorum içim titriyor onlara kardeş sevgisi bambaşka

jerror sen nerde kayboldun yaa kaç saattir onlıne görünüyorsun ama yoksun iyilik çok şükür iş bitti biraz kenarda kalan işlerim var onları halledip çıkacağım

kızlar ben çok kötüyüm cüzdanımı çaldırmışım dün ancak bugün farkettim

canııııııııım çok üzüldüm, kredi kartın falan var mıydı? umarım çalındı diye bildirmişsindir, hatta kullanılıp kullanılmadığını öğren canımcım, yine de sağlık olsun güzelim :çok üzgünüm:

aa canım üzüldüm işallah çok kaybın yoktur ama kredi kartı nüfus cüzdanı falan yeter zaten adama

canım eşim şehir dışında olunca 200 tl vermişti annemde 50 dolar vardı çok üzüldüm bütün kartlarım gitti şimdi bide burda nüfus cüzdanına falan uğraş

EVET arkadaşlarım bugün içimin sıkıntısından ne yapacağımı bilemedim dışarıda çıkmıştım eczaneden gebeliği 5-7 gün önceden gösteren testen alıp yaptım malesef sonuç ((( zaten kızlar biz korunmayı bırakalı benim kasımdada yumurtlama olmamıştı yani o kaygan yumurtlama olduğunu gösteren yumurta akı kıvamındaki şey gelmemişti bu ayda olmadı bunu çok merak ediyorum sizdede olmadığı oldumu böyle olunca o ay hamile kalınmıyomu yani_?_

bide bilenler için soruyorum dr dan randevu aldım ilkdefa gidicem aranıda bilen varmı TÜRKİYE HASTANESİ DR .NEVRA TOPALİSMAİLOĞLU bilginiz varsa lütfen yazarmısınız

bildirdim ablacım 1 taneydi çok üzüldüm anneme söyledim ağladım oda o kadar yakınına girmiş hadi sana bişey yapsaydı dedi öyle cana geleceğine mala gelsin diyorum ama çok üşüldümsenağlama

nurcum üzülme hallolur cana gelmesinde can sıkcıı bi durum ama üzme kendini
bu arada kızlar bende resimimi yükledim ama iki tanesi ekleniyo geri kalanlarını kabul etmiyor iki saattri deniyorum

bildirdim ablacım 1 taneydi çok üzüldüm anneme söyledim ağladım oda o kadar yakınına girmiş hadi sana bişey yapsaydı dedi öyle cana geleceğine mala gelsin diyorum ama çok üşüldümsenağlama

Annen çok doğru söylemiş canım, cana geleceğine mala gelsin, gerçekten ucuz atlatmışsın, sokakta sapık bol bir şey yok artık. Kendini çok üzme, biraz uğraşacaksın nüfus kağıdıydı falan diye ama boşver giden cüzdan olsun. Hayatından daha mı önemli, bir de hamilesin, üzülme bu kadar canım:teselli:

nurcum üzülme hallolur cana gelmesinde can sıkcıı bi durum ama üzme kendini
bu arada kızlar bende resimimi yükledim ama iki tanesi ekleniyo geri kalanlarını kabul etmiyor iki saattri deniyorum

canım boyutu küçük geliyordur, boyutunu büyütürsen olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…