Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bayanlar ben kapatıyorum eşim abisine maç izlemeye gitti bende biraz kitap okuyayım yarın görüşürüz canlarım öpüyorum iyi geceler:a015:

kızlarrr merhabalar nasılsınız bakalım.
nur geçmiş olsun canım kızlarında dediği gibi cana geleceğine mala gelsin kuzucum üzme kendini. birde bundan sonra daha dikkali ol aman haa...

kızlar hepiniz resimlerle boğuşuyorsunuz anlaşılan herkes birbirini çok beğeniyor fakat aramızda hala resim koymayan arkadaşlar var gelecek onlarada oklava :):):)

canlarım tekrar merhaba ceren nur arife filiz resimlerinizi gördüm maşallah hepiniz taş gibi hatunlarmışsınız canlarım cuma günü nasipse bende koyarım resimlerimi kardeşim gelio ben pek bilemiyorum da eheheh
nurcum çok geçmiş olsun dua et ucuz atlatmışsın ya cüzdanı almaya çalışırken sana bir zarar verselerdi Allah korusun gerçi parada koyuyor insan geçen hafta yürüyüşe çıktım sabah gelirken ekmek gazete falan alayım die cebime 20 ytl koydum bakkala geldim düşmüş sinir oldum dersin alt tarafı 20 ytl ama işte kendime kızdım neyse doğru laf sölemiş atalarımız cana geleceğine mala dimi
ceren hoşgeldin kız naber

benimde görümcemler geldi ama internette çalışmam gereken şeyler vardı o bahaneyle sizlede görüşüyorum kötü gelin

hoş bulduk entelliye ben iyiyim canım sen nasılsın eşimle birlite uzanıyorduk bir bakayım dedim kızlar neler yapıyor diye
ama fazla durmucam film izlicez şincik sonrada yatarım zaten balım...

kızlar hepinize iyi akşamlar iyi geceler yarın grş. inş.
sağlıcakla kalın anacım baayyyyy.....

yaaaa benim kocişin inadı tuttu izin vermiyor resim eklemeye :1closedeyes:
hatta sitedeye grmemi bilen istemiyor :1closedeyes:
o yüzden bana oklava göstermeyin ne olurrrr:jeyyar:

ayyy ne güzel yakışmışsınız kızzz maşşallah Allah nazardan saklasın inşallah
ama bir geçegi söylemek istiyorum avatardaki resminden dahada güzelmişsin bence o resmi degiştirrr
ama kızma kötü bişiy demedim

şiiittt gece kuşları nerdesiniz bakem
bilgisayarın fişi dükkanda kalmış şarım bitmek üzere
gelinde accık sohbet edelimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…